Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, friedrich napisał:

Przy czym powtórzę - choć nie mam złudzeń że to dotrze - nie chwalę F76 tylko mierzi mnie ocenianie i mieszanie z błotem gry zanim zostanie wydana. Instynkt stadny. A błędy na PC mi wiszą i powiewają - gram na tej platformie tylko w WT i czasem w WoWa.



no tak bo w 2 tygodnie przed premierą zdążą naprawić te błędy. xdddddd  czy Ty nie znasz tej firmy? przecież każdy ich produkt jest spyerdolony pod względem technicznym na premiere, sytuacje zawsze ratowali moderzy (przynajmniej) na PC a częściowo ich własne patche, tutaj już nie będzie tak kolorowo nie tylko ze względu na brak wsparcia modderów ale też to że mogą mieć liczne problemy serwerowe, z czym nigdy nie mieli do czynienia.

takiej amatorszczyzny nie powinno się tolerować, ekipa howarda już dawno się powinna ogarnąć. to co się działo z tą betą na pc wczoraj to jakieś wielkie nieporozumienie i się nie zdziwie jeśli podobne cyrki będą na premiere. w doopie masz problemy na pc? to po chooy rzucasz jakieś głupie komentarze o bydle które miesza z błotem "projekt który jeszcze nie wyszedł"??

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, friedrich napisał:

Jeśli ktoś swoje opinie kształtuje na podstawie YT oraz postów na forum to nie mam nic do dodania. Znak czasów.

Jak zaliczanie gier oglądając ich przechodzenie na YT.

 

Przy czym powtórzę - choć nie mam złudzeń że to dotrze - nie chwalę F76 tylko mierzi mnie ocenianie i mieszanie z błotem gry zanim zostanie wydana. Instynkt stadny. A błędy na PC mi wiszą i powiewają - gram na tej platformie tylko w WT i czasem w WoWa.

Prawie dalem sie nabrac Todd

lPc0T2E.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ok pograłem 45minut w bete. No tragicznie to sie rusza, o ile świat może fajnie zaprojektowany to drewno postaci, te zadania polegające na zbierz x surowca i oddaj, bugów zatrzęsienie, 3 razy resetowałem gierke bo sie zaklinowałem w otoczeniu. Gra wrzuca nas do 3 innych randomów, nie ma opcji grać samemu. starałem się na własną ręke grać no ale sie nie da, inni gracze totalnie wybijają z rytmu. W far cry 5 jest więcej elementów rpg niz w tym falloutcie.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Faka napisał:

Szkoda, że firma ma w rękach takie asy jak Doom czy Wolf i nie ma szans, żeby zdechli za tego Fallouta, co zrobili z tą marką. Inne gierki ich ratują, a jakby tego nie mieli to już dawno by wąchali kwiatki od spodu.

Zabawne, bo jest raczej odwrotnie

 

Taki Wolf chyba ledwo  zwrócił koszty produkcji i marketingu, a najwięcej pieniążków przynoszą Bethesdzie takie gry usługi jak wciąż sprzedające się Fallout i leciwy już Skyrim

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

skyrim i fallouty to gry usługi? Ty już chyba dla beki wciskasz ten termin do swoich postów

Tak, Skyrim i Fallout 4 to gry usługi, były rozwijane po premierze, wciąż są monetyzowane i utrzymują wysoką populacje wciąż grających graczy.

 

Czym według ciebie gra usługa?

Odnośnik do komentarza

Zawartość zawartością mnie najbardziej boli że mroczny postapokaliptyczny świat z elementami groteski i humoru bethesda zamieniła w karykaturalny wesoły świat z nielicznymi elementami mrocznego post apo.

Żeby ktoś w Polsce przerobił Neuroshimę na pecetowego RPGa to mogli byśmy zgarnąć core audience starych falloutów którzy obecnie czują się zdradzeni.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to gra w założeniach przypomina trochę tych wspomnianych Piratów, też jest dziwnym miksem PvP i PvE w otwartym świecie, tylko tam wydaje mi się poszczególne elementy i mechaniki znacznie lepiej się zazębiały. 

 

Dla przykładu tam też w każdej chwili inny gracz pirat może cię zabić, ale przez to że gra dzieje się, jak sama nazwa wskazuje na morzu, to przy odrobinie ostrożności możesz dostrzec przeciwnika na długie minuty niż ten w ogóle zaatakuje i przy odpowiednim skillu w zegludze uciec jeśli nie chce się walczyć. Proste i intuicyjne bez perków, teleportów i zrzucania atomówek na innych graczy.

 

W ogole PvP to osobny temat bo walka z innymi graczami to chyba ostatnia rzecz jaka była mi potrzebna w Falloutach Bethesdy, które stały przede wszystkim powolną eksploracją fajnych miejscówek i zbieraniem śmieci. Dziwny, bardzo dziwny eksperyment

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Po tych opiniach z bety to nawet ja nie tknąłbym tego kijem, a przecież jeszcze niedawno wypowiadałem się w stylu "dajmy sansę".
Friedrich to już w ogóle jakiś wyższy poziom autyzmu prezentuje - przecież ten szajs zaraz wychodzi, więc łatać go będą jeszcze dłuuugo po premierze.
Tak jak uwielbiam Bethesdę jako wydawcę najfajniejszych singlowych tytułów, na których mi najbardziej zależy, tak jako developer to kompletne dno.
Tzn zarówno Skyrim jak i Fallout 4 to świetne gry, ale piąta część Elder Scrolls przez długi czas na PS3 była niegrywalna, pamiętam że musiałem odstawić gierkę na jakieś pół roku, zanim wypuścili patcha. Z F4 też podobno były jakieś przeboje, choć ja ich nie doświadczyłem osobiście, bo gierkę dopiero niedawno odpaliłem, więc "już" pewnie połatana.

Sprawdziłbym sobie F76 za jakiś rok z hakiem, bo lubię te shared-world shootery/lootery, ale w przypadku takiego tytułu to pewnie nie będzie już sensu, bo zdąży umrzeć.
No chyba, że zdarzy się to co z przywoływanym już w tym temacie The Division i gra zostanie naprawiona, zarówno patchami, jak i masą darmowego contentu, dzięki któremu nagle cudownie wstanie z martwych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...