Skocz do zawartości

PSX Extreme 250


Oceń okładkę PSX Extreme 250  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 250



Rekomendowane odpowiedzi

Smakowity numer. Dobry balans retro, wspomnień Zgredów(fajnie zobaczyć znajome Mordeczki)i bierzących tematów. Teksty poza ekranowe na duży plus. Wisienką na torcie jest tekst Kuby( marzy mi się tekst o Jurassic Park- wiecie nowa gra,film tuż tuż. Obiecuję że oprawię go w ramki i powieszę na ścianie;)Research i pasja)Tylna okładka to fajna alternatywa dla CoD.

Top 250 mocno subiektywne. Pole do dyskusji otwarte.

Na deser fajny easter egg dla spostrzegawczych. Do następnego jubileuszu. Macie mój miecz i... 10zl. To już 21 lat f.ck yeah!

Edytowane przez Tokugawa1982
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Maus napisał:

cA9EPTU.jpg

 

xdd po kąciku podróżnicznym, filmowym i anime czekam na kącik majsterkowicza, rady dla samotnych matek oraz kolejne wytłumaczenia jak to koniecznie nie można pod żadnym pozorem pisać o grach na komputry

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, raven_raven napisał:

 

xdd po kąciku podróżnicznym, filmowym i anime czekam na kącik majsterkowicza, rady dla samotnych matek oraz kolejne wytłumaczenia jak to koniecznie nie można pod żadnym pozorem pisać o grach na komputry

Ktos postulował wzrost ceny w zamian za zwiekszenie objetosci. Jestem totalnie na NIE

 

Po co wiecej stron? By Roger zdecydowal, ze o Marvelach czy Mandze pisac na 3 strony? Lol, nie. 

 

Bardzo zabawnie brzmi jego felieton z ostatniej strony pt dlaczego nie dla gier pc. Czekam na cz 2: dlaczego manga I marve.

 

Bez kitu: jak poczatkowo uwazalem Rogera za lepszego nacza od Butchera, to teraz niestety nerdoza Rogera wychodzi bokiem. 

Odnośnik do komentarza

Ale wiesz, ze magazyn kosztuje mniej, niz piwo? Mi nie robi roznicy nawet podniesienie ceny dwukrotnie.

Ja narzekalem na okladke, ale juz bede siedzial cicho. Przeczytalem numer 249 i caly magazyn moglby isc jako przyklad na fanpage "grafik plakal jak projektowal".

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pix napisał:

W poważnym, prestiżowym magazynie o grach dla dzieci napisali o anime. Zniewaga.

Co ty kolego piszesz, prosze nie badz ja Be, ktory co post to jakis wylew

 

Jaka zniewaga? Po prostu wkur.wiajaca sprawa, tani zapychacz, pasujacy jak kwiatek do kozucha. 

 

Zalozmy, ze kupujesz Piłke Nozna. Chcialbyw by ci wrzucał wariat naczelny 3 strony o deskorolkach- bo on lubi deskorolki?

 

Dlatego nie dla zwiekszenia objeyosci. To co jest ma sporo zapchaj szlamu.

 

 

Jak ktos ma merytoryczna uwage to piszesz wylew- post, a potem sie dziwisz ze o okladkach pisza to samo

Edytowane przez Twarożek
Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że musi taka być. Numer już wyszedł, a my nie mamy wpływu na przeszłość. Gdybyśmy mieli, dzisiaj byłbym człowiekiem sukcesu, a nie grał w japońskie giereczki, w których nastoletni chłopcy i dziewczynki walczą z niebieskimi glutami lub jakimiś gadającymi krzesłami. Ale coż...życie.

Odnośnik do komentarza

"Roger zaraz będzie marudził, że znów piszę o grach pecetowych" :smutas:

 

Ja się zastanawiam, czy to jest już schiza przed oburzeniem jakiejś dziwnej grupy czytelników czy może niechęć samego naczelnego. Współczuję tylko newsmanom, którzy z jednej strony chcieliby pisać o fajnych gierkach znad Wisły, ale z drugiej strony nie mogą, bo muszą połowę z nich przemilczeć, bo olaboga som na PC. 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Cóż, Butcher na przykład jest fanboyem SW, i potrafił cały numer poświęcić na ten temat, że o felietonach w których pławił się nad Last of Us albo obrażał czytelników nie lubiących to co on nie wspomnę :) Każdy naczelny inaczej prowadzi szmatławca.

 

Co do numeru, zaskoczyła mnie lista top 3 ulubionych gier HIV-a, 16 lat temu w tekście "Zapach 8-bitów" na pierwszym miejscu był Bomb Jack, ciekawe, co sprawiło że lider został strącony z piedestału?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...