Opublikowano 15 lutego15 lut Temat założony 8 lat temu, a tu premierę zapowiedzieli, niech mnie chuj jaka ta era dojenia każdej gry latami jest męcząca. Grałem w tą grę na PS4, potem jeszcze w darmową wersję, wybaczcie że się nie ekscytuje że trzeci raz wychodzi to samo.
Opublikowano 15 lutego15 lut Dojenie DoA6 miało 6 letnią przerwę więc ja tu widzę przystawkę do DoA7 i zwiększenie zainteresowania serią. Jak gierka będzie ok to kupi się na wyprzedaży bo 180zł za cyfrę nie dam, co innego jeśli było by pudełeczko.
Opublikowano 15 lutego15 lut 5 godzin temu, XM. napisał(a):Beka - wersja definitywna bez wszytskich kostiumów, od razu na starcie zapowiedziane nowe postacie do kupienia po premierze, tak samo i stroje... Super , ja podziękuję.Dwóch postaci nie będzie w tej wersji tych z kofa czyli Kula i Mai.Więc jak narazie dostajemy mniej.Zobaczymy może pokażą jakieś nowe postacie.Mimo wszystko jestem wstępnie zainteresowany, wersje f2p na bank trochę pogram.
Opublikowano 15 lutego15 lut Szczerze mówiąc ta seria się "stoczyła". Pewnie bedą dodawać tylko "głupie anime dziewczynki". Jakoś od (połowy "życia") DOA5 Ultimate wszystko zaczęło iść w złą stronę. Postacie typu Honoka/Marie Rose i nastawienie na dojenie kasy (stroje, głównie dla postaci żeńskich). Brak crossplay to jakiś przykry żart. Szkoda serii. Edytowane 15 lutego15 lut przez Alastor84
Opublikowano 16 lutego16 lut Platynka wbita dawno temu. Gierka mocno średnia, o wiele lepiej gralo mi się w tekkena ósmego
Opublikowano 17 lutego17 lut W dniu 15.02.2026 o 17:27, Alastor84 napisał(a):Szczerze mówiąc ta seria się "stoczyła". Pewnie bedą dodawać tylko "głupie anime dziewczynki". Jakoś od (połowy "życia") DOA5 Ultimate wszystko zaczęło iść w złą stronę. Postacie typu Honoka/Marie Rose i nastawienie na dojenie kasy (stroje, głównie dla postaci żeńskich). Brak crossplay to jakiś przykry żart. Szkoda serii.No niestety, ale to jest spadek nie tylko tego IP ale również NG - wszytsko "z winy" braku ojca obu serii - Itagakiego. Ładne dziewczyny to był jeden z elementów, a nie nadrzędny argument przy sprzedaży gry.
Opublikowano 17 lutego17 lut Nie zauważyłem żeby seria się stoczyła. W 6 grałem sporo i również w 7 zamierzam bawić się świetnie.Mam nadzieję, że jedną z nowych postaci w 7 będzie Yakumo z NG4 a może i inne postacie z tej gry /copium
Opublikowano 14 godzin temu14 godz. Zostaje przy zwykłej 6 (a jeszcze bardziej przy DOA5LR które jest wg mnie lepsze od 6). Mało nowości. Znowu jakaś nijaka postać, oczywiście żeńska. I nacisk na stroje. Dobrze że VF5 jest odświeżone. No i nowa część się robi. Kiedyś każda nowa część/nowa wersja DOA wywoływała dużo pozytywnych emocji. DOA6LR tego nie robi Edytowane 14 godzin temu14 godz. przez Alastor84
Opublikowano 8 godzin temu8 godz. Dobrze że jest dostępna wersja Core Fighters za darmo więc można spróbować. Rozgrywka nadal jest dobra ale ten pasek 'speciala' i wszelkie jego zastosowania to tak samo nietrafiony pomysł jak paski w Soul Calibur VI. Oby ogarnęli się przy DoA7 bo Tekken poszedł już całkowicie w złą stronę.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.