Skocz do zawartości

Spyro Reignited Trilogy


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W dwójce na pewno backtracking występuje, ze względu na nabywane wraz z postępem nowe umiejętności (pływanie, wspinanie, rozwalanie skał łbem). Także ja bym sobie nie zawracał głowy na bieżąco, tylko na koniec gry wracał do poszczególnych lokacji. A w jedynce nie pamiętam jak jest. 

 

Kurde z jednej strony bym sobie zagrał, z drugiej jakoś mi hype opadł po ostatnich materiałach (nie do końca przekonuje mnie ta kolorystyka, zmiany w designie itd.). Jeszcze ten kwas ze ściąganiem dwóch gier... Może na Święta będzie sprzyjający klimacik i się skuszę.

 

Powiedzcie lepiej, jak wypada sam feeling sterowania w porównaniu do oryginalnych części. 

Odnośnik do komentarza

@kotlet_schabowy Ano racja, zupełnie zapomniałem, biję się w pierś. Ale jedynka to już na 100% nie wymaga. :D

 

Jeśli trylogia waży ~70GiB to nie mieli wyboru (PS3BD-ROM to ~50GiB). Nie słyszałem aby Sony oddało deweloperom jakiś mechanizm patchowania z drugiej płyty (bo gra musi być cała w jednej paczce, która jest kopiowana na HDD podczas procesu instalacji). Rozwiązaniem byłyby więc trzy płyty albo tak jak obecnie jedna + łata z sieci. Ja tam wolałbym już trzy. ;p

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem pierwsze kilka poziomów w jedynce na 100% i cóż mogę powiedzieć - kuuurła, to jest dokładnie tak, jak sobie wymarzyłem. Gra została zremasterowana prześlicznie, feeling jest, sterowanko śmiga elegancko, nie mogę się doczekać, aż po jedynce wezmę się za dwójkę (moja ulubiona odsłona, ale chcę przechodzić chronologicznie). Sorry komboje z rdr2, nie mam na was czasu.

 

Ps, protip: wciśnięcie lewej gały wysyła Sparksa na poszukiwanie gemów (to tak jak by komuś został jeden-dwa gemy do zrobienia 100% na levelu) - na PSXie robiło się to wciskając wszystkie shoulder buttony.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ps, protip: wciśnięcie lewej gały wysyła Sparksa na poszukiwanie gemów (to tak jak by komuś został jeden-dwa gemy do zrobienia 100% na levelu) - na PSXie robiło się to wciskając wszystkie shoulder buttony.

 

No właśnie coś to u mnie nie działa, wciskam L3 i ten tylko zaczyna wirować kawałek na wprost i to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Kurła, kusicie :)

Chyba się bujnę jutro po robocie i kupię swoją kopię. Widziałem kilka materiałów i to wygląda tak cudownie, że aż od samego patrzenia się człowiekowi przyjemnie robi.

No i w sumie to gierka mojej młodości, bo tak jak na Crasha miałem za małolata wywalone, tak fioletowy smoczek był ogrywany z wypiekami na twarzy. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam kupiłem oryginalną trylogię w promocji na psn za grosze i powiem, że nawet dzisiaj gra się nieźle. Jedyne co może bardziej przeszkadzać, to kamera którą trzeba ręcznie ustawiać, ale poza tym, jak już się przyzwyczaimy do pikseli, to gra się dobrze. Nawet zrobiłem 100% w pierwszym levelu za pierwszym razem :potter:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Jakoś Spyro mnie ominął za czasów PSXa, więc tym bardziej miałem ciśnienie. 

 

Po 30 minutach stwierdziłem, że gram w grę dla 11to latków. Po 6 godzinach stwierdziłem, że mój wewnętrzny 11to latek za(pipi)iscie się bawi. 

 

W kręcenie czasów i gonienie tego (pipi)ka od jajek nie będę się bawił bo nie mam na to nerwów. Cała reszta (oprócz tych dramatycznych dropów fpsów) jest na prawdę dobra. 

Odnośnik do komentarza

Nie sledziłem tematu a wczoraj zobaczyłem recenzje arhn i teraz mam pytanie. Kupując pudełko 2 i 3 cześć jest w formie patcha do ściągnięcia czy jest kod? Chodzi o to czy sprzedając używkę następny właściciel dostanie wszystkie części (2 i 3) do ściągnięcia czy tylke 1 cześć? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, creatinfreak napisał:

Nie sledziłem tematu a wczoraj zobaczyłem recenzje arhn i teraz mam pytanie. Kupując pudełko 2 i 3 cześć jest w formie patcha do ściągnięcia czy jest kod? Chodzi o to czy sprzedając używkę następny właściciel dostanie wszystkie części (2 i 3) do ściągnięcia czy tylke 1 cześć? 

2 i 3 są w patchu bez żadnych kodów, plyta oszczędza Ci 35GB downloadu. Wczoraj smoczek wleciał i do mojego mieszkania, choć miał byc karny jeżyk dla Acti za tego pacza.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2018 o 11:57, suteq napisał:

Lol ja myślałem, że ten remake to betonowe 60 fps, a on nawet 30 nie trzyma. :pawel: 

 

W dniu 17.11.2018 o 18:44, kotlet_schabowy napisał:

To powinno śmigać w 60 klatkach na amatorze i zwykłym Xie, tak samo zresztą jak Crashe, no ale co poradzisz. 

Nawet loadingi sa dłuższe, niż w oryginale :dafuq: nie wiem co tak słabo ?

Poza tym jest świetnie. Nie, żebym marudził, ale mogli sie postarać bardziej. W końcu mieli czas. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.