Skocz do zawartości

Devil May Cry HD Collection


Hendrix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.12.2017 o 17:11, Hendrix napisał:

 

He he... Capcom już konkretnie świruje - remaster remastera, jak w przypadku OKAMI - pewnie też będzie to wyglądało jak na PS3 i niewiele lepiej chodziło...

 

W dniu 9.12.2017 o 09:47, Nemesis napisał:

Mam już tą kolekcje na PS3 a Wy nie?

 

No w sumie mam, ale może kiedyś, do kolekcji dorzucę - używkę za 50zł nie będzie mi żal :) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Shagohad napisał:

Powiem Wam, że mnie kusi ta kolekcja. Nie grałem w części 1-3, a 4 przeszedłem chyba ze 3 razy, tak mi się spodobała. 

Jak nie grałeś w 1 i 3 to bierz śmiało. Fantastyczne części do tego 1 to w sumie prekursor slasherow jakie teraz widzimy więc warto zaczerpnąć trochę historii.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Yap napisał:

Jedynka nie jest tak szybka i dynamiczna jak dwójka czy trójka, ale jest na pewno lepsza pod kątem gameplayu.

Odrzucając nostalgię to jedynka ma już dzisiaj co najwyżej słabo-średnia. Trójka na tym polu wygląda o wiele lepiej, i piszę to jako devilowy zje.b.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

DMC1 dalej się broni klimatem, żadna późniejsza część nie poszła feelingiem z jedynki. 

Kwestia gustu, ale próbując być jak najbardziej obiektywnym to masz rację. Jedynka była mroczna, spójna i bez pajacowania ze strony bohaterów. Moc.

3 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

A co do walki dwójka miała o wiele sztywniejsze machanie mieczem.

Dwójka to w ogóle na żadnym polu nie wypada dobrze. Machanie mieczem wygląda jak machanie kartonowym modelem, żadnego powera w tym nie czuć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka jest po prostu mocniejsza. Z trójki pamiętam szybkość i tańce. Nie żeby to było złe, bo milionslash Agni&Rudrą śni mi się do dziś i w ogóle wykorzystanie broni w trójce to piękna sprawa, ale pył zamiast posoki to jakoś tak...DMC1, Dante ze swoim HHHHA! i tąpnięciu mu towarzyszącemu, bryzgająca krew i ryki bestii to jednak lepsze łajno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Preorder złożony na pieca (cała kolekcja DMC, wraz z DMC4 SE i DmC w jednym miejscu? Jeszcze jak!). Z jednej strony wkurzam się sam na siebie za karmienie raka kiepskich remasterów robionych po łebkach po godzinach przez studentów informatyki i nabijanie kabzy Capcomowi po raz czwarty (każdą z gierek w serii kupiłem przynajmniej raz w premierowej wersji + kolekcja HD na X360 i PS3) za dokładnie to samo. Z drugiej jak pomyślę o DMC i DMC3SE na padzie od XO i w 1080p to momentalnie mam miękkie nogi, mokro w gaciach i poci mi się nie tylko czoło. Będzie orane, ale Capcomie - następnego Devila nie wciśniecie mi bez cyferki "5" w tytule.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

To jest wydzielony temat dla nowej wersji kolekcji Devil May Cry, która ukaże się 13 marca 2018 roku na konsole Playstation 4, Xbox One i nie-konsolę PC.

 

devil-may-cry-hd-collection-ps4.jpg

 

Taka będzie okładka. Koszt gry wyniesie 129 złotych, czyli jest to cena bardzo dobra.

 

Nigdy nie grałem w te części Devil May Cry, więc będzie to pierwsze i mam nadzieję, że niesamowite spotkanie. 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za post pod postem, pewnie nie scali.

 

Dorwałem jedynkę z Twitch Prime na piecyku, odpaliłem przez ten ich śmieszny launcher i gaddejm :fsg: Klimatycznie jednak jedynka jest najlepsza, zamczysko i warstwa audio nadal dają radę. Gameplay trochę się zestarzał, ale po jakimś czasie przypomniałem sobie, że w tej części walka z demonicznym ścierwem nie była jeszcze centralną częścią rozgrywki, a leżała dokładnie obok eksploracji i wylewającej się zewsząd atmosfery. Z takim nastawieniem gra się przyjemniej, drewniane sterowanie postacią nie przeszkadza aż tak mocno. Ot, stara szkoła robienia giereczek - w 2001 ryło to czachę, dziś jest oldschoolem.

 

Co tam jeszcze - tekstury potrafią straszyć pikselozą, brakuje efektów znanych z PS2 w kilku miejscach (blur przy wystrzale z broni) i... tyle. Sięgam pamięcią w przeszłość i jeśli mnie ona nie myli to dokładnie tak samo wyglądały wersje X360 i PS3. Będzie rzeź na premierę całości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...