Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wypuszczali wolfenstein 2 to twórcy nie chcieli, żeby gierka sprzedała się jak najlepiej ? XD 

 

Poczytałem trochę o zmianach w grze no i jestem zainteresowany, bo brzmi to bardzo dobrze. Strasznie słabo, że EA jest takim beznadziejnym wydawcą i muszą wciskać do promowania gry, jakieś kobiety z pomalowanymi twarzami i z protezami, ale no cóż, ja tam będę grał silnym, białym, heteroseksualnym mężczyzną xD

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, Janush napisał:

A jak wypuszczali wolfenstein 2 to twórcy nie chcieli, żeby gierka sprzedała się jak najlepiej ? XD 

 

No chyba nie skumałeś o co chodzi, zbytnio. Zenimax/Bethesda nie ma takiego parcia na robienie hajsu na swoich grach, nie potrzebują wciskać multi do swoich gierek, lootboxów i innego syfu. Skupili się na singowych doświadczeniach z ewentualnym rozszerzeniem konkretnej gry przez DLC lub Season Pass i tyle. Nie muszą iść na kompromis i dali swobodę twórczą developerom i tyle. Cenzura występuje w Niemczech bo to delikatny temat tam i tyle. 

 

Za to EA, które dryguje DICE ma zupełnie inne podejście dlatego robią produkt, który nie jest zgodny z prawdą historyczną (jakby każda część była, lol - zawsze naginali rzeczywistość, ale no ja nie o tym) nazywają to alternatywną wersją WW II aby nikogo nie urazić i każdy gracz na świecie mógł grać postacią taką jaką chce czyli czy to będzie azjata, kobieta czy czarnoskóra postać z niebieską farbą na twarzy bo uwaga społeczność graczy składa się z różnych osób i tak w skład ich wchodzą też kobiety i inne rasy i jak dla nas białych, heteroseksualnych graczy to jest zniewaga tak na świecie są osoby dla których mogło to by być równoznaczne z tym, że nie kupią gry albo chociaż będą raczej negatywnie nastawieni (tak, zrozumcie to plis, ja wiem, że to tylko gra, rozumiem was serio - mogę grać czarnym w gta, wiedzmą w bayonecie czy hydraulikiem z wąsem i żadna z tych postaci nie przypomina mnie i wcale nie będę z tego powodu czuł się źle - ale są ludzie, którzy tak nie działają) 

 

Oczywiście pewnie w DICE część osób pewnie chciałoby zrobić grę, która nie byłaby w takiej formie tylko coś bardziej trzymającego się realiów, ale no krawaciarze z EA uznali, że lepiej sprzedać wiecej niż mniej więc będą kobiety i czarni i kustomizacja postaci a do tego brak swastyk bo to się źle kojarzy i może kogoś urazić. 

 

Na reddicie design designer tłumaczył to tak:

 

a do tego jeszcze to

To jest tylko decyzja biznesowa i tyle, radzę też poczytać reddita o tym jak menagment EA traktuje 'graczy' i devów w DICE na przykladzie Battlefronta 2 gdzie masa ludzi z DICE śledzi wpisy community na temat gry i przekazuje raporty do EA a potem szefostwo ma w du,pie takie raporty i społeczność a dorosłych graczy, którzy grają w SW uznaje za przegrywów (true story). 

 

btw @Rozi ty się znasz na historii, potwierdzasz info?

 

7xlp7zvl.jpg

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Rozumiem alternatywne historie i wojenki na wesoło. Ale jeśli się bierze na tapetę największy konflikt w historii, który pochłonął około 70 milionów istnień ludzkich, to wypadało, by do tego podejść z szacunkiem. 

 

Nawet nie wiem jak się odnieść do tego komentarza poniżej. Brak mi słów. 

 

 

I knew this was going to be a fight when i pushed for female soldiers in Battlefield. I have a daughter, and I don’t want to ever have to answer her question of “why can’t I make a character that looks like me” with “because you’re a girl.”

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
4 minuty temu, chris85 napisał:

Ale jeśli się bierze na tapetę największy konflikt w historii, który pochłonął około 70 milionów istnień ludzkich, to wypadało, by do tego podejść z szacunkiem. 

No ale widzisz sam, że nie robią tego na poważnie. Poważne byly w przeszłości typu BF 1942 teraz mają na to wyje.bane, teraz tylko DUM DUM DUM i strzelanie z prototypów i przyczepianie kolimatorów do broni z pierwszej wojny światowej (przesadzam oczywiście but still...)

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
2 godziny temu, _Be_ napisał:

btw @Rozi ty się znasz na historii, potwierdzasz info?

 

7xlp7zvl.jpg

 

Takie protezy istniały już na przełomie wieku. Ale pytanie pozostaje zasadnicze - czy walczyli w nich kurwa żołnierze regularnych armii, czy walczyły w regularnych armiach kobiety, czy walczyły w regularnych armiach kobiety z protezami????????????????

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja ku,rwa tylko ciebie spytałem dzbanie a ty już latasz z cieczką, że ci do gry chce wsadzić kobiety z protezami. Niestety nie da się z tobą podjąć normalnej dyskusji ja je.bie, niesamowite to jest.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jacy my? Napisałem personalnie do ciebie bo wiem, że sie interesujesz historią, trafiłem na obrazek i szukalem w googlu odpowiedzi na to czy to nie fake, nie znalazłem więc spytalem tu, normalnie po ludzku i tyle a ty się zagotowałeś, napisaleś jakieś farmazony o których nawet nigdy nie pisalem. To samo w tęczy coś tam majaczyłeś, ogarnij się czlowieku. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Yes, of course it’s Battlefield 5 if we see where the series is going, but that’s not what the developers are calling it.

Battlefield V is actually Battlefield Victory. The tweet says, “The phrase and sign were popularized by Winston Churchill and used amongst the allies for much WWII.”

 

represents “V for Victory”. The phrase and sign were popularized by Winston Churchill and used amongst the allies for much of WWII. It’s also why we chose to use the Roman numeral V instead of the number 5 for the title.

— #Battlefield V (@Battlefield) May 28, 2018

 

 

Victory

 

A z tą protezą to kto bez kończyn dalej by walczył? odesłali by do domu, jeszcze kobieta SNAJPER z protezą :rotfl:

Wikipedia podaje, że w czasie WW2 w armii amerykańskiej zginęło całe 16 kobiet na polu bitwy.


W armii radzieckiej służyło dużo kobiet snajperów, ale na trailerze nie było nic - dawaj tawarii szczelaj blać

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...