Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, oni napisał:

no tak zrzynka z fornite'a, co z tego że będą działać prawdopobnie na zupełnie innych zasadach i będą pełnić zupełnie inną rolę. Serio ta drama z  trailerem zawędrowała już na takim poziom absurdu, że tracę wiarę w ludzi. 

 

Moim zdaniem budowanie umocnień, okopów jest naturalną i potrzebną mechaniką w taktycznym fps'ie z dużą liczbą graczy jakim jest Battlefield. 

Fortyfikacje to będą karabiny, worki z piaskiem, umocnienia budynków itd. 

Te umocnienia to pewnie będzie jakaś blacha na ścianę jak w R6. Nie sądzę, że będzie można stawiać całe ściany i dach XD 

PODOBNO ktoś z Dice, po tej całej aferze wspomniał coś o filtrze w opcjach. Filtr ten ma włączyć widok skórek i malowań. 

Trzeba czekać do 9 czerwca .

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

- Janusz, a weź no powiedz mi tutej czemu te Fortnajty taką kasę czepio?

- A Heniek bo wiesz, kolorowe to takie, proste jak drut, łubudubu, dużo skórek i akcja non-stop.

- To Janusz, weź może zróbmy take podobne żeby kabzę nabić.

- Ale Heniek, ludzie czekają na coś klimatycznego, na realizm, na BC3.

- Weź Janusz nie pierydol, tylko wrzuć tam kolorowe skórki, w cholerę czołgów i żeby się szczelali dużo i wybuchali.

- Ale Heniek, wtedy nasza gra będzie nie do odróżnienia od innych CoDów i tym podobnych raków.

- To wrzuć tam jakieś mniejszości, LGBT, kaleków i pół cyborgów, tak żeby każdemu przypasowało.

- Już się robi szefie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie trailer lipny. Wprawdzie rozumiem zamiar, ale imo zbyt wesolo to to wyszlo "Hello old mate" :wtf:

Ja tez oczekuje bardziej "brudnej" rozgrywki i chcialbym to zobaczyc w zapowiedzi. Bo chyba celem trailera powinno byc zachecenie i pompowanie balonika. Tak ze tutaj, karny kutas.

Odnosnie innych ficzerow.

Duzo ludzi narzekalo na minimalne opcje kustomizacji. I fajnie ze je dostalismy, ale chyba, zakladajac ze tak to moze wygladac, to troszke przesadzili. Dodatki do broni jak, liscie itp czy nie wiem, misie na czolgu, troszke mi R6 przypominaja. Ale to akurat fajna glupotka i nie mial bym nic przeciw. Protezy jednak, mimo ze istnialy juz wczesniej, to o krok za daleko.Ale wierze ze to tylko w co-opie bedzie. Podobnie malowanie twarzy. Jakies khaki itp podobne kolory na twarzy jak najbardziej. Niebieskie jednak? Nie no bez jaj.No i jak ktos wspomnial, byc moze pojawi sie opcja wylaczania ich zupelnie.

Fortyfikacje, to swietny na papierze pomysl. Nikt chyba nie mysli ze nagle na srodku pola, ktos (pipi)a nie wiem, mlyn postawi albo zbuduje most. Wiec nie czaje lamentu. Choc nie wiem jak to sie bedzie sprawowalo w grze. To chyba bedzie trwalo chwile zeby postawic, a BF jest raczej dynamiczna gra. Tak sobie mysle, czy tylko z poczatku ludzie sie tym beda bawic, by pozniej olac. No ale zobaczymy.

Brak premium to oczywiscie plus. Nie zgadzam sie ze to nie dzielilo graczy. Bylo wg mnie wrecz przeciwnie i napewno mialo duzy wplyw na populacje serwerow.

Kobiety w grze to juz w ogole mi wala :klocuch disapprove:

 

Anyway, licze na jakis lepszy pokaz juz wkrotce. Bo chcialbym pograc nowego BFa, ale chcialbym miec ku temu jakies dobre powody.

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, El Loco Chocko napisał:

Na to nie licz. W Niemczech swastyka jest zakazana i pewnie (choc nie wiem) w jakis innych krajach. Wiec musieli by robic dwie wersje, a po co jak mozna w ogole ich nie pokazac.

Wolfenstein jest wypuszczony w dwóch wersjach. Ta na rynek Niemiecki nie ma swastyki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...