Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kolos28 napisał:

Multi jest dobre gorzej z historią w kampanii.

Ja rozumiem ludzi, którzy tą grę krytykują za całokształt i dobrze się producentom obrywa za to! A wystarczyło niespieprzyć całej tej otoczki związanej z drugą wojną światową to i ludzie chętniej by im wybaczyli te braki w zawartości.

O tym właśnie mowie. Nie gra jest zła tylko marketing. Ale pojawiają się opinie tutaj typkow którzy nawet nie grali. Żal mi ich. 

Podobnie było w temacie VR. Jeden miał mdłości i zaraz nakręcił że wszyscy rzygaja. Ludzie się wstrzymywali z zakupem a później się okazało że tylko on nie ogarnął a jak inni kupili to okazało się że VR to geniusz granie. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

co z tą zawartością, nowa mapka będzie już w marcu?

Tak, ale będziesz musiał kupić grę, żebyś mógł narzekać, że DICE się nie chce i że śmieszne będzie wyglądało te 10 mapek przy 22 które miały w podobnym czasie od premiery BF3/4. Inaczej będziesz hejterem, któremu mamusia nie dała kieszonkowych na grę. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, dunpeal napisał:

Tak, ale będziesz musiał kupić grę, żebyś mógł narzekać, że DICE się nie chce i że śmieszne będzie wyglądało te 10 mapek przy 22 które miał w podobnym czasie od premiery BF3/4. Inaczej będziesz hejterem, któremu mamusia nie dała kieszonkowych na grę. 

Jeżeli twierdzisz że BF 4 miał 22 mapy 19 dni po premierze to w tamta gre chyba też nie grałeś. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio przypadkowo w telewizji trafiłem na spot BFV, w którym były cytaty z recenzji The Verge oraz Kotaku

"The best of the series" - Kotaku

Z ciekawości postanowiłem wyszukać tę reckę, żeby zobaczyć jak bardzo cytat jest wyjęty z kontekstu.

No i co? Nic takiego w tej recenzji nie ma. Albo ja jestem ślepy.

 

Co najwyżej epicki slogan można zamienić na:

"It’s a good game" - Kotaku

 

https://kotaku.com/battlefield-v-the-kotaku-review-1830469347

 

https://youtu.be/SOYckIhnapU?t=13

 

Czyżby EA oszukiwało graczy?

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, El Loco Chocko napisał:

 

 

Widać że ten to przynajmniej gra w tą grę:) Nie jak pozostali.

 

To że marketing wpłynał na sprzedaż to wiemy.

 

Gośc mówi że BF V jest godnym następcą 3 i 4 i ogólnie bardzo dobrą grą.

 

Ale to co ciekawego powiedział, to to że tak samo jak na BF V negatywnie, tak na BF 1 pozytywnie wpłynał marketing i tylko dlatego BF 1 dobrze (lepiej od V) się sprzedał. Ale że BF 1 była słabą grą to ludzie stracili zaufanie i wstrzymali się z zakupem BF V mając na uwadzę słabe BF 1. 

 

Można mieć pretensje do trailera czy do zawartości (wg mnie i tak wystarczającej) ale nie można odmówić BF V tego że to świetna strzelanka w multi.

 

A to że się źle sprzedała? No cóż, już więcej takiego syfu jak BF 1 pewnie nie zrobią. 

 

Odnośnik do komentarza

Najpierw wymądrzałeś się, ze w tym temacie tylko narzekania a ty chcesz czytać o o wrażeniach z gry a nie jakieś tam krytyki. Teraz sam robisz jakieś personalne wycieczki i ciężko Ci przyjąć, ze komuś gra może się nie podobać. Merytoryki w tych twoich postach niewiele ale do trolowania to jak najbardziej jesteś pierwszy.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Co do przecen b5 to wstępnie nie twierdziłbym ze to kwestia sprzedaży, a czasu przedświątecznego, ea odkąd pamietam przeceniała gierki 30-40% przed świetami, kwestia jest tego ze b5 miał późno premierę i to tak wyglada, ze po dwóch tygodniach zarzynają cenę. No ale tez może być fakt ze gierka się nie sprzedaje, a jak na święta się nie sprzeda to kiedy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...