Skocz do zawartości

Spyro Reignited Trilogy


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 11.11.2018 o 19:39, Labtec napisał:

DrvgQYzXcAANsKp.jpg

 

Trochę do ściągania mam 

46 min ... ehhh przy moim łączu to w czwartek może zagram :D Liczyłem że 1 na płycie i można w nią grać czekając aż reszta się ściągnie. Widzę że jednak gra w całości musi się ściągnąć

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, blantman napisał:

46 min ... ehhh przy moim łączu to w czwartek może zagram :D Liczyłem że 1 na płycie i można w nią grać czekając aż reszta się ściągnie. Widzę że jednak gra w całości musi się ściągnąć

Sorry, ale gdzie to widzisz? Wydaje mi sie, ze jedynkę dosyć dobrze widać i jest to 1/3 linijki z lewej strony. Reszta to kolejne części. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, blantman napisał:

46 min ... ehhh przy moim łączu to w czwartek może zagram :D Liczyłem że 1 na płycie i można w nią grać czekając aż reszta się ściągnie. Widzę że jednak gra w całości musi się ściągnąć

Ale labtec kupował cyfrówkę na psn, więc wiadomo, że i jedynkę musi pobrać :P 

 

10 minut temu, Popi napisał:

Mozna gdzies dzisiaj dorwac na Slasku?

Dzisiaj jest premiera, więc raczej nie powinno być z tym problemu.

Odnośnik do komentarza

Pekinie ta gra wygląda na oledzie. Kolory bija, po oczkach, ze ulala. Sterowanie bardzo dobre, przystosowane do dzisiejszych standardów. Dodatkowo, jak przyciśniemy L2 to kamera wraca, za nasze plecy. Pod L1, R1 mamy rolowanie na lewo lub prawo. Nie wiem czy było w oryginale. 

 

Sama gra to oczywiście poezja, ale wydaje mi sie, że zapamiętałem ja nieco trudniejsza. Teraz wydaje mi sie taką, typowo eksploracyjna relaksacyjna. 

Nie wiem czy to wina wieku :chicken:  ?

1 minutę temu, Pupcio napisał:

Można bez problemu grać z angielskim dublażem?

Jeżeli zmienisz język w menu konsoli to tak. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, grzybiarz napisał:

szybkie pytanko (nie chce czytać 7 stron tematu), czyli wersja na płycie wymaga faktycznie pobrania dwóch pozostałych gier?

Polecam zakupy growe z dzisiaj. W skrócie : NA OBU konsolach musisz pobrać 2 i 3 a w jedynkę możesz grać ale tylko offline. Online nie działa do ściągnięcia patcha 42 GB na klocku a ile na PS4 pytaj się kogoś z PlayStation. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest mega za(pipi)ista. Pograłem wczoraj troszkę. Gra wygląda pieknie. Najlepszy remake w jaki grałem crash może się schować.  Spyro to gra dla takich casuali jak ja. Nie jest trudna co najwyżej wyzwanie stanowi zebranie wszystkiego. Gra uspokaja i relaksuje. Idealny przykład starej szkoły gierek połączenie platformówki ze zbieractwem. Dubbing angielski super. Minus że trzeba dasha zmienić na ang aby mieć ten język. Klimat, oprawa, sterowanie - coś pięknego. Spyro kiedyś przeszedłem na psx i tutaj mam powrót do czasów szczeniackich. Nostalgia uderza mocno.

 

Dobra jedna rzecz jest trudna misje z szybowaniem... (pipi)a już pierwszej skończyć nie mogłem xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

Gra jest mega za(pipi)ista. Pograłem wczoraj troszkę. Gra wygląda pieknie. Najlepszy remake w jaki grałem crash może się schować.  Spyro to gra dla takich casuali jak ja. Nie jest trudna co najwyżej wyzwanie stanowi zebranie wszystkiego. Gra uspokaja i relaksuje. Idealny przykład starej szkoły gierek połączenie platformówki ze zbieractwem. Dubbing angielski super. Minus że trzeba dasha zmienić na ang aby mieć ten język. Klimat, oprawa, sterowanie - coś pięknego. Spyro kiedyś przeszedłem na psx i tutaj mam powrót do czasów szczeniackich. Nostalgia uderza mocno.

