Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, 20inchDT napisał:

Wtf to zadanie tygodniowe. Trzeba przejechac goliath, a ten wyscig odblokowuje sie na 20lvlu road racing. Jak szybko wbic 2 lvl?

Wejdź w menu pauzy w zakładkę Creative Hub i wybierz Blueprinty i wyszukaj po nazwie Goliath. Ewentualnie Seasonal Goliath, kilkanaście razy krótszy i szybki do wbicia.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te wyzwania Lego... Wczoraj myślałem że Ufo to ostanie co trzeba odblokować XD

Weźcie powiedzcie że da się to zrobić, bo jak policzyłem to chyba wyszło że każde trzeba odblokować.

 

Mam problem z lokalizacją boksu (wyzwanie przejedź z boksu do X, lub z X do boksu) gdzie to dziadostwo się mieści? 

Do wyzwania driftu wspóczesny muscle car jaki polecacie i tunining? - nie mogę jednego przejść a tam trzeba dwa pod rząd w 45s...

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2019 o 10:51, Moldar napisał:

Kupiłem dodatek lego i żałuję, że nie przeczytałem wcześniej opinii. Ściganie się zwykłymi autami w świecie lego, no nie tego oczekiwałem ;(

Dobrze, że wydałem 50 zł w promocji to coś tam się pościgam, ale refund by wszedł od razu jakby była możliwość.

Jak poprosisz krótko po zakupie to Ci zrefundują.

Odnośnik do komentarza

Też kupiłem w promce i nie żałuję o tyle, że dzieciak lat 4 ma frajdę bo Lego, a najciekawsze, że żona, która racerów nie trawi wkręciła się i zbierała mi cały weekend znajdźki (zniszcz 500 bonusowych klocków...) i nabiła trochę achievów :D Wiadomo 4 auta Lego to kpina, ale podoba mi się mapa i dużo fajnych wyzwań klockowych. Za 99zł bym żałował kasy, ale za 49 całkiem spoko biorąc pod uwagę, że fulla mam z game passa.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2019 o 07:22, Daddy napisał:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

 

Grafika koncepcyjna jednego z pracowników PGG która wcale nie musi nic oznaczać ale coś podobnego było długo przed zapowiedzią FH3 gdzie latały dwie grafiki z Australii. 

Ostatnio na discordzie wspominałem, że 5 musi być w Japonii. Miasto na wzór Tokio skąpane w neonach w HDR i 4K? :banderas:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Colin napisał:

brawo :thumbsup: ja już odpalam tylko żeby zdobywać nowe auta i tyle. teraz jeszcze dwa, zobaczymy co z Toyotą wymyślą ale póki co odpoczynek.

Ja właśnie w planie miałem calakowanie 3 i 4 części i na chwilę zajęcie się innymi tytułami bo już wystarczy tego kolekcjonowania :P Trzeba też znaleźć czas na inne gierki czasami :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...