Skocz do zawartości

Devil May Cry HD Collection


Hendrix

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem tylko drugą misję, więc pewnie o to Ci chodzi. Ta jest, padła za pierwszym razem. Jutro dalsza część sieczki. Co mi się bardzo tutaj podoba już? Muzyka. W końcu są jakieś utwory z wokalami. Ale chyba nie pobije soundtracku z DmC, który był po prostu wykurwisty.

Odnośnik do komentarza

Noisia i Combichrist to jest jakaś masakra, oprócz Hotline Miami to chyba najlepiej dobrany soundtrack do dynamiki gry.

 

Czy te style walki różnią się tylko tymi dwiema opcjami, które widać pod kwadratem? Czy wraz z wbijaniem paska expa coś dojdzie nowego?

Odnośnik do komentarza

Każdy wyzszy poziom jest odblokowywany po przejściu niższego, na wejście najwyższy jest Normal.

 

@Rozi dopiero zauważyłem pytanie:

12 godzin temu, Rozi napisał:

Czy te style walki różnią się tylko tymi dwiema opcjami, które widać pod kwadratem? Czy wraz z wbijaniem paska expa coś dojdzie nowego?

W zasadzie to różnią się tymi właśnie akcjami i lekkimi modyfikacjami w statsach (Swordmaster - mocniejsza broń biała i słabsza palna, Gunslinger - mocniejsza broń palna i słabsza biała, Royalguard - trochę większy def, bronie mają staty bazowe i Trickster - wszystko bazowe + usprawniony movement). W miarę levelowania styli dojdą Ci nowe akcje + do tego (mały spoiler)

 

dwa unikalne style, które zamiast ataków mają inne właściwości

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem DMC HD na PS4 bo mi Rozi zrobił smaka, dawno nie grałem w trójkę ale pamiętam, że nie mogłem za gówniaka przejść Angi i Rudry, których rozpykał mi kumpel :cool: a potem utknąłem na Vergilu, którego nigdy nie pokonalem :smutas:

 

Zobaczymy jak teraz pójdzie, wersja HD ma obniżony poziom trudności w stosunku do oryginalnego Dmc 3? Bo pamiętam, że jak wyszło Dmc 3 SE to pojawiły się głosy, że gra była łatwiejsza.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.03.2018 o 10:07, Soban napisał:

W tych nowych edycjach jest łatwiej na normalu w DMC3.

 

Jak gra wychodziła na ps2 to europejski normal był japońskim hardem i dlatego było kilka momentów, że można było oszaleć(ja mało co nie odpuściłem przy Beowulfie).

Poziom trudności został ogarnięty w SE i od tamtej pory każdy port jest normalnym normalem.

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, _Be_ napisał:

Zobaczymy jak teraz pójdzie, wersja HD ma obniżony poziom trudności w stosunku do oryginalnego Dmc 3? Bo pamiętam, że jak wyszło Dmc 3 SE to pojawiły się głosy, że gra była łatwiejsza.

W HD siedzi SE, które jest odpowiednikiem japońskiej podstawki (czyli jest trochę łatwiej, amerykańska i europejska podstawka ma nieznacznie podkręcony poziom trudności). Nie odczujesz dużej różnicy grając po latach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...