Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kupiłem tego game passa włączam grę i pierwsza jazda focusem to jakaś tragedia, testowane na padzie i klawiaturze i mam na każdym problem.

Na klawiaturze jak jadę focusem to lekki skręt a samochód sam hamuje i zwalnia sądziłem że to wina ABS więc wyłączyłem asystę niestety to nie pomogło, na padzie mam znów problem że gałka skrętu słabo reaguje na skręt przy wolnej jeździe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1,2 giga aktualizacji na konsoli już jest.

 

odpaliłem grę i wpadły prawie wszystkie osiągnięcia :kaz: zostało tylko za wyczyszczenie całej playlisty. kiedyś raz czy dwa już to zrobiłem ale widocznie zbyt dawno i gra tego już nie pamięta. z nowości co jeszcze, w końcu, dodali to możliwość sprzedaży zduplikowanych aut. wygrałem w losowaniu jakiegoś złoma więc był komunikat czy chcę do garażu czy sprzedać za 50% wartości. szkoda że mam już wszystkie auta i 70 baniek na koncie no ale miło że w końcu odświeżyli ten ficzer.

 

edit #2: wygląda na to że "na bis" czyli za wyczyszczenie całej playlisty to znaczy całej. 100% w każdym tygodniu. będzie trochę zabawy, dobrze że rywale i przygoda online są na cały miesiąc. jedynie triale i place zabaw z randomami mogą napsuć nerwa, szczególnie place zabaw.

Odnośnik do komentarza

mnie czasówki właśnie nie bawią. wolę sezonowe eventy. lubię grę, lubię w niej poszaleć więc update co czwartek i nowe pierdy do zrobienia w sam raz. głównie pokazówki dla losowań i konkretne wyzwania by zgarnąć nowe auta. teraz 100% będę robił pod achiva a później znowu wrócę tylko do nowości.

 

a co do nowości to za tydzień to będzie do wygrania. już się boję jak to będzie zapindalać :blink:

71699722_2701532939869596_68829903781153

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...