Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

nie no brak premki to nie jest dobre posunięcie, w przypadku jak gra/skiny czy co tam będzie do kupienia w bf sklepiku xd nie będzie schodzić jak tam sobie zaplanowali to odbije się to na zawartości tych dodatków - będą ubogie i rzadkie jak w bf2. Ale coś mi się wydaje że mimo hejtu to ten bfik się będzie dobrze sprzedawał. 

Odnośnik do komentarza

"Airlift items – delivered to BFV Deluxe Edition players and through partner offers – will be for customization only, letting you outfit your Company with cosmetics. They'll be the same for all re(nene)ients, and won't provide any performance or gameplay advantages."

 

https://twitter.com/dan_mitre/status/1006244724204658688

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mnie ominęło ale, było gdzieś w jaki sposób, podczas operacji, ostatni dzień będzie rozwiązany? Mam na myśli last man stand. Będzie jakieś pole siłowe zadające obrażenia i zmniejszające obszar? Bo cos takiego chyba musi być, żeby uniknąć chowania się w jakimś zakątku mapy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2018 o 23:50, walek napisał:

Brak Premium nie oznacza, ze wydawcy gry nie sa chciwi i jedyne co ich motywuje to dobro graczy. Prawda jest taka, ze te pazerne k&^y beda chcialy zarabiac w inny sposob. Zaprasza do obejrzenia materialu. 

 

 

 

Jak dla mnie to oczywiste, że ktoś chce otrzymywać hajsy za swoją prace.

To jest tak jakby pracownik się starał i robił nadgodziny, a szef przy wypłacie wygarnął mu pazerność bo chcę nie tylko pensje podstawową, ale też za te nadgodziny.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2018 o 07:51, messer88 napisał:

nie no brak premki to nie jest dobre posunięcie, w przypadku jak gra/skiny czy co tam będzie do kupienia w bf sklepiku xd nie będzie schodzić jak tam sobie zaplanowali to odbije się to na zawartości tych dodatków - będą ubogie i rzadkie jak w bf2. Ale coś mi się wydaje że mimo hejtu to ten bfik się będzie dobrze sprzedawał. 

 

Tak bedzie. Dostaniemy max 4-5 mapek i na tym sie skonczy brak przepustki sezonowej. Dlatego ja biore tylko dla sprawdzenia wersje pecetowa. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BoroBoro napisał:

Z kim walczymy w tej części ? To są Niemcy czy jakaś inna nacja ? Szkoda ze BF V to pokazywanie najnudniejszych bitew 2 wojny, No i partyzantka w Norwegii to chyba najciekawszy etap 2 wojny xddd 

To nie Niemcy tylko NAZISCI!  Niemcy nie mieli z tym nic wspólnego, a ci czarnoskórzy, to nawet trafiali to Polskich Obozów Śmierci.

 

 

 :shieeet:

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Battlefield 5 rekomendowane wymagania sprzętowe

  • System: 64-bit Windows 10
  • Procesor (AMD): AMD Ryzen 3 1300X
  • Procesor (Intel): Intel Core  i7 4790 or equivalent
  • Pamięć: 16GB RAM 12GB RAM
  • Karta graficzna (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX  1060 3GB
  • Karta graficzna (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4GB
  • DirectX: 11.1 lub odpowiednik
  • Internet: 512 KBPS lub szybszy, stabilne połączenie
  • HDD: 50GB

https://www.ppe.pl/news/59239/battlefield-5-z-testami-alpha-znamy-wymagania-sprzetowe.html

 

 

Dosyc niskie wymagania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...