Skocz do zawartości

Mundialowy typer 2018


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, _Be_ napisał:

A co cie skierowało do takiego celu w zyciu?

chciałem jakiś cel minimum sobie ustawić. Wiedziałem że na piłce się znasz dobrze.

 

W sumie to muszę wam powiedzieć że to dzięki ogórkowi tak mi poszło. Starałem się w fazie grupowej stawiać odwrotne wyniki do ogórka. :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Ok, schabek dogadany, jego wybór padł na:

100 najlepszych rysunków - Andrzej Mleczko

Azyl Arkham

Fight Club 2

więc te pozycje wyrzucam z puli i zgłaszam się do @Dreyes

Gdyby PMka nie doszła (do schabka nie doszła) to proszę o odzew.

 

#poznannieczytaksiazek

 

To jeszcze, w ramach pełnej transparentności, zwycięzca jest proszony o nagranie materiału prezentującego w akcji nagrodę ufundowaną przez Orzeszka.

Odnośnik do komentarza

Ok, Dreyes odhaczony, jego wybór to:

Hrabia Monte Christo - Aleksander Dumas

Aliens: Ofiarowanie/Zbawienie

 

Teraz pora na dżentelmenów z najniższego stopnia podium. Nie do końca ustaliliśmy komu należy się pierwszeństwo, ale myślę, że zastosuję metodę tą samą, co w przypadku nagród za poprawnie wytypowanego Króla Strzelców (choć tam nie będzie potrzebna, bo mamy tylko jednego laureata), czyli pierwszeństwo ma ten, który pierwszy zapisał się w temacie.

Ślę więc PM do @Robak

Gdyby nie doszła, to proszę o PM z jego strony.

Odnośnik do komentarza

Ofsajd wybrał Trylogię Ciągu.

Ok, mam wszystkich, to teraz runda bonusowa. Każdy laureat wybierze sobie po dodatkowym fancie. Kolejność ta sama, ale aby przyspieszyć procedurę wysyłam PMki do wszystkich jednocześnie - może nie będzie kolizji. Jeśli na którąś pozycję będzie więcej niż jeden chętny, to tego drugiego w kolejności poproszę o inny wybór.

Zawołam zainteresowanych, gdyby do kogoś PM nie doszła:

@schabek @Dreyes @Robak @blantman @ofsajd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mamy komplet. Wybór bonusów.

@schabek Nie tylko Wiedźmin: Historia polskich gier komputerowych - Marcin Kosman

@Dreyes Na południe od Brazos - Larry McMurtry

@Robak Dziesiąty grudnia - George Saunders

@blantman Półbrat - Lars Saabye Christensen

@ofsajd Zgroza w Dunwich i inne przerażające opowieści - H.P. Lovecraft

 

Ponieważ Panowie raczej mnie nie oszczędzali i preferowali duże gabaryty nagród, to nie dam rady wysyłki ogarnąć za jednym zamachem (zwyczajnie się nie zabiorę z nimi do pracy), więc dzisiaj puściłem dwie przesyłki, losowo (wypadło na schabka i blantmana, za chwilę podam im numery nadania), a jutro planuję puścić pozostałe.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2018 o 10:14, szejdj napisał:

forumowy bloger, analityk, znawca pilki noznej na dole tabeli xdddd

 

Mogło być gorzej... oh wait

O piłce akurat nigdy się nie wypowiadałem na forum, no typowałem 1 kolejke i dwa ostatnie mecze, zapomniałem o środku XD

A dopiero teraz po finale przypomniałem sobie, że temat jest :D

Trzeba karteczke na monitor przykleić następnym razem

ale i tak było fajnie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Tak prezentuja sie nagrody za zwyciestwo :s159:

 

MyuKv7z.jpg

 

Dzięki @Kmiot i @Orzeszek.

 

Piekny to byl typer nie zapomne go nigdy <3 I od razu mowie ze przy okazji nastepnej forumowej zabawy (oby szybciej niz za dwa lata) tez bardzo chetnie ufunduje jakas nagrode dla zwyciezcy. No chyba ze znowu wygram :nosacz3:

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No ok, czyli już do wszystkich dotarły przesyłki (blantman się chwalił swoimi nagrodami w kąciku książkowym), więc zamykam sprawę. Dziękuję Panowie za sprawną selekcję nagród i że na nikogo nie trzeba było specjalnie czekać. Zostało trochę fantów, więc rozważę (ale nie obiecuję) rolę fundatora nagród na typer Ligi Mistrzów, jeśli ktoś go zorganizuje. A do maja 2019 to mi pewnie jeszcze kilka książek/komiksów do oddania dojdzie.

Natomiast na Euro 2020 widzimy się na 100%. Zakładając, że wszyscy dożyjemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...