Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, easye napisał:

ja tez tak mialem zrobic, ale sie przekonalem. 18 nawet w My Club już nie wspierana po mistrzostwach swiata.

Ja już całkowicie na online division się przerzuciłem, ciekawiej się gra niż mc

Odnośnik do komentarza

Drybling na balans jest mega osłabiony, obrońcy mają za dużą przewagę. Tyczy się to również brania rywala na plecy, cholernie ciężko wbić się przed obrońce i zastawić-znowu przewagę ma obrońca. Kręcenie kółek to samo. 

Gra dużo gorzej niż  w 2018 interpretuje nasze podania (z wyjątkiem wspomnianych wcześniej zagrań górą).

 

Na ogromny plus, ( chociaż przez przyzwyczajenia jest to dla mnie zmorana ten moment), to, że podania z karkołomnych pozycji są DUŻO mniej celne niż dotychczas. 

Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

mam do Was dwa pytania, może ktoś będzie znał odpowiedź:

 

1. Na PS4 chce sobie pograć online od wczoraj wieczór, ale nie łączy mnie z serwerem, wywala jakiś błąd. Wcześniej wszystko działało, na PC gra online działa, ale wole PS4 (laptop nie daje rady). Pytanie więc, czy inni posiadacze PS4 na tym forum tez nie mogą grać online w demo najnowszego PESa?

 

2. Nie wiem czy to bug, ale grając na manualnych strzałach strzały głową to jakaś czarna magia - piłkarze zamiast z główki przyjmują na klatke, albo walą jakieś dziwne balony tymi główkami - po prostu nie ma soczystych strzałów z główki na manualu - nic nie wchodzi, różne czy dośrodkowania są wtedy w ogóle nieprzydatne, co trochę trąci...Pytanie więc, czy ktoś okiełznał "baśki" na manualnym sterowaniu? Dodam, że rozegrałem kilkadziesiąt meczów w PES 2018 na manualu, było to samo...Po prostu nie wiem, czy KONAMI coś sknociło.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, pajgi napisał:

Drybling na balans jest mega osłabiony, obrońcy mają za dużą przewagę.

 

i właśnie dlatego nie chce mi się w to grać :| drybling nie istnieje, o intuicyjnym podłożeniu kombinacji trików można zapomnieć i trzeba grać w to w inny sposób co mi się niekoniecznie podoba 

 

gra się w to tylko ok, i też trzeba trochę pomieszać w taktach żeby te grajki się ruszały jak trzeba (Francja defaultowo z wahadłowymi bocznymi obrońcami lata najlepiej), jakaśtam głębia nadal jest, graficzka cieszy oczy ale tego kleju "jeszcze jeden mecz" nie ma ; ale podoba mi się że online część demka działą sprawnie, pewnie po premierze nie będzie już tak kolorowo :] 

 

czyli jak zawsze, do kanapowego grania spoko, coś więcej - nje. prawdę mówiąc kupię to nie dla siebie tylko dla fanatyków PESa którzy mnie odwiedzają :/ , nie rozumiem ich zresztą, ale oni zatrzymali się na PES6

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, nero2082 napisał:

czyli jak zawsze, do kanapowego grania spoko, coś więcej - nje. prawdę mówiąc kupię to nie dla siebie tylko dla fanatyków PESa którzy mnie odwiedzają :/ ,

Brat nie chciał za bardzo grać w PES-a 2018, więc graliśmy w FIFę 18 wspólnie. Teraz odpaliłem mu demko PES-a 2019 i mu się spodobało, a mi średnio. xd To znaczy już jest lepiej z PES-em 2019, powoli się przestawiam i nie jest tak źle, jak początkowo to widziałem. Więcej rozegranych meczów zrobiło swoje.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagrałem trzy meczyki, i pierwsze odczucia mam jednak negatywne, ta piłka mi coraz bardziej przypomina fife, niby graficznie ładnie ale kolory jakieś jaskrawe. Druga rzecz to co obi zrobili z tempem rozgrywki? Mozolne rozgrywanie akcji były atutem pesa a tu taka arkadowka i te odbijanie piłki randomowe z tym tez przedobrzyli, wiemy ze w pesie mecze równy z równym były na styku a te odbijanie może przeważyć mecz na szale jednej czy drugiej druzyny, audio tez słabe nie słychać odbijania piłki , wiem ze narzekam i wiem ze pełna wersja może być inna i pewnie będzie ale widać ze idą w kierunku fify by się przypodobać  gimbazom, ja i tak dam jej szanse bo jak to z pesem jest czym więcej się gra tym bardziej więcej smaczków wychodzi, ale niech zbalansują i zwolnią rozgrywkę a będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krzyhu923 napisał:

W końcu gra staje się europejska, przecież to było chyba największe iksde w kwestii audio.

Wole tą wersje japońską,, zawsze wolałem Winning elewen od pesa , a odgłos piłki daje jej powagę ciężkości i fajnie wczuć się w te klaskanie skóry ;), jeszcze mogli by dodać wibracje do strzału dla rozmaicenia, dziś znowu pograłem i obniżyłem speed na -1 i już się fajniej rozprowadza akcje, dalej testuje

Odnośnik do komentarza

Dałem drugą szanse i na ten moment jestem na tak ale zobaczymy w sumie jak w online będzie się grało bo na razie łaczyło mnie z jakimiś bambusowymi łączami i przez laga strasznie lipnie się w to grało, ale pograłem trochę z komputerem i jest ok. Oświetlenie jest bardzo fajne, w końcu mecze w dzień to nie katorga, trawa wyglada fajnie a nie jak płaska bitmapa (chociaż srednio mi to przeszkadzało w 18) animacje dają radę, tylko no dokładając laga i nutkę braku kontroli (a przynajmniej mniejszą niż w 2018) na graczami spodziewam się trochę patologii przez sieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...