Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze wolniejszy niż w 4. Bez jaj, ale to była jedna z niewielu rzeczy jakie zrobili dobrze. A teraz? Chyba ich po(pipi)alo już zupełnie. Już widzę ludzi jak grają medykiem xD

 

Ja zdaję sobie sprawę że ta gra, delikatnie mówiąc, nie była idealna. Że marketing i usilne wciskanie politycznej poprawności na każdym kroku, odbijał się negatywnie na odbiorze. Że zawartość była okrojona a te całe Tides of War, to taki smoke screen i wmawianie ludziom, że jest czymś innym niż naprawdę jest (próbą ukrycia jak bardzo ten produkt nie jest gotowy). Ale mimo wszystko, umiałem to przełknąć, bo zwyczajnie grało się mi bardzo dobrze. Te kadłuby z DICE zrobili nawet ankietę. Niespodzianka, większość graczy głosowała, żeby nic nie zmieniać. A oni i tak swoje :whyyy:

 

A teraz jakieś (pipi)enie, o tym jak to słuchają community.

27yz8bntrq321.png

 

No niby gdzie. Bo jedno co dało się zauważyć. I odnoszę się tutaj do Reddita, bo to jedyne miejsce teraz, gdzie toczą się dyskusje, NIKT chyba nie prosił o taką zmianę. 

 

Nawet nie wiem czy zagram na nowych serwerach, ale raczej nie. Tylko zostanę na starym TTK. I się zastanawiam, jaki będzie procent graczy pomiędzy tymi dwoma "trybami"?

 

Ale mnie ztrigerowali, a to mi się nieczęsto zdarza.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No spoko. Szkoda tylko że teraz ta gra się zrobiła noob friendly. Co zresztą same Dice przyznało w komunikacie o tej zmianie. Wg mnie miało to tylko ukryć problem z ttd. A to wciąż nie naprawione :yao:

 

Do tego ich logika. Nie zrobimy premium by nie dzielić graczy. Wprowadźmy zmiany po miesiącu w TTK i zróbmy osobne serwery dla tych którym się to nie podoba :notbad:

 

Najlepsza beka że z niektórych broni trzeba strzelać >1s żeby położyc typa. Nie wspomne o tym że teraz niezły się zrobił cyrk z balansem. Takie bronie medyka to wiadomo było że to piach. Ale takie Suomi czy Tommy to na bliskim dystansie nie dają żadnej szansy. Bo nie ma już niczego co by się mogło przeciwstawić na takim dystansie. Automatico wyszło z początków BF1. Snajperzy to już w ogóle mają bajke. Bo teraz mam tyle czasu ile chcę, żeby przymierzyć do typa, który jest na tyle głupi, żeby zacząć walkę na średnim dystansie.

MMG teraz niszczą jeszcze lepiej. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No jest lipa. Dice staneło w rozkroku i nie wie gdzie iść. Czy w stronę bardziej wymagającej, taktycznej rozgrywki, czy na odwrót? Grając na nowym TTK mam flashbacki z BF1. I mimo że przegrałem tam setki godzin, to nie chcę tego znowu przerabiać w innej oprawie.

 

Dice powiedziało:

Cytat

Although not extremely vocal within our deeply engaged community, we see from our game data that the wider player base is dying too fast leading to faster churn - meaning players may be getting frustrated with dying too fast that they choose not to log back in and learn how to become more proficient at Battlefield V. Changing TTK values in addition to improving TTD elements will help these particular instances and hopefully result in better gameplay experiences for players of all skill levels.

 

Czyli jak ja to rozumiem. Sporo graczy odchodzi od gry bo giną za szybko i ich to w(pipi)ia (założenie, nie fakt). A może gracze nie wracają bo są bugi? Bo balans nie jest najlepszy? Bo content jest słaby? Bo nie przemawia do nich wizja II WŚ jaką Dice im podkłada pod nos? 

Nieeee to pewnie to że giną za szybko :yao:

No i później ta gadka, że to poprawi TTD. Przyjrzyjmy się:

 

Serio, ale nie lepiej było by zrobić w inny sposób? Jak już muszą te zmiany wprowadzać, to zrobić liste dla początkujących graczy 1-15 level. Gdzie by sobie grali z mniejszym TTK i poznawali się z grą. Po to by później przeskoczyć na docelowe TTK i szlifować skilla.

 

No niby są teraz serwery ze starym TTK. Ale tylko podbój. Do tego nie da się ich wyszukać i można użyc quick join tylko (chyba że coś ominąłem). I pewnie jest tylko kwestią tygodni jak i ich sie pozbędą. Wprawdzie mają plan na zrobienie trybu Hard Core i to ma być ich pierwszy krok.

