Skocz do zawartości

Devil May Cry HD Collection


Hendrix

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jedynka tak dobrze Ci weszła to teraz młode to pójść w dwie strony: trójka Cię zachwyci, mechanika przytłoczy z początku i zachwyci później, w miarę nabierania skilla, a progress w temacie fabuły i reżyserii przerywników... No tak, zachwyci. Albo będziesz narzekać na przerysowanie całości i zbyt ‘komiksowy‘ klimat krzycząc, że jedynka lepsza. Zobaczymy.

 

Dwójkę traktuj jak minigierkę, zostaw ją sobie na koniec przygody z serią do sprawdzenia i ewentualnie ogrania jak będziesz mieć wolne 4 godzinki.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, trójka z czwórką Cię wyszkolą w temacie uników rolkami(trochę innymi niż souls, no ale zawsze to roll) :) Nie mogę się doczekać, aż zaczniesz grać w Dante's Awakening i poznasz się z pierwszym bossem.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Najbardziej gównianym pomysłem było u mnie przechodzenie kilka miesięcy temu kolekcji w kolejności DMC1->DMC2->DMC3. Splatynowałem jedynkę i było jarando trzy tysiące, potem splatynowałem dwójkę na siłę, żeby mieć platynę i kompletnie straciłem zajawę. Trójkę przeszedłem raz i czułem przesyt, musiałem zacząć grać w coś innego. Niech nikt nie robi tego błędu. DMC1->DMC3->DMC4->DmC i jak potem będziecie mieli ochotę na gównianą grę, to DMC2.

Odnośnik do komentarza

Nie zrozumiałeś intencji mojego posta, może z mojej winy. Ja uwielbiam robić growe maratony (np. całą serię RE od 0 po 7 łącznie z CV czy REV przeszedłem jedną po drugiej). Chodzi o to, ze dwójka jest takim gównem, że się odechciewa grać, a potem wchodzisz do trójeczki i z racji innego systemu walki musisz kompletnie na nowo uczyć się systemu walki.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bzduras napisał:

Zmiany są na tyle widoczne i dostrzegalne, że jeśli nie zmęczy Cię formuła to przez cztery części możesz przelecieć jak przecinak, jedna po drugiej.

Egzakli, tym bardziej jak ktoś chce przejść tylko na medium, to jest 8h na odsłonę. Choć slashery warto przechodzić na wszystkich, inaczej nie ma sensu. A co do zmęczenia materiału, to ja swojego czasu przechodziłem pod rząd wszystkie Soulsy i Bloodborne i poczułem znużenie dopiero w połowie ostatniej gierki. Pewnie ze 250h pod rząd.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bzduras napisał:

Obejrzałem kawałek DMD (sorry, ale 3 godziny to muszę sobie rozłożyć na kilka razy) i fajnie zobaczyć Trickstera w akcji. #teamswordmaster

 

Też wolę swordmastera, ale trickster zdecydowanie ułatwia i przyspiesza grę, a na tym przede wszystkim się tu skupiałem. Na royalguarda niestety za cienki bolek jestem i nie mam tyle cierpliwości, więc nawet nie próbuję :) 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem jedyneczkę, Mundus nie był taki trudny, chociaż druga faza dała na początku popalić, ale jak wyekwipowałem shotguna, to sprawa stała się niezwykle prosta. Bardzo fajna gra, choć widać jej surowość i pod koniec już trochę biegłem na siłę, bo recykling przeciwników wdawał się bardzo we znaki. Pewnie przy premierze osrałbym się po same pachy, ale jest po prostu solidnie...

 

 

...ale za to odpaliłem trójeczkę i spociłem się jak dziwka już po dwóch misjach :obama: Widać, że jest tutaj więcej i lepiej; faktycznie ta zmiana stylów mnie przytłoczyła, ale na spokojnie to ogarnę. Japoński sznyt jest obecny w tych cutscenkach i pojebanych akcjach, no jest kurwa nieźle!

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

To mówicie, że dwójkę ominąć?

Zostaw sobie na koniec, jeśli odpalisz ją po jedynce przeżyjesz po prostu szok jak nisko można było upaść. Chociaż ja tam dwójkę szanuję za to, że starała się robić nowe rzeczy, a że jej nie wyszło yo inna bajka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...