Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Jednego jestem pewien - 90% bohaterów zginie bo na to wskazuje fabula DMC2 i totalnie inny Dante niż w reszcie części.

Do tego Dante w DMC2 ma desperate devil trigger czyli finalna formę swojej demonicznej postaci, to wszystko bankowo będzie pokazane w tej części. 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Nie wiedzialem, ze ta gra ma jakiekolwiek lo.re. Zawsze bylem pogubiony w tym gdzie wlasciwie rozgrywa sie akcja. Niby na ziemi bo telefony, auta i dwuplatowce ale nagle gdzies na srodku wyje.buje wielka wieza z demonami bo niby czemu nie. W jedynce jeszcze jakos to bylo ogarniete bo wyspa (ale ki ch.uj gdzie) ale np. w czworce jakies palace, dzungla albo kopalnie prowadzace do snieznej krainy z wielkim zamkiem. Wiem, ze to malo wazne w tej marce ale jednak kawalek wyjasnienia w jakim wymiarze sie znajdujemy byloby ok.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A co do Kyrie to żyje, w pewnym momencie Nero krzyczy "Kyrie, get back inside, now". Także w jakiejś formie na bank ją zobaczymy.

 

@Mejm potrzebujesz jakiś timeline czy streszczenie? Mogę Ci napisać, akurat półtorej godziny zostało do Ubisoftu.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Teraz, XM. napisał:

Pewnie na chwile, ktoś ja rozj.ebie i będzie motorem napędowym pogoni Nero za głównym antagonista.

Wątpię. Dante i nowy przydupas raczej mieliby ją na głębokości dwóch palców w dupie, Nero też jest coś zbyt cwaniakowaty. A doskonale wiesz, jak reagował na porwanie swojej ukochanej. No nie uwierzę, że zahartował się tak, że ma wyłożoną knagę na tak ważne wydarzenie. Może być tak jak mówisz, ale imo to tylko dodatek do dania głównego.

 

3 minuty temu, XM. napisał:

Vergil raczej odpada

Jako główny mąciciel nie jest aż tak nieprawdopodobny, choć obstawiam że ziomek od fontanny krwi będzie tym właściwym badassem. Jakiś tam spadkobierca Mundusa czy coś w ten deseń. Mocno liczę też na to, że zostanie położony nacisk na fabułę i dużo pytań w końcu dostanie swoje odpowiedzi (np. skąd wziął się Devil Bringer jako anomalia w rodzince).

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bzduras napisał:

@Mejm potrzebujesz jakiś timeline czy streszczenie? Mogę Ci napisać, akurat półtorej godziny zostało do Ubisoftu.

Fabula mniej mnie interesuje niz info gdzie ten caly burdel ma miejsce, co to za swiat, kim jest ludnosc z 4ki i czy agencja DMC bierze inne zlecenia niz te, ktore widzimy w grze (czyli kiedy jest juz serio zle). Jak masz chwile to w paru zdaniach wrzuc w spoiler.

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Jestem pewny w 99%, że tak jest. Capcom odcina się od dwójki jak tylko może, bo to ich plama na honorze. Jeśli będzie inaczej to mocno się zaskoczę, skoro ma to być bezpośrednia kontynuacja czwartej części.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dobrze ktoś zauwazyl na resecie, ze kazdy boss ma motyw wielu oczu na sobie