Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Czekam na recki, ciekawe jak pismaki ocenia gierke.

z ciekawości odpaliłem filmik roja na yt który zawsze fallouta funboyem był, i te jego koslawe argumenty, to już uszy więdły. „fallout tActics był inny i tez był na początku hejtowany za zmianę konwencji” xdddd no chyba w innym wymiarze i nie był technicznym szrotem na premierę.

”gram roleplayowo z znajomymi i mamy bekę jak są bugi” grając w bierki ze znajomymi tez jest zabawa.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Czekam na recki, ciekawe jak pismaki ocenia gierke. z ciekawości odpaliłem filmik roja na yt który zawsze fallouta funboyem był, i tejego koslawe argumenty, to już uszy więdły. „fallout tActics był inny i tez był na początku hejtowany za zmianę konwencji” xdddd no chyba w innym wymiarze i nie był technicznym szrotem na premierę.

”gram roleplayowo z znajomymi i mamy bekę jak są bugi” grając w bierki ze znajomymi tez jest zabawa.

 

Jojo to baner reklamowy i ogólnie debil, dałbyś mu kupe on by powiedział ze fajne foundee czekoladowe 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Fallouta 4 broniłem, bo mimo starego silnika wyglądał nieźle i działał rozsądnie płynnie, mimo słabszych dialogów jakieś tam opcje dialogowe miał, a co najważniejsze można było nadal mieć wpływ na fabułę oraz zakończenie pojedynczych questów.

 

76? Jeszcze mnie nie poyebało.

Odnośnik do komentarza

Opcje dialogowe w Fallout 4 były bez sensu bo prowadziły do tego samego. Trochę pograłem w tę grę postrzelałem, ztuningowałem power armor, pobiegałem po bunkrach i tyle.

 

Nie możemy raz na zawsze ustalić że Fallout 3, Fallout NV i Skyrim to przyzwoite gry, a F4, F76 to kupa i niestety obecny standard dla przyszłych gier bethesdy?

Odnośnik do komentarza

Raczej nie nazwalbym standardem, bo wiekszosc preorderow z Amazona zostala anulowana po negatywnych opiniach oraz slabym gameplayu pokazanym na streamach i YT. Zawsze powtarzalem, ze jesli gra multiplayer nie nagradza za end game (nie wazne, czy to pve lub pvp), to nic jej do niej nie przyciagnie. A mikroplatnosci tylko przyspieszaja smierc takiej gry, bo jesli mozesz miec wszystko jednym clicknieciem, to po co grac?

 

Dr Mojave - Specjalista od Struktury Gier Multiplayer

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, devilbot napisał:

Nie możemy raz na zawsze ustalić że Fallout 3, Fallout NV i Skyrim to przyzwoite gry, a F4, F76 to kupa i niestety obecny standard dla przyszłych gier bethesdy?

 

Nie bo ani Fallout 3 ani Skyrim to nie są dobre gry. Coś co stosuje level scaling nie można nazwać dobrą grą. W dodatku od Skyrima zaczęło się takie konkretne marketingowe odmóżdżanie branży.

Nie wspominając o tym że Fallout 3 całkiem zlał lore świata Fallouta.

Edytowane przez Hero of Orion
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...