Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

PM Black White. Sorry ale to żenada. Rok temu niby fajnie, paczyk ale za kazdym razem po innym obowiązkowym patchu i tak trzeba bylo wgrywac ponownie. Qurwa choćby czasy od iss98. Ręcznie edytowalem az do momentu gdy pojawily sie normalne nazwiska choc nie wszystkie. 2 paki za gre a ja mam grac Krystyna w Black White i cieszynka bez licencji. XD myslalem ze nie dotrwam do takich czasów. :reggie:

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie grałem w offline w demo więc nie porównam ALE, dla mnie za szybko jest jeśli jest GAME SPEED 0. Grałem Palmeiras vs Barcwelona i szybko było.

 

Jak naraazie to najgorszy chyba jest soundtrack. W 18 były jakieś tam znane zespoły i wykonawcy a tutaj jakieś dno wzięte chyba z muzyki darmowej do jutuba

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Przeciez singiel w demie trwa 5 sekund wiec nawet nie da się porzadnie rozgrzac. 

Po ograniu online nadal wkurza mnie to kiedy sedzia konczy mecz. Ogólnie nadal mam wrażenie ze czas gry sieciowy jest ciut za krotki. Imo zle wyważony.

 

Ost to nadal blokują na jutubku mimo ze to chuy wi co gra w tle xD Kutanami nawet licencji na muzyke nie ma. :reggie:

 

 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, II KoBik II napisał:

PM Black White. Sorry ale to żenada. Rok temu niby fajnie, paczyk ale za kazdym razem po innym obowiązkowym patchu i tak trzeba bylo wgrywac ponownie. Qurwa choćby czasy od iss98. Ręcznie edytowalem az do momentu gdy pojawily sie normalne nazwiska choc nie wszystkie. 2 paki za gre a ja mam grac Krystyna w Black White i cieszynka bez licencji. XD myslalem ze nie dotrwam do takich czasów. :reggie:

Ja nic nie musiałem wgrywać ponownie. 

Odnośnik do komentarza

Hmm to musiałem cos uwalic albo rypie mi sie z ktoryms ostatnim Pesem jeszcze z x360. Tam tez fajne łatki robili. Szkoda ze na One z tym kapa jest. 

 

No i co i teraz dylemat bobw sumie jade do kina na Miszon Imposibel no a tam G4Y juz ma na stanie. :whyyy: jak zyc? Zaraz 5 stowek we wrzesniu i tak pęknie. Dobrze ze fater sprezentuje RDR 2 :xboss:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...