Skocz do zawartości

Spyro Reignited Trilogy


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Te loadingi to ficzer. Aby po każdej planszy można było chwilę podumać o jej za(pipi)istości.

 

Miałem wczoraj buga. Staram sie każdą plansze czyścić na 100 %. I miałem 495 gemów a 5 nigdzie nie było. 20 min latałem po planszy w końcu się poddałem i jeszcze raz plansze zrestratowałem. Był na początku przeciwnik z którego wypadł niebieski gem...  Najpewniej gem zamiast zostać na planszy spadł z przeciwnikiem do rzeki.

Odnośnik do komentarza

@Plugawy Bo to zupełnie inna gra. Masz inny narzut danych, nie jest proporcjonalny do starego Spyro i PSX'a. Poza tym tam silnik był pisany od zera, a tutaj masz powiedzmy, że uniwersalny (z tego co kojarzę to UE4).

 

@blantman " Najpewniej gem zamiast zostać na planszy spadł z przeciwnikiem do rzeki."

Możliwe, ale możliwe też że "wypadł w ścianę". ;D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Jakby wypadł w ścianę to wróżka by go wskazała, bo jednak znajduje sie na planszy. Blant napisał, ze go w ogóle nie bylo. Nie ma to nie ma. O czym tu dyskutować?

 

Wracając do czasu ładowania to wciąż podtrzymuje moja tezę, ze skopali temat. Brak doświadczenia imo.

 

9.40

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

@MEVEK Skopali, kto wie, pewnie tak. Ale nadal tego nie powinno porównywać się do wersji z PSX. ;)

 

@balon Za pierwszym razem w Treetops też utknąłem na długi czas. Genialny projekt poziomów! I poległem, musiałem o pomoc zadzwonić do kumpla (nie było wtedy internetów ;p). Miałem też problem ze znalezieniem wszystkich dupereli na poziomie z tym metalowym punkiem.

 

A że Sparx pokazuje brakujące bibeloty to dobrze wiedzieć po 20 latach. :D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał sobie umilić czas spędzony przy boku Spyro to przesyłam mu parę kodów.

Kody nie blokują dzbanów. Dowodem tego jest moja platyna 

Spoiler

46641740_2168057593244600_12022233998378

 

Polecam efekt 2D :lapka:

Spoiler


 

99 Lives:
R2.png L2.png R2.png L2.png DpadUp.png DpadUp.png DpadUp.png DpadUp.png circle18x18.png

Blue Spyro:
DpadUp.png DpadLeft.png DpadDown.png DpadRight.png DpadUp.png square18x18.png R_1.png R2.png L_1.png L2.png DpadUp.png DpadRight.png DpadDown.png DpadLeft.png DpadUp.png Cross18x18.png

Yellow Spyro:
DpadUp.png DpadLeft.png DpadDown.png DpadRight.png DpadUp.png square18x18.png R_1.png R2.png L_1.png L2.png DpadUp.png DpadRight.png DpadDown.png DpadLeft.png DpadUp.png DpadUp.png

Pink Spyro:
DpadUp.png DpadLeft.png DpadDown.png DpadRight.png DpadUp.png square18x18.png R_1.png R2.png L_1.png L2.png DpadUp.png DpadRight.png DpadDown.png DpadLeft.png DpadUp.png square18x18.png

Purple Spyro:
DpadUp.png DpadLeft.png DpadDown.png DpadRight.png DpadUp.png square18x18.png R_1.png R2.png L_1.png L2.png DpadUp.png DpadRight.png DpadDown.png DpadLeft.png DpadUp.png DpadRight.png

Red Spyro:
DpadUp.png DpadLeft.png DpadDown.png DpadRight.png DpadUp.png square18x18.png R_1.png R2.png L_1.png L2.png DpadUp.png DpadRight.png DpadDown.png DpadLeft.png DpadUp.png circle18x18.png

Green Spyro:
DpadUp.png DpadLeft.png DpadDown.png DpadRight.png DpadUp.png square18x18.png R_1.png R2.png L_1.png L2.png DpadUp.png DpadRight.png DpadDown.png DpadLeft.png DpadUp.png Triangle18x18.png

Black Spyro:
DpadUp.png DpadLeft.png DpadDown.png DpadRight.png DpadUp.png square18x18.png R_1.png R2.png L_1.png L2.png DpadUp.png DpadRight.png DpadDown.png DpadLeft.png DpadUp.png DpadDown.png

Big Head Spyro:
DpadUp.png DpadUp.png DpadUp.png DpadUp.png R_1.png R_1.png R_1.png R_1.png circle18x18.png

2D Flat Spyro:
DpadLeft.png DpadRight.png DpadLeft.png DpadRight.png L2.png R2.png L2.png R2.png square18x18.png

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MEVEK napisał:

Nie wiem, czemu tak gonicie z tym smokiem. Ja ogrywam sobie bardzo delikatnie. Muskajac tylko  levele i zaraz wracam do redow. Po co ten posmiech?

Nie powiedziałbym czy gonię a nawet wydaje mi się że sporadycznie odpalam. Na posiedzeniu 2h jestem w stanie zrobić 1/4 gry liżąc ściany, te gry są krótkie swoją drogą i bardzo łatwe.

Odnośnik do komentarza

W połowie dwójki myślałem, że sprzadam to w pizdu. Jedynka piękna, nie mogłem się oderwać, a tutaj walczę ze sobą żeby pchnąć to do przodu. Stwierdziłem, że przemęcze się żeby nie było, że pipka jestem i nie skończyłem gry dla dzieci. Z kolei z trójką mam tak samo jak z jedynką, gra się idealnie, a stylistycznie bliżej jej właśnie do dwójki. Dziwne. 

8/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.