Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno gierka sprzedaje się gorzej niż oczekiwano. Tylko dla nas gorzej a dla EA gorzej to dwie różne sprawy. Przecież reboot Tomb Raidera pięknie się sprzedał a te ćwoki z Sqare Enix byli niezadowoleni bo spodziewali się 6 mln.

Jednak mam nadzieję, że wyciągną odpowiednie wnioski.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.12.2018 o 19:52, da$io napisał:

Na pewno gierka sprzedaje się gorzej niż oczekiwano. Tylko dla nas gorzej a dla EA gorzej to dwie różne sprawy. Przecież reboot Tomb Raidera pięknie się sprzedał a te ćwoki z Sqare Enix byli niezadowoleni bo spodziewali się 6 mln.

Jednak mam nadzieję, że wyciągną odpowiednie wnioski.

Masz może jakieś zestawienia względem BF1?Bo szukam na vgchartz a tam BFV mimo iż świeżo po premierze to nawet w pierwszej dyszce nie ma.Kilka dni mnie nie było a typ dalej toczy wojnę"nie grałeś a oceniasz".Drogi trollejuszu,większość grała w betę i na jej podstawie tak pisze,wiesz dlaczego wypuszcza się betę?By zachęcić nie zdecydowanych a fanom dać poszarpać trochę wcześniej,ta beta nie spełniła żadnej z tych funkcji.

Odnośnik do komentarza

Mówili już od tygodnia, że to szybki patch by załatać kilka problemów.

 

  • Players no longer get spotted on the mini-map after killing an enemy.
  • Fixed an issue where high-level Recon players lost access to the Throwing Knife.
  • Adjusted the initial respawn count on specific maps in Domination mode.
  • Fixed a crash that could occur when being in the Practice Range as a squad.
  • Fixed a crash that could occur when viewing the Tides of War menu.
  • Fixed a crash that could occur when playing the Nordlys War Story.
  • Corrected the Tides of War countdown notice to show the correct number of days.
  • Fixed broken audio when watching the tutorial videos.
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Litwin81 napisał:

Masz może jakieś zestawienia względem BF1?Bo szukam na vgchartz a tam BFV mimo iż świeżo po premierze to nawet w pierwszej dyszce nie ma.Kilka dni mnie nie było a typ dalej toczy wojnę"nie grałeś a oceniasz".Drogi trollejuszu,większość grała w betę i na jej podstawie tak pisze,wiesz dlaczego wypuszcza się betę?By zachęcić nie zdecydowanych a fanom dać poszarpać trochę wcześniej,ta beta nie spełniła żadnej z tych funkcji.

 Drogi stulejuszu, większość inteligentnych i świadomych graczy twierdzi że beta i final to dwie różne gry w Multi. I wiesz po co wypuszcza się betę?  Żeby ją gracze ocenili i żeby wprowadzić ewentualne zmiany. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Homer S napisał:

każdy weteran serii wie że w takiej sytuacji miałby opcje zmiany drużyny albo przejścia na drugą strone

 

Tu cię Homer zaskoczę, ale nie ma domyślnie przycisku zmiany zespołu xD

 

Dziwnie to teraz rozwiązali. Nie wiem czy to miało uniemożliwić masowe zmiany zespołu, gdy team przegrywał, bo to na pewno się im udało lol.

 

W każdym bądź razie, teraz potrzebujemy kogoś z listy znajomych po drugiej stronie, który ma miejsce w drużynie. Wtedy dopiero można przeskoczyć. Aha i wywali cię z gry tak przy okazji i wrzuci od nowa do kolejki hehe. Oh te Dice...

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, El Loco Chocko napisał:

Tu cię Homer zaskoczę, ale nie ma domyślnie przycisku zmiany zespołu xD

 

Dziwnie to teraz rozwiązali. Nie wiem czy to miało uniemożliwić masowe zmiany zespołu, gdy team przegrywał, bo to na pewno się im udało lol.

 

W każdym bądź razie, teraz potrzebujemy kogoś z listy znajomych po drugiej stronie, który ma miejsce w drużynie. Wtedy dopiero można przeskoczyć. Aha i wywali cię z gry tak przy okazji i wrzuci od nowa do kolejki hehe. Oh te Dice...

Jest przycisk zmiany zespołu ale w obrębie jednej strony. Możesz dowolnie zmieniać team tylko taka możliwość jest w innym miejscu nie np w BF1 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, messer88 napisał:

a jest tutaj autobalans i jeśli tak to jest tak samo zrypany jak w 1?

