Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w tym wypadku mam nadzieję, że naprawi. Jak w poprzedniej części po demku miałem uwagi właściwie tylko do kwestii balansu, tak tutaj wyszło sporo błędów (myślę, że tak to można nazwać, bo dotyczą one często SI), które nie pozwalają mi dzisiaj piać z zachwytu. To się przekłada np. na działanie przewidywania podań po ziemi, bo to czy (nie ważne na jakim poziomie asysty) będzie skierowane do właściwego gracza nie zależy momentami nawet od wybranego kierunku (powiedzmy w zakresie 90 stopni ta dowolność czasami mocno denerwuje), o sile nie wspominając. Mowa o podaniach z łatwych pozycji, a nie karkołomnych (tutaj akurat ogromny plus, że piłka w takich sytuacjach jest mocno niecelna, ale no tak... naturalnie niecelna). Obrońcy przy dośrodkowaniach potrafią kręcić się jak gufno w przeręblu, ich ustawienie w defensywie też często jest mocno zastanawiające. Niby w pojedynkach 1 na 1 mają przewagę (przesadną, za łatwo odebrać, choć z drugiej strony łatwiej się pinbalowo przepchnąć atakującemu), ale to takie chamskie maskowanie ich innych niedociągnięć. Mam wrażenie, że demko było robione trochę na kolanie i jednocześnie mam nadzieję, że na premierę dostaniemy coś mniej randomowego.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie od Winning Eleven na PSX z japońskimi krzaczkami nie ma nic lepszego, pamiętam coś grałem w fifę 98 na psx ale później był WE i to był miód, mimo że byłem mały gówniak to widzialem różnicę.

 

Później jedyny rok jaki kupiłem i długo grałem w fifa 14 czyli to był 2013, bo wtedy na next geny nie bylo PES'a aż do następnego roku

Odnośnik do komentarza

W sumie masz racje, pes na pleja 3  był tylko cieniem lat świetności na ps2, za to FIFA od 09 do 12 była bardzo grywalna a później pochyla w dół , pes 13 był już grywalny ale stary karkołomny silnik później beta 14 na nowym silniku i pes 15 udany , 16 była fajna ale zbyt randomowe wyniki, pes 17 spoko gdyby nie główki, Pes 18 najlepszy z tych co grałem na ps4 może i jednym z najlepszych pesow , 19 póki co najładniejsza ale brakuje tego czegoś, ale zobaczymy pełna wersje podobno wyszła już na azje i jest szybsza co mi nie cieszy. A co do winninga to tez go bardziej lubiałem niż Pesa, najlepszy to był ten z Qeen „we wilk rock you”

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

On od zawsze wymyślał tak głupie tłumaczenia, że aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę i temu typowi za to płacą. Dodali ligę belgiską, rosyjską itd. to musieli usunąć drugie ligi, bo wcale nie da się zrobić tak, żeby po prostu zwiększyć liczbę lig/drużyn w grze, chociaż fani potrafią dodać całe ligi do dema gry… :yao: Za co zresztą swego czasu KONAMI się wypięło na pececiarzy i dema którejś tam odsłony nie było. No ale wiadomo, że dodatkowe ligi to dodatkowa praca przy tworzeniu zawodników i ich statsów, a później statystyk Live Update co tydzień. No i trzeba wykupić licencje oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Właśnie ta przewidywalnosc mnie wqurwiala. Tutaj piłka jest jak wolny elektron. Wszystko moze sie zdarzyć. Jak dla mnie spory plus. Fajnie jak przeciwnik nie ogarnia, podaje na pałe lub w oczywisty sposób a tu cyk, zdziwko i 7:0. Chociaz wczoraj 4 polaczkow i rejdże w luj. XD 3 hambki graly do końca. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, pajgi napisał:

Więc można uznać, że miejsce w slotach=miejsce w budżecie i spokojnie się rozejść. Chyba lepiej, że przeznaczyli to na ligi, których drużyny grają w europejskich pucharach niż na takie, których nikt, nigdy nie widział. 

