Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety, todd howard to nie jest odpowiednia osoba do tworzenia jakiegokolwiek rpga.

co do tego lore, chyba pete hines ostatnio dał do zrozumienia że w sumie mają wy.ebane na to, bo co ich "rzeczy napisane 20 lat temu" będą ograniczać. xdddd zero wstydu

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/126562/fallout-76-ze-spektakularnymi-bugami-i-problemami-bethesda-tlumaczy-sytuacje-przed-premiera.html

 

nie wiem czy dobrze rozumiem ;/ closed Beta tylko dla preorderowcow i trwa tylko kilka godzin i to będzie stres test i ma nie być otwartej bety woogle? Totalny chaos informacyjny, pozmieniali sporo rzeczy od czasu e3 w gameplayu i już nie wiem jak wyglada pvp i czy można jednak grać samemu.

Odnośnik do komentarza

mają bardzo dziwne podejście tak jak mówisz, skoro "potrzebują pomocy" to dlaczego nie chcą otworzyć gry dla większej ilości graczy? doskonale też wiedzą że sporo chcą namieszać w marce i sama nazwa fallout się tutaj nie wybroni (a przecież stracili zaufanie procenta fanów przy okazji czwórki) więc dlaczego nie pokazać kawałka gry tym niezdecydowanym? brak wiary samego studia?

słabo podeszli do tego tytułu, chociaż mam lekką nadzieje że coś z tego wyjdzie. ale skoro chcą to wspierać przez x lat, nie mogli tego przynajmniej postawić na nowym silniku? chyba sami sobie zdają sprawe z tego jak bardzo jest zyebany ten creation engine. todzio howard to naprawde molyneux obecnych czasów, facet ma napływ pomysłów ale nigdy nie wie z jakiej strony się zabrać, najlepiej to jak on by mówił innym studiom jakie gierki mają robić. xd

Odnośnik do komentarza

ale to było też do przewidzenia, gra online only no to niestety modding community gry dla nich nie załata, zresztą news o tym że mody mają nie być dozwolone przez ponad rok (bo trzeba zarobić na sklepiku) to też niezła petarda. xd

rozmawiamy o firmie developerów która nigdy nie potrafi zrobić gry w sobie ustalonym terminie aby jako tako funkcjonowała, ale nie mają problemu z wydaniem grubego hajsu na marketing. jeden czy drugi raz można im to wybaczyć, ale żeby sytuacja powtarzała się przy każdym tytule? no ale tutaj niby ma być ok i fani mają spojrzeć w drugą stronę, bo napisali liścik od serca.

z drugiej strony ci sami fani leją na bethesde i robią swoje mody które można łatwo klasyfikować jako pełnoprawne dodatki i robią o wiele większe wrażenie niż większość tego co serwuje todd i spółka (co nie powinno nikogo dziwić bo często im się zdarza zapożyczać pare rzeczy od modderów, ostatni przykład jest w pewnym sidequeście w dodatku far harbor do 4-ki).

termin startu bety na xboxie (dzisiaj) akurat ładnie się zgrał z premierą jednego z takich modów xdddddddd

Odnośnik do komentarza

stream sobie odpaliłem z bety pc no i kurcze, typ miał 3 questy aktywne i wszystkie 3 zbugowane, raz holotaśma wleciała za ścianę i nie dało się jej podnieść, dwa miał zbadać jaką miejscówkę i po wejściu  do lokacji quest nie chciał dać kroku naprzód, za trzecim razem nie chciał sie zrespić jakiś mob do ubicia w lesie.

Tak myślę, a kupie, będzie co będzie, no ale za każdym razem jak widzę gameplay z gry to już zapał mi gaśnie do zera. Smutno mi bardzo, pierwszy raz od czasu poznania gierek fallouta nie kupie gry na premiere.

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Taki samonakręcający się hejt. Jak z The Division na premierę - bo grafika świetna ale nie genialna - a teraz gra się w NY aż miło. Wyjdzie F76 normalnie, popatrzy się na pełną grę i dopiero się ją zniszczy. Teraz to głupota - po to są te alfy, bety itd aby producentom chore wizje "odwidywały".

