Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, oni napisał:

Jeden woli grać na premiere, inny woli poczekać aż gra usługa rozwinie skrzydła i do gry trafi więcej zawartości. Każdy wybiera co mu wygodnie

Nie wiem po co drążyć temat

Bo trzeba piętnować takie złodziejskie praktyki. Ea nie gwarantuje jakości tych map i broni. Jeśli siano nie będziesz się zgadzać, to wątpię czy kolejne DLC będą na poziomie W imię Cara czy Nie Przejdą z BF1 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

To nie kazałem komuś wypadać z tematu. Dla mnie niech sobie każdy gra jak chce i w co chce. Tak samo jak chce pisać o tym, że gra się nie sprzedaje i jest wykastrowana z zawartości to trzeba o tym pisać i uświadamiać ludzi żeby nie wtopili. Tak zrobiłem The Division czy Destiny 2 wziąłem dopiero wersje Gold, Goty, Forsaken cokolwiek, za pół ceny tego co żądali od graczy już po balansach bo moim zdaniem wtedy dopiero jest warto wydać pięniadze i tyle, ale też nie przekonuje listunia (kek) żeby tak zrobił, ale też nie staram się go wyprosić z tematu chociaz nie napisał ani jednego sensownego posta na temat gry o co tak głośno apeluje. 

 

 

1 Co oznacza (kek)? 

2 Nie napisałem wiele o grze bo dopiero się jej uczę ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony i staram się grać codziennie bo mnie wciągnęła. Ty też niewiele napisałeś ale różnica jest taka że grasz w grę nie z tego tematu więc może dlatego. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ListuniO napisał:

1 Co oznacza (kek)? 

2 Nie napisałem wiele o grze bo dopiero się jej uczę ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony i staram się grać codziennie bo mnie wciągnęła. Ty też niewiele napisałeś ale różnica jest taka że grasz w grę nie z tego tematu więc może dlatego. 

Lepiej nie wyrażaj szczerej opinii na tym forum @ListuniO, bo znaffcy Cię zlinczują. Udawaj, że ta gra jest chojowa, i przytakuj. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oho kółeczko walikoników, którzy nie mogą przeżyć, że ktoś ma inne zdanie o ich ukochanej grze :rotfl: 

listunio (kek) 

 

nie napisałem nic na temat tej gry bo nie wspieram pól-produktów,  wyjdzie pełna wersja w EA Access to się zagra

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ListuniO napisał:

Im wystarczy że gra ma obniżki i w związku z tym się słabo sprzedaje. 

 

A co innego niż słaby popyt wpływa na obniżki tydzień po premierze?Pomijam że obok tych "danych" były jeszcze że wersja BFV nie osiągnęła połowy sprzedaży BF1 w uk,który to jest sporym rynkiem.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Litwin81 napisał:

A co innego niż słaby popyt wpływa na obniżki tydzień po premierze?Pomijam że obok tych "danych" były jeszcze że wersja BFV nie osiągnęła połowy sprzedaży BF1 w uk,który to jest sporym rynkiem.

 

Mieli pecha, bo akurat COD:BO4 wyszedl.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mojave napisał:

Ale wyszedl z masa trybow, anwet zrobili optymalizacje z BN. A pozniej wlaczasz taki polprodukt jak BFV i jest konsternacja.

Ale wiesz, że te gry mają dwie różne publiki? COD zawsze byl bardziej popularny i lepiej się sprzedawał, BF był zawsze w tyle ale przy okazji BF1 nadrobili trochę strat żeby teraz znów strzelić sobie w stopę z tym V. Nawet szumnie zapowiadany Battle Royale będzie na wiosne :rotfl:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Co Tu ukrywać, marketing tej gry to żenada do kwadratu.
Większość nawet nie ma pojęcia ,ze to wychodzi.
W sumie po pierwszym trailerze to ludzie mają w pamięci że to ścierwo.

Bo to jest ścierwo. Trail BF1 w EA Access ogralem w dwa dni. DWA DNI. Potem czekałem z nosem przy szybie na kuriera. Na ps4 grałem w tę grę regularnie od dwóch lat. Dzisiaj znowu mam Xboxa z EA Access i mam analogiczny trial BFV. Z tym, że ciągle mam do "wygrania" 5h. Od trzech czy czterech tygodni. Pięć godzin i jakoś mnie nie ciągnie. 