 

Dobra jedna rzecz jest trudna misje z szybowaniem... (pipi)a już pierwszej skończyć nie mogłem xD

Nie musisz tych wszystkich wyzwań kończyć przy jednej probie. Możesz sobie ja rozbić na 4: samoloty, skrzynie, kolka i podkowy.  Z tego, co widzę to zalicza normalnie.

A jezeli trzeba będzie to zaliczyć na raz(bo może jest trofeum) - no to mamy male wyzwanie :dafuq:

 

7 minut temu, Popi napisał:

Macie też tak, że nie umiecie odkryć wszystkiego na mapie za pierwszym podejeściem? Czasem chyba jestem ślepy, ale wylizałem wszystkie ściany na mapach a jeszcze mi sporo diamentów brakuje. Wracać do domu czy lizać dalej? Gra wymaga bactrackingu?

 

No jasne. Wszystko pięknie i idę sobie do przodu na spokojnie z leveu na level, az tu nagle sie okazuje, ze nie mam 100% w pierwszych poziomach. 

Wracam sie i patrze, ze pozostawiałem pojedyncze kryształy, po całej planszy. Wydaje mi sie, ze przyciąganie kryształów przez Spyro jest za słabe. Zbyt szybkie przebiegniecie kolo nich nie zawsze je przyciągnie wszystkie. Trzeba to mieć na uwadze. Poza tym jest sam miód. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

Gra jest mega za(pipi)ista. Pograłem wczoraj troszkę. Gra wygląda pieknie. Najlepszy remake w jaki grałem crash może się schować.  Spyro to gra dla takich casuali jak ja. Nie jest trudna co najwyżej wyzwanie stanowi zebranie wszystkiego. Gra uspokaja i relaksuje. Idealny przykład starej szkoły gierek połączenie platformówki ze zbieractwem.

Czy w takim razie gra nie jest nudna skoro przechodzi się sama? 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, suteq napisał:

Czy w takim razie gra nie jest nudna skoro przechodzi się sama?  

Nie. Sam świat i klimacik przyciąga. A i nie do końca samemu się przechodzi. Są wyzwania, łapanie złodzieja jajek etc. W sumie przez 1,5 h wczoraj się ani przez chwile nie nudziłem. To jest gra która relaksuje i daje czysty fun. A jak chcesz wyzwanie to pewnie trofea czy acziki dadzą ci to:)

Odnośnik do komentarza

Czy często wam kryształy utykają w powietrzu? Na YT-owych gameplay'ach co i raz to widzę.

Zazdroszczę wam, ja już bym to ograł chyba ciurkiem wszystko na raz, aż tak mi się podoba. A tak to pewnie zagram dopiero za rok. :|

- - -




Nie jest trudna co najwyżej wyzwanie stanowi zebranie wszystkiego.





Eee tam, hardcore'owy to był tylko ostatni wyścig w trójce (ten w dodatkowej lokacji). Choć mam nadzieję, że w remake'u go znacząco ułatwili (nienawidzę trudnych mini gier).




Gra wymaga bactrackingu?





Każda wymaga zebrania kompletu dupereli z każdej planszy, ale nigdy nie jest tak że możesz zebrać coś dopiero mając coś innego z późniejszego etapu. Zawsze można zrobić komplet od razu (tj. wyjątkiem są poziomy z tą hołotą w trójce, którą trzeba najpierw odblokować czyli kangurzyca i reszta).




Nie musisz tych wszystkich wyzwań kończyć przy jednej probie.





Z tego co pamiętam, to na PSX trzeba było wszystko na raz bo był za to dodatkowy bonus gem-owy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...