Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer już zgwalcony 50 razy. NIGDY nie czekałem tak na grę jak na piątkę. Na razie wszystko na tak - podoba mi się muzyka, art style jest spoko, co do wyglądu postaci to może jeszcze jakieś małe kosmetyczne zmiany wprowadza, ma razie jest inaczej i tyle ale żeby od razu hejtowac jak widzę w necie to trochę śmiać mi się chce - zwłaszcza jak widzę hejt na te babkę która nie odbiega niczym niezwykłym od innej zbieraniny dziwnych postaci w serii albo na bekowe teksty postaci. No bo przecież nigdy tego nie było w serii. 

Kórva, liczę na porządne zamknięcie historii braci bo nie ma co się oszukiwać to moze być naprawdę ostatni DMC. Niech będzie dlugo, każda postać dostanie sporo nowych zabawek i własną ścieżkę w story i bloody palace. Biore 10 kopii gry dla Itsuno.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ale sztos, jak dla mnie król wczorajszej konfy. Tutaj zagrało mi wszystko po prostu, grafika, muzyka i postacie no jestem mocno podekscytowany. Świetny motyw, a na fotkach powyżej to prawie jak na PS5 wygląda. Będzie rypane w premierę, fajna ta czarnulka, taka cnotka a sie później okaże :D , kurde słucham tego kawałka non stop co kolega podrzucił i tylko z Devilem mi się kojarzy, co tu badać, day one, Capcom dowal jeszcze z re2 i jesteś mistrzem.

Jak ktoś zarzuci trailer w jakości 4k to lecą plusy :D

Odnośnik do komentarza

@Wesker

 

Ten? Ask and You shall receive ;)

 

@Bzduras

Może być Zbyszku backtracking. Nie interesuje mnie to. Ja chce już grać. Wkońcu ta generacja zaczyna być interesting (powiedziane głosem Alberta Weskera).

 

EDYTA:

Tu juz TRUE 4K 60 klateczek

http://gamersyde.com/download_devil_may_cry_5_e3_trailer_4k_60_-42280_en.html

Edytowane przez Mani
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no wydaje mi się, że będzie konkret. W końcu robia ja juz od 2015 roku, 4 lata do premiery pyknie a animacja postaci to nadal to samo co DMC4 (widać to doskonałe na przykładzie kręcenia łapą u Nero) wiec może całą praca może iść w co innego.

 

Bedzie zaje.bista gra, wierzę. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mani napisał:

Właśnie zobaczyłem ten trailer w 4K co wrzuciłem. Wygląda bosko. Jeżeli będzie w grze 4k i 60fps biore koksa. Choc FHD i 60 klateczek też mnie zadowoli. Kurffa jak ja sie jaram. Przebić to może tylko Ninja Gaiden 4.

Gra śmiga na silniku RE7 wiec o 60 klatek jestem spokojny przy tej grafice. Fajnie ze tak szybko premiera. Miloby było jakby jeszcze Tecmo zapowiedziało NG4 i do konca 2019 byśmy dostali 3 flagowego slashery.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

Gra śmiga na silniku RE7 wiec o 60 klatek jestem spokojny przy tej grafice. Fajnie ze tak szybko premiera. Miloby było jakby jeszcze Tecmo zapowiedziało NG4 i do konca 2019 byśmy dostali 3 flagowego slashery.

 

60 klatek to must. Chodziło mi bardziej czy rzucą się na 4K czy spokojnie pod FHD beda robić. Niewiem czy koks jest na tyle silny by to dzwignąć bo mój prosiaczek to raczej niebardzo. #iwanttobelieve #mulder

Odnośnik do komentarza

60 klatek to będzie bankowo, inaczej nie pokazaliby zwiastuna w takim klatkażu. Oprócz PALowskiego DMC1 i 2 pozostałe części chodziły w 60, nie ma powodu twierdzić, że nagle im się odwidzi. DmC nie liczę, bo robiło je studio spoza Capcomu i miało własną wizję na tą giereczkę, a 30 klatek chyba było spowodowane ograniczeniem mocy PS3 i X360. Pecetowa wersja oraz Definitive śmigały już z jedyną słuszną w slasherach liczbą klateczek. I tak jak rozmawiałem z Maniszem stwierdził jedną rzecz, z którą się zgadzam w stu procentach - powinno być demo available now. Choćby tak krótkie jak w przypadku DMC4, i tak natrzaskałem w nim z sześć godzin grając ciągle od nowa, tak samo byłoby tutaj. Demko przy okazji byłoby świetną okazją do podreperowania sobie skilla.

 

To jest chyba ten czas, gdy trzeba zrobić maraton z DMC - od jedynki do czwórki i DmC na deserek :fsg:Jeeeez, jeszcze nie czekałem tak na grę od czasów MGS V. Komu trzeba obciągnąć pod stołem żeby dostać to dzisiaj?

Odnośnik do komentarza

@XM.

 

Czemu odpowiadałeś mi gdzieś tam, że to nie jest Nero? xD Z hajpu straciłeś umiejętność myślenia? 

 

Cytat

Due to a certain event, Nero lost his demon hand, the Devil Trigger. However, his partner Nico helped him acquire a replacement, the new Devil Breaker. With it, he will stand against the invading demon forces

Laseczka nazywa się Nico i jest cudowna <3 

DmC5-Twitter_06-11-18_005.jpg

Cytat

A self-proclaimed “Weapons Artist” who travels with Nero. She is a first-class weapon crafter. Her grandmother is the first-class gunsmith Nell Goldstein
 

She made the anti-demon artificial arm “Devil Breaker” for Nero. Although it was at the cost of her stamina, she is proud of the mechanisms she installed. The way she looks at her own work with such confidence is reminiscent of her father, who himself was a mad scientist
 

Cytat

Continuing from Devil May Cry 4, Devil May Cry 5 features intense action, amazing graphics you will mistake for real life, and the fastest gameplay in the series to date, allowing you to move however you feel. The story will ramp up in intensity as you progress. This is a sequel that can only be created by developers who know Devil May Cry. The new RE Engine makes it possible to experience stylish action in 60 frames per second.

Raczej nie będzie opcji 4K i 60 fpsów, nie przy tej grafice 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...