Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie mapy? Mi się raczej gra dobrze na wszystkich, nawet Hamada, na którą narzeka każdy, z kim do tej pory rozmawiałem, w tej części gdzie są ruiny daje radę. Przed szereg wystawiłbym zdecydowanie Rotterdam, Twisted Steel, Arras i Devastation (na doczepke jeszcze Fjell). 

 

Nie ma natomiast mapy za(pipi)istej, na której chciałbym grać bez przerwy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mapy są świetne. Hamada to mapa docelowo na pojazdy, ale ładnie zrobili ruiny na cqc i dla tych co nie przepadają za pojazdami. Amsterdam po bombardowaniu ma mega, mega klimat! Ja na szczęście nie spotkałem w tej części żadnej mapy, która powoduje u mnie natychmiastową ewakuację z serwera. Jest ich mało, ale wszystkie mi odpowiadają. W poprzednich częściach zawsze była jedna/dwie, których nie trawiłem. Jak przypomnę sobie Teheran z BF3 to jeszcze dzisiaj mnie boli.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2018 o 23:51, MAJOCHEY_PL napisał:

Nie do końca wypierdoliło. Ogłoszą raport finansowy i okaże się, że jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Każda duża firma choćby nie wiem jak na plecy się wyłożyła, to w raportach będzie twierdzić że jest inaczej. 

 

Pistaczek, wybrałeś wersję PS4 bez grafiki względem PC? Why? 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, easye napisał:

Każda duża firma choćby nie wiem jak na plecy się wyłożyła, to w raportach będzie twierdzić że jest inaczej. 

 

Pistaczek, wybrałeś wersję PS4 bez grafiki względem PC? Why? 

 

I mam grać na K+M+Garb jak jakiś zwierz? Się gra, gdzie się znajomych ma. Przy okazji, nie mam czasu na oglądanie graficzki bo dużo biegam i zabijam, KD samo się nie zrobi. Najważniejsze, że stabilne 60FPS! :nosacz3:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ta, gra ma multum problemów (czytaj, jest zbugowanym early accesem) no ale szwedzkie płaczki z DICE szkalują graczy za to że nie podobają się im gimnazjalne przesłanki polityczne.

Może gdyby tak marketing gry skupił się na promowaniu samej gry a nie kobit z protezami to może nie byłoby takiego dymu, ale oczywiście oni są niczemu winni. Więcej takich eventów, napewno to zachęci ludzi do gry albo jej kupna!



 

Odnośnik do komentarza

Nie bierzmy na poważnie ludzi z kraju w którym do jakiejś narodowej komisji kultury wybierają urodzonego w Pakistanie muzułmanina który rozbrajająco przyznał że nic o tej kulturze nie wie co nie przeszkodziło mu poszukiwać muzułmańskich korzeni min. w herbach Wikingów a Pani Minister Kultury chce przyjmować dżihadystow z ISIS i ich nawracać;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...