Skocz do zawartości

Spyro Reignited Trilogy


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

Redakcj IGN dostała tajemnicze fioletowe jajo. Możemy zatem już świętować nadejście trylogi jednego z najpopularniejszych growych smoków. 

 

Zapowiedź zapewne w weekend na PAX, ale jutro powinnismy zobaczyć oficjalną okładkę GameInformera ze Spyro w roli głównej.

 

Link do źródła.

 

Edytowane przez rodi84
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 319
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lekkim offtopem napiszę, że forumowy system dzielenia gier na miliony działów i poddziałów nie sprawdza się absolutnie. Co widać po raz kolejny tutaj. Bo pisac o Spyro w dziale Playstation, w multiplatformach? A dlaczego nie w dziale platformówek, który chyba po cos powstał? Wrzucić wszystkie gry do jednego działu, łatwiej będzie dla wszystkich.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wpis taktyczny pod tymi bombami prawdy. Cyrki z przynależnością do działu i "proszę przenieść do X" are soooo 2015. 

Ja już nawet nie próbuje nawigować po działach kiedy chcę się wpisać do jakiegoś lekko przykurzonego tematu, tylko od razu szukam go za pomocą Google.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

21/09/18 - 40$ 

DZ_5DvWVwAAvocW.jpg

 

 

Za gry odpowiadać ma ekipa Toys for Bob, a nie Vicarious Visions, co lekko może martwić, bo ten deweloper nie ma wielu dobrych gier za sobą, asystując raczej przy produkcji większych produkcji. Ale dajmy im szansę, czekając na oficjalne wieści i materiały od Activision.

 

Niop, czekamy...

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Nie czarnowróżmy, remaster Crasha to rzemiosło a nie odkrycie koła na nowo. TfB mając odpowiednio dużo czasu i dostęp do kodu trylogii zrobi z tego coś dobrego.

 

Przynajmniej mam taką nadzieję. :pawel: 

 

No no, tak jak Robomodo zrobiło świetnego remastera THPS1... :rayos:

Odnośnik do komentarza

Nostalgia mocno zweryfikowała u mnie odnowioną tylogię Crasha, no jednak te gierki robiły większe wrażenie u kolegi na PSX. Ciekawe jak ze Spyro, u kolegi gra była oczywiście wspaniała.

 

Tylko te kolory jakieś takie nie teges, chociaż w sumie przy Crashu to samo mówiono, a gra na żywo wyglądała ładnie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...