Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, da$io napisał:

Niby druga wojna ale na czołgach jakieś różowe loga.Chyba mnie oszukali na lekcjach historii

 

przecież już w BF 3 klany mogły mieć swoje loga na pojazdach i ciuchach, więc nie widzę problemu. Gorzej że dla mnie za dużo customizacji będzie postaci, grasz a tu przeciwnicy z mechanicznymi grabiami i mordami wymalowanymi na niebiesko jak w (pipi)anym avatarze.

Odnośnik do komentarza

To nie podręcznik ale trzymajmy się chociaż ogólnych zarysów.Poza tym ta debilna polityczna poprawność nakazała im nie umieszczać symbolu nazistow w grze o II WŚ a można różowe napisy :down:

Zawsze ceniłem atmosferę wojny w grach o wojnach. Tu jest jakaś wojna ale nie II-a. 

Spoko, podobno jestem już za stary jako klient dla korpo devów więc obecny target to max 25 lat i miłość do Fortnite. Jak tak to ok

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, _Be_ napisał:

Ej ale wiecie że to gra a nie podręcznik do historii?

 

A później się dziwimy że młodzież na zachodzie twierdzi że to Rzesza rozpętała wojnę a nie Niemcy itp, od takich rzeczy się zaczyna. Już w BF1 wciskano nam bzdety jaką to odegrały kobiece oddziały, a kończąc na tym amerykańskim  oddziale złożonym z czarnych.

Gdyby mogli to by stwierdzili że tylko dzięki nim wygrano wojnę.

 

Teraz walka przeniosła się na YT :notbad:

 

 

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

no ale zabawne jest to że fani bfa śmiali się z coda jak to murzyński babsztyl może być nazistą a z tego co widać w bf v mogą być jeszcze lepsze cyrki.

hipokryzja zaczyna się wbijać w doopska i bardzo dobrze. jak dla mnie to są niepotrzebne dodatki i tylko świadczy o lenistwie devów, bo zamiast pomyśleć nad jakimiś opcjami wyglądu z pomysłem, które tak nie naginały by realiów settingu to idą na łatwizne i wpyerdalają różowe mp40, dokładnie tak jak zrobił to cod ww2.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

A później się dziwimy że młodzież na zachodzie twierdzi że to Rzesza rozpętała wojnę a nie Niemcy itp

Ty no cytując wiki 

 

Cytat

Wojna wybuchła 1 września 1939 po ataku III Rzeszy w porozumieniu ze Związkiem Radzieckim

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...