Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, pajgi napisał:

Z tą widocznością piłki chodzi o dynamikę, piłka leci zbyt szybko ergo przesadzili z dynamiką strzału.

Nie wiem, wydaje mi się, że jest normalnie. Nie przeszkadza mi prędkość piłki po strzale czy wrzutkach, ale ogólnie jest jakby szybciej, taki arkejdowy feeling.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ficuś napisał:

No murawa i oswietlenie mega, sam gameplay...i tak full bedzie zupelnie inny, a po patchach znowu inny

a tam takie pier.dolenie, balans się zmienil ale nic na tyle żeby czucie gry było inne

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ficuś napisał:

czucie gry wzgledem czego?

Co to znaczy względem czego? Chodzi mi o to jak zawodnicy się poruszają i jak czujesz gre, jakie patenty się sprawdzają itp Odpalasz 18 i gra się tak, a odpalasz 17 i gra się zupełnie inaczej w przypadku dema i fulla zmiany w balansie nie są takie, że odpalasz po patchach grę i czujesz jakbys grał w inną grę. To, że elementy gry mają tweakowane to wiesz to jest tylko zmiana w balansie, sam rdzeń gry nie zmienia się na tyle żeby stwierdzić, ze to jest jedna wersja gry a demo to drugie, takie zazywczaj miałem wrażenie po każdym demie i fullu. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale strzały są mocno przegięte, muszą to ogarnąć, bo bramkarze nie robią za ręcznik tylko jak napastnik stoi tyłem z zamkniętymi oczami i strzela słabszą nogą. Ja rozumiem, że jak piłka po byle strzale leci (na oko) z 240 km/h na godzinę, to ciężko to wybronić, więc to nie wina bramkarzy. 

 

Co do ich zachowań to mocno się trzymają bramki i chyba przy żadnym wyjściu sam na sam nie miałem jak lobnąć. Trochę przegięcie w drugą stronę. Oczywiście liczę, że żywi gracze będą dalej ochoczo biec ku przeznaczeniu. 

 

Jeszcze zastrzeżenie do SI. Zauważyłem dziwnego buga w zachowaniu defensywy. Gram z ustawionym pressingiem i wysuniętą linią obrony, a zdarza się, że kiedy przeciwnik przejmuje piłkę dosyć blisko naszego pola karnego jeden z obrońców cofa się w okolice bocznej linii pola karnego i stoi. Trwa to dosłownie chwilę, ale jest to dosyć mocno widoczne. Nie muszę chyba wspominać, że jest to dosyć niekorzystne. Na te kilkanaście meczów zdarzyło się to kilka razy

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj trochę więcej, ale zdanie raczej podtrzymuję - 2018 lepsza gameplayowo. Jakaś taka "robotyczna" ta 2019 pod względem animacji. Zgadzam się chyba z pajgim co do murawy: jest ładna, dużo bardziej szczegółowa (aż za bardzo wyrazista imo), zmiana niby na plus, ale jednak wolałbym bardziej przejrzystą, bo trochę "męczy". Na pewno da się ten gameplay poprawić na lepsze i mam nadzieję, że tak się stanie po premierowym paczu lub kolejnym. Oczywiście nie wiadomo jak wygląda retail, ale patch na premierę to raczej pewniak, więc nieistotne.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...