Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gracze graczami, EA samo się zaorało bo gra ma koszmarny marketing. Ch.ujovy pierwszy pokaz, durne komentarze na mediach społecznościowych i poleganie na samych jutuberach, żeby promowali im gierkę. DICE też takie bez skazy nie jest, nie zapominajmy że to szwedzi - już MachineGames przy Wolfie 2 pokazali jak im lewacka sodówa do głów uderzyła. Najzabawniejsze jest to, że gameplay może być całkiem przyjemny ale polityka firmy i devów ją zayebie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homer S napisał:

Najzabawniejsze jest to, że gameplay może być całkiem przyjemny ale polityka firmy i devów ją zayebie.

I na to się zapowiada bo duże grono osób które grały w alfę twierdzi że filing jest podobny do BF3. Co dla mnie jest na plus.

Już całkiem odlatując to pogłoski mówią, że EA by ratować sytuacje da remastera BC2 z BFV. Osobiście w to nie wierzę bo za mało czasu bardziej uwierzę że w BFV pojawią się na nowe zrobione mapy z BF1943

Odnośnik do komentarza

Gdyby to była, nie wiem, wojna w Czeczeni to można całkowicie zrozumieć customizację, itd. po stronie czeczeńskich partyzantów ale przy mówieniu o IIWŚ to jest coś nie halo.

I ciężko mi uwierzyć, że V będzie zbliżone do 3-ki. Nawet gdyby zrezygnowali z płaskich, otwartych map na rzecz bardziej zurbanizowanych lokacji średnio mi to wygląda na BF3. Przecież model gry jest identyczny jak przy BF1 (z paroma modyfikacjami, nowościami) tylko na nowych mapkach. Z ciekawości ogram bete ale na pewno nie będzie brane. Poczekam na cały wypuszczony kontent.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, kubson napisał:

bez kitu klimatu IIWW zero to juz CODWWII ma go tysiac razy wiecej xD ciekawe czy dzieki przesunieciu daty sprzeda sie gierka lepiej.

 

Kurde przecież masz rację :) nawet zapomniałem o tym crapie, ale abstrahując od pompatycznej i gównianej fabuły to tam chociaż czułem Drugą wojnę światową. Ba nawet były hełmy a w BF chyba widziałem tylko jednego żołnierza w hełmie

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pupcio napisał:

Na to bc2 nie ma szans, prawda? :frog:

Raczej nie, zresztą moim zdaniem jakby zrobili remastera i taki rush zrobili z 64 czy nawet 44 graczami nie miałby sensu.

Jakby ktoś miał kod na wcześniejszą betę na PC to chętnie przyjmę.

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...