 

Tak czy inaczej, przez Reddit przetacza się istna (pipi)burza. Battlenonsense zajmuję się testami, a Dice siedzi cicho i udaje że nic się nie dzieje.

this-is-fine.0.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Zagralem sobie trochę w tego Battlefield V, i faktycznie gra zecydowanie lepsza, niż ten największy gniot w historii seri BF 1. Owszem jest sporo fajnych zmian, ale uczucie ze gra sie w świetnie zakamuflowane DLC „jedynki” jest wszechogarniające. Niby mamy skill’owe strzelanie, niby trudniej, ale jak na moje oko wynika to z mocnego wertykalnego odrzutu broni oraz ślimaczej animacji postaci. Żaden wielki „deal”, rzecz która można bez problemu skorygować w poprzednich odsłonach patchem o niewielkich rozmiarach. Niestety, ja sie ta gra nazywczajniej męcze. Nie daje mi frajdy, fun’u z gry. Ja sie wypisuje z tej piaskownicy Dice. Może do niej powrócę kiedy za rok ogłoszą Bad Company 3. Pozdrawiam i życzę cierpliwości w BfV :)

  • Smutny 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

No jak juz YTerzy (JackFrag) w swoich fimikach pokazuja akcje innych uzytkownikow typu..biegne biegne po czym padam jakbym dostal heada ze snajlerki a to okazuje sie medyk ktory strzela z 50sciu metrow ze swojego automatycznego karabinku no to chyba cos faktycznie jest nie tak. Osobiscie duzo bardziej cenilem BF gdy ukazywal sie w wiekszych odstepach czasowych. Sluchanie casuali nie jest niczym dobry co pokazalo chociazy D2. DLa nich zawsze bedzie sie za szybko ginelo. Priorytetem dla devow powinno byc sluchanie sie spolecznosci ktora gra w dana serie a nie ludzi ktorych wbijaja na mecz raz w tyg na h...

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Tak właśnie się gra.

Niby piszą że czas wydłużony a wystarczy spróbować Dominacji i ilość zgonów jest zatrważająca. Dla mnie umiera się za szybko. Było lepiej ale "poprawili".

Poza tym jak ta gra ma mobilizować do nabijania godzin jak tam same skórki i kolorki?

Tylko remaster Bad Company 2 ich uratuje.

Może tam za dużo dobrych ludzi z tego Dice odeszło bo kiepsko im to wszystko wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

Ja jestem tego samego zdania co Angry za dużo pracy i za często wydawane tytuły. Wydawać grę co roku szkodzi tylko DICE i widać że EA chce ich zarżnąć.

 

Tak samo jak zabili Respawn z Titanfall. 

Na prawdę dobra gierka, fajna alternatywa dla CoDa, świetny gunplay i mechy. Wydaj ją w okolicy premier BF1 i Call of Duty na pewno się sprzeda :dunno:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2018 o 13:03, dunpeal napisał:

DICE ma siedzibę w Sztokholmie, w swoich szeregach ma pewnie wielu absolwentów miejscowego uniwersytetu, gdzie zdejmuje się z gablot portrety zasłużonych, białych wykładowców, a wiesza tęczowe łosie:

CKrDBJ3WUAAAkfJ.jpg

 

Wszystko w imię ,,diversity"

 

Kto ich ma nauczyć szacunku do historii, skoro na uczelniach nie mają szacunku nawet wobec swoich profesorów. 

To łoś? XD Mi to wygląda na dwa jajowody i neneke.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2018 o 14:09, El Loco Chocko napisał:

 

Serio, ale nie lepiej było by zrobić w inny sposób? Jak już muszą te zmiany wprowadzać, to zrobić liste dla początkujących graczy 1-15 level. Gdzie by sobie grali z mniejszym TTK i poznawali się z grą. Po to by później przeskoczyć na docelowe TTK i szlifować skilla.

 

 

 

Było coś podobnego w BF4. Do 25 lvl (chyba) wyszukiwało serwery dla noobów co pozwalało oswoić się z grą, itd. Można by zrobić coś podobnego z tym nowym TTK, a po uzyskaniu odpowiedniego lvl normalne serwery.

Odnośnik do komentarza

Nastąpiła zmiana tego całego TTK na dłuższy a mnie doprowadza do pasji ginięcie szybciej niż poprzednio. 

Już wiadomo dlaczego.

Mimo wydłużenia ilości amunicji do zabicia przeciwnika pojawił się BŁĄD w Time To Die co powoduje że giniemy zdecydowanie szybciej. Brawo

Gość z Dice argumentuje zmiany w tak wrażliwej mechanice gry zbliżającymi się ŚWIĘTAMI i ułatwieniem dla nowych graczy którzy nabędą grę???

Niestety, tam już chyba nie ma normalnych ludzi...

Odnośnik do komentarza

Przecież CoD od lat idzie tą samą drogą. DICE kombinuje tak, że już nasi naczelni tfu YouTuberzy krytykują EA i cała politykę BFa. 

Kromka Chleba wrzucił dzisiaj film o tym jak BF jest (pipi)owy, gdzie do tej pory wszystko było super i najlepszy BFik xD 

Widocznie świąteczna paczka od EA Polska nie doszla na czas. (pipi)a jak ja gardzę tymi ludźmi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...