Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam manię nieodbierania połączeń, gdy dzwoni do mnie numer, którego nie znam. Sprawdzam później w google kto dzwonił i najwyżej oddzwaniam. Kilka dni temu dzwonił do mnie jeden numer kilka razy w ciągu dnia, a nie chciało mi się sprawdzać i oddzwonić. Okazało się, że to mój kuzyn :pawel:

Edytowane przez Shago
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shago napisał:

Ostatnio mam manię nieodbierania połączeń, gdy dzwoni do mnie numer, którego nie znam. Sprawdzam później w google kto dzwonił i najwyżej oddzwaniam. Kilka dni temu dzwonił do mnie jeden numer kilka razy w ciągu dnia, a nie chciało mi się sprawdzać i oddzwonić. Okazało się, że to mój kuzyn :pawel:

Robie tak od dawna. Jak to bedzie ktos komu zalezy na kontakcie to napisze smsa.

Odnośnik do komentarza

Swiat kryptowalut w pigulce: "zydzi rzadza swiatem i banki zabijajom ludzi, system jest najgorszy wiec musimy go zastapic nowym, pozbyc sie skorumpowanych ludzi ktorzy nas niewola".

Nowi ludzie: https://www.dailymail.co.uk/news/article-11426245/Ex-girlfriend-FTX-Sam-Bankman-Fried-bragged-needed-elementary-math-run-start-up.html 

 

Odnośnik do komentarza

Po pewnym czasie te wahania spływają jak woda po kaczce, a przynajmniej ja tak miałem

 

Natomiast to, co po mnie nie spływa, to kolejne pomysły regulatorów eurokołchozowych. Krążą plotki, że w brukseli biorą pod lupę anonimowe kryptowaluty, takie jak monero czy zcash. Oczywiście ewenualne regulacje uderzą w zwykłych uczciwych amatorów krypto, bo ci bardziej doświadczeni fani private coinów oraz ci, co używają ich do celów przestępczych, i tak sobie poradzą 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gtfan napisał:

ja tam się parę ostatnich miesięcy znowu wchodziłem w krypto (kilka różnych) ale na ten moment kończę, swój kapitał spekulacyjny wydałem w całości. teraz czekam aż każdy zamiast wieszczyć koniec krypto będzie żałował że nie brał jesienią 2022 bo przecież oczywiste było że to dołek i trzeba było wtedy brać.

 

no chyba że jebnie to trudno :) 

 

To samo słyszałem kiedy pękała granica 150k zł, 100k, zł, 90k zł... Ciekawe co teraz mówią osoby, które wówczas kupiły i naganiały. To jest spekulacyjne badziewie, nic innego. Jak grube ryby uznają, że czas zarobić, to wówczas skupią i w odpowiednim momencie, o 3 nad ranem sprzedadzą i znowu poleci kurs o kilkanaście procent, po czym ponownie zacznie się naganianie frajerów.

I tak to się kręci :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie to te mityczne grubasy mogą spuścić na dno jak i pociągnąć za uszy też jakiekolwiek akcje, więc to nie jest tak że takie jazdy to jakaś unikalna cecha krypto.

 

Oczywiście skala na krypto jest większa bo nadal daleko w tyle jesteśmy z regulacjami.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shago napisał:

 

To samo słyszałem kiedy pękała granica 150k zł, 100k, zł, 90k zł... Ciekawe co teraz mówią osoby, które wówczas kupiły i naganiały. To jest spekulacyjne badziewie, nic innego. Jak grube ryby uznają, że czas zarobić, to wówczas skupią i w odpowiednim momencie, o 3 nad ranem sprzedadzą i znowu poleci kurs o kilkanaście procent, po czym ponownie zacznie się naganianie frajerów.

I tak to się kręci :)

Dupczysz nieprzeciętnie:) W poprzednim cyklu miałeś 3 lata wzrostu, więc o jakiej Ty "3 nad ranem" mówisz?. No ale to samo słyszałem w poprzedniej bessie:) Aha i przypomnę, że największe spółki technologiczne z S&P500 spadły, w niektórych przypadkach nawet więcej niż Bitcoin od ostatniego ATH.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, izon napisał:

Dupczysz nieprzeciętnie:) W poprzednim cyklu miałeś 3 lata wzrostu, więc o jakiej Ty "3 nad ranem" mówisz?. No ale to samo słyszałem w poprzedniej bessie:) Aha i przypomnę, że największe spółki technologiczne z S&P500 spadły, w niektórych przypadkach nawet więcej niż Bitcoin od ostatniego ATH.


Mało to razy późno w nocy najebany Elon Musk wrzucał tweety na temat Bitcoina, po którym kurs leciał ostro w dół?

Krypto to syf i marnowanie energii i nie ma nic wspólnego z "walutą przyszłości".

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Shago napisał:


Mało to razy późno w nocy najebany Elon Musk wrzucał tweety na temat Bitcoina, po którym kurs leciał ostro w dół?

Krypto to syf i marnowanie energii i nie ma nic wspólnego z "walutą przyszłości".

No tak samo jak kurs Twittera i innych wspaniałych akcji. Jak ktoś wie ocb to korzystał na takich spadkach. Krypto w ostatnich 8 latach to była najlepszą możliwa inwestycja dająca zdecydowanie wyższe stopy zwrotu niż akcje, obligacje czy nieruchomości. 

Czy waluta przyszłości? Nie sądzę bo ujebia nas cbdc.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shago napisał:

No tak korekta po roku jazdy w górę po kilkadziesiąt procent ;) Na rynku krypto TAK SAMO jak akcji tracą zbyt chciwi lub inwestujący zbyt duży kapitał by móc racjonalnie odejmować decyzję, kropka. Na ostatniej hossie to nawet byle debil mogł zarobić, taka prawda. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...