 

A F3 był świetną grą ze świetnymi misjami pobocznymi i świetnym otwartym terenem do zwiedzania. Fakt, iż główny wątek był naiwny ale "realność" przedstawionego świata nadrabiała z nawiązką. Po prostu był sensowny - tak historia i rozwój techniczny mogły w latach 50 skręcić i dalej się potoczyć.

 

PS

W odróżnieniu od teleportacji w F4, 200 letnich domów z dykty nówki niemal nie śmigane i pancerz wspomagany od początku.

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co ty porównujesz The Division do tego ścieka? The Division już na premierze (ba, nawet w beta testach hulało dobrze) wyglądało i grało dobrze mimo paru mankamentów, które nie zaburzało immersji grania i eksplorowania NY. Yebać i zaorać to całe gunwo jakie spłodzili, tylko zniszczyli markę. A za dzieciaka grało się w 1 i 2 jak poyebany i to był Fallout.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poczytaj stare posty o TD i o tym jaka to "beznadziejna gra ze słabą grafiką przez konsole" a potem przyznasz mi (o TD) rację :) I nie chodzi że się z nimi zgadzałem - grałem w TD od premiery i gra mi się podobała. Chodzi po prostu o samonakręcający się hejt.

 

Tutaj tak samo - raczej nie kupię F76 bo raz - to jest raczej produkt pod free to play no i dwa - skaczący wokół siebie gracze z giwerami to nie klimat postnuklearny - ale mieszanie z błotem gry po alfie/becie i deklaracje "nie tknę nawet kijem" są śmieszne. Na to jest czas PO wydaniu produktu, a nie przed.

 

F1 grałem na premierę, F2 oraz Tactics również. Było znakomicie. Ale nie jestem ortodoksem - F3 mnie zachwycił.

 

 

Edytowane przez friedrich
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no mylisz sie. ta beta jest tylko testem balansu, rozwiązań pvp i obciążenia serwerów. Było to powiedziane od e3, jak todd powiedział ze bedzie 4 dni wczesniej tylko na xboxie. 

Gra wychodzi za 2 tygodnie, na bank tego nie naprawiają (no prosze grasz w gry od wczoraj? XD), jak bethesda wydała juz pismo ze będa gigantyczne bugi i będa naprawiać to niewiadomo kiedy. Tak było przy premierze f3 fnv f4, i tu po becie widać będzie to samo. Na pc beta była klapą i przełożona została na weekend i ludzie piszą że wszytsko ok bedziemy oceniac gre jak wyjdzie XD Prosze czarnuchu.

 

Odnośnik do komentarza

Bugi na PC są za to spektakularne :yao:

Cytat

Bethesda have extended Fallout 76‘s pre-order beta test very slightly following a bug which deleted the client for many PC players who preloaded, making them download the whole 47GB shebang again

 

 

A no i gra nie obsługuje nic innego niż 16:9, w 21:9 masz czarne pasy po bokach, a co lepsze jak próbujesz wymusić 21:9 to nagle elementy interfejsu wyjeżdżają poza ekran zamiast być na swoim miejscu :reggie:

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś swoje opinie kształtuje na podstawie YT oraz postów na forum to nie mam nic do dodania. Znak czasów.

Jak zaliczanie gier oglądając ich przechodzenie na YT.

 

Przy czym powtórzę - choć nie mam złudzeń że to dotrze - nie chwalę F76 tylko mierzi mnie ocenianie i mieszanie z błotem gry zanim zostanie wydana. Instynkt stadny. A błędy na PC mi wiszą i powiewają - gram na tej platformie tylko w WT i czasem w WoWa.

Odnośnik do komentarza

XD ale typie czego ty nie rozumiesz, gra ma katastrofalne błędy i nie działa na pc poprawnie.

DqI-EfqXgAAM5P6.jpg:large

tu masz pismo bethesdy ze gra bedzie technicznym guwnem na premiere, a ty dalej brniesz ze oceniam po yt XD 

Czego ty nie rozumiesz, poproś mame albo tate by ci przeczytała na głos mój post może zaskoczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...