 

Smutnego jest to, że ludzie ciągle wierzą w te DLC. Z tym, że to juz nie będą dlc jakie znamy z poprzednich części a aktualizacje. Podejrzewam, że bez recenzji i ocen. Za to z jarajacymi się YouTuberami w zamian za paczuszki i wyjazdy na eventy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chris85 napisał:

Bo trzeba piętnować takie złodziejskie praktyki. Ea nie gwarantuje jakości tych map i broni. Jeśli siano nie będziesz się zgadzać, to wątpię czy kolejne DLC będą na poziomie W imię Cara czy Nie Przejdą z BF1 

 

Nie miałbyś tez gwarancji, ze płatne mapy miałyby jakość, nie mówiąc o tym ze serwery z mapami w DLC w BF4 i BF1 były pustawe do momentu kiedy nie zaczęli rozdawać premiumow za darmo.

 

gra może się skończyć jak Battlefront 2 albo jak Rainbow Six Siege - czas pokaże.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z tym Battlefrontem 2 była też trochę inna sytuacja, bo po premierze DICE w trybie awaryjnym musiało przemodelować cały system progresji w grze i ten kilkumiesięczny crunch kosztował ich sporo zdrowia. Bo zamiast zająć się nową zawartością musieli sprzątać burdel Pay2Win. Z tego też powodu z DICE w ostatnim roku odeszło bardzo wiele osób, w tym kilka czołowych postaci. 

Chyba samo DICE inaczej sobie wyobrażało rozwój Battlefronta 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, MaZZeo napisał:

 

Nie miałbyś tez gwarancji, ze płatne mapy miałyby jakość, nie mówiąc o tym ze serwery z mapami w DLC w BF4 i BF1 były pustawe do momentu kiedy nie zaczęli rozdawać premiumow za darmo.

 

gra może się skończyć jak Battlefront 2 albo jak Rainbow Six Siege - czas pokaże.

MaZZeo większość czasu z BF1 spędziłem na PlayStation 4. Nawet dla tej gry kupiłem Razor Raiju, bo przecież na DS4 nie można normalnie grać.

Ale szczerze Ci powiem, że ani razu nie miałem problemu ze znalezieniem pełnego serwera dla danej mapy. 

Pisałem wiele razy, że wolę grać na mapach z DLC, bo po pierwsze są zdecydowanie lepsze a po drugie gracze "premium" są bardziej kumaci i jakoś przyjmniej się strzelało i jakby kamperow bylo mniej. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chris85 napisał:

MaZZeo większość czasu z BF1 spędziłem na PlayStation 4. Nawet dla tej gry kupiłem Razor Raiju, bo przecież na DS4 nie można normalnie grać.

Ale szczerze Ci powiem, że ani razu nie miałem problemu ze znalezieniem pełnego serwera dla danej mapy. 

Pisałem wiele razy, że wolę grać na mapach z DLC, bo po pierwsze są zdecydowanie lepsze a po drugie gracze "premium" są bardziej kumaci i jakoś przyjmniej się strzelało i jakby kamperow bylo mniej. 

 

 

Na początku tak, ale jak wyszedł rosyjski dodatek to już serwery z mapami z francuskiego opustoszały.

 

W BF4 było jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza

Recenzenci wystawiąją tej grze wysokie noty. Ludzie w to grają (codziennie znajduje pełną grę). Ci co grają z tego forum piszą o grze dobrze. 

 

Jedynie Ci co gry nie mają plują jadem. Rozumiem że nie każdy może sobie pozwolić na wydatek ok 200 - 300 pln w na premiere ale to wystarczy siedzieć cicho i czekać na obniżke a nie wygłaszać teorie - zła gra bo szybko tanieje.  

 

Swego rodzaju patologie wprowadził EA Acces gdzie szybko pojawiąja się dużę gry i taki jeden z drugim jak raz wyda na abonament to już nie może sobie pozwolić na nic innego (nie oceniam tego ile kto zarabia żeby było jasne). 

 

Ale to nie znaczy że w gre nie grając i gry nie posiadająć nie można wystawić opini która będzie właściwa i rzetelna. Wszystko inne to (pipi)burza i hejt bo JA NIE MAM

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...