Skwitowałbym to jednym xD kolego.

Autobalance nie istnieje. Inna sprawa, że jednak jest zdecydowanie mniej gier, gdzie jest jeden steamroll przez kolejne mapy.

 

@ListuniO ja pisałem o zmianie stron. Drużynę oczywiście można zmienić. Ale tutaj jest kolejna pułapka. Niech to zobrazuje ilustracją:

o3nv9kznle021.jpg?width=576&auto=webp&s=

 

Dzieje się tak, gdyż gra domyślnie blokuje drużyny jeśli, w kolejce czekają znajomi. No i są dzbany co nie ogarniają. Bottom line jest taki, że nie raz i dwa musiałem grać solo.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, El Loco Chocko napisał:

Skwitowałbym to jednym xD kolego.

Autobalance nie istnieje. Inna sprawa, że jednak jest zdecydowanie mniej gier, gdzie jest jeden steamroll przez kolejne mapy.

 

@ListuniO ja pisałem o zmianie stron. Drużynę oczywiście można zmienić. Ale tutaj jest kolejna pułapka. Niech to zobrazuje ilustracją:

o3nv9kznle021.jpg?width=576&auto=webp&s=

 

Dzieje się tak, gdyż gra domyślnie blokuje drużyny jeśli, w kolejce czekają znajomi. No i są dzbany co nie ogarniają. Bottom line jest taki, że nie raz i dwa musiałem grać solo.

Z tymi kłódkami myślałem że można sobie założyć team i go zablokować. 

Odnośnik do komentarza
Ostatnio przypadkowo w telewizji trafiłem na spot BFV, w którym były cytaty z recenzji The Verge oraz Kotaku
"The best of the series" - Kotaku
Z ciekawości postanowiłem wyszukać tę reckę, żeby zobaczyć jak bardzo cytat jest wyjęty z kontekstu.
No i co? Nic takiego w tej recenzji nie ma. Albo ja jestem ślepy.
 
Co najwyżej epicki slogan można zamienić na:
"It’s a good game" - Kotaku
 
https://kotaku.com/battlefield-v-the-kotaku-review-1830469347
 

 
Czyżby EA oszukiwało graczy?
 
Ten cytat nie musi pochodzić z recenzji, mógł pojawić się w jakieś zapowiedzi.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, El Loco Chocko napisał:

Tu cię Homer zaskoczę, ale nie ma domyślnie przycisku zmiany zespołu xD


no jezu kiedy ja w tą bete grałem, zapomniało się. xd ale zauważyłem że kilka QOL zmian które dodali w patchach do BF1 zostało pominięte w tej odsłonie. no i dlaczego k.u.r.w.a mać nadal nie można zmieniać zadań podczas gry, co za jełopy w tym dice siedzą że czegoś tak prymitywnie prostego do tej pory nie potrafią ogarnąć. chyba że teraz już można, to spoko

w każdym bfie jest takie nasilenie małych pierdół które naprawiają w patchach, ale później znowu popełniają te same błędy.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, YETI napisał:
W dniu 9.12.2018 o 17:53, Hiki napisał:
Ostatnio przypadkowo w telewizji trafiłem na spot BFV, w którym były cytaty z recenzji The Verge oraz Kotaku
"The best of the series" - Kotaku
Z ciekawości postanowiłem wyszukać tę reckę, żeby zobaczyć jak bardzo cytat jest wyjęty z kontekstu.
No i co? Nic takiego w tej recenzji nie ma. Albo ja jestem ślepy.
 
Co najwyżej epicki slogan można zamienić na:
"It’s a good game" - Kotaku
 
https://kotaku.com/battlefield-v-the-kotaku-review-1830469347
 

 
Czyżby EA oszukiwało graczy?
 

Pokaż więcej  

Ten cytat nie musi pochodzić z recenzji, mógł pojawić się w jakieś zapowiedzi.

Masz rację. Znalazłem go tu: https://kotaku.com/battlefield-vs-beta-feels-too-slow-1828857936

I jest pięknie wyjęty z kontekstu :D

 

Cytat

I think Battlefield V’s raw gunplay is some of the best of the series, but without some tweaks, that intense Battlefield feeling I’ve come to know and love doesn’t quite shine through. 

 

Gra mogła być najlepsza w serii, ale okazała się gównem obesranym.

 

"najlepsza w serii" - Kotaku

:D:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...