Należę do tej mniejszości, która lubi sobie pograć offline i fajne to było, że na koniec sezonu drużyny spadały do drugiej ligi i awansowały. Europejskie puchary? Przecież w 2019 ich nie będzie. Jak już dbają o drużyny grające w europejskich pucharach, to trzeba było się spiąć i zatrzymać w grze Borussię Dortmund i przywrócić Bayern, a nie inwestować w ligę szwajcarską, duńską czy szkocką (gdzie i tak co najwyżej liczą się pojedyncze, najlepsze drużyny z tych lig, a reszta jest fajna tylko dla mieszkańców tych krajów). No i chodzi tutaj o kretyńskie tłumaczenie takiego rozwiązania. Typ pluje ludziom w mordę i robi z nich debili większych od siebie nie pierwszy raz przecież. Przed premierą któegoś PES-a zapewniał ludzi, że poza grafiką gra będzie taka sama na wszystkich platformach, a jak było wiemy.

Odnośnik do komentarza

A ja znów mam sporo radochy w online o ile nie trafi sie ktos z opóźnieniem. Wtedy od razu reset bo to boli okrutnie. Podoba mi sie gra defensywa. Czuje kontrole nad nia. Takie odczucia mialem oatatnio w Pes6. Ale fulla nie bangle raczej, mam nadzieję ze wyjdzie lite jak rok temu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzyhu923 napisał:

Należę do tej mniejszości, która lubi sobie pograć offline i fajne to było, że na koniec sezonu drużyny spadały do drugiej ligi i awansowały. Europejskie puchary? Przecież w 2019 ich nie będzie. Jak już dbają o drużyny grające w europejskich pucharach, to trzeba było się spiąć i zatrzymać w grze Borussię Dortmund i przywrócić Bayern, a nie inwestować w ligę szwajcarską, duńską czy szkocką (gdzie i tak co najwyżej liczą się pojedyncze, najlepsze drużyny z tych lig, a reszta jest fajna tylko dla mieszkańców tych krajów). No i chodzi tutaj o kretyńskie tłumaczenie takiego rozwiązania. Typ pluje ludziom w mordę i robi z nich debili większych od siebie nie pierwszy raz przecież. Przed premierą któegoś PES-a zapewniał ludzi, że poza grafiką gra będzie taka sama na wszystkich platformach, a jak było wiemy.

Mógł powiedzieć, że nie przewidzieli kasy w budżecie na te ligi, napewno ludzie by zrozumieli. 

PES 2018 był taki sam na wszystkich platformach pod względem rozgrywki i to było obiecywane, wcześniej raczej nie pamiętam takich obietnic

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, pajgi napisał:

Mógł powiedzieć, że nie przewidzieli kasy w budżecie na te ligi, napewno ludzie by zrozumieli. 

PES 2018 był taki sam na wszystkich platformach pod względem rozgrywki i to było obiecywane, wcześniej raczej nie pamiętam takich obietnic

Nie, mógł wymyślić lepszy kit. Nie wiem jaki, mi za to nie płacą. Było tak w przypadku PES-a 2015.

Odnośnik do komentarza

Mi się gra fajnie. Mam wrażenie, że więcej uwagi i sprytu trzeba włożyć w podania. Bardzo lubię kopać sobie w master league i ubolewam nad brakiem spadków i awansów oraz w ogóle drugich lig. W 18stce gram już 3 sezon Lazio i jest bardzo przyjemnie. Grywałem tez często słabszymi klubami z Włoch czy Angli i walka o awans była super. Fajnie, że dodali kilka lig, będzie co zastępować, a moderzy nie zawiodą. Od my club odrzucił mnie trochę matchmaking. Liczę, że poprawią to w tym roku. No i mogliby ten system jakiś bardziej intuicyjny zrobić. To kombinowanie z trenerami, siłą drużyny trochę mnie męczyło, chociaż wiem, że miało to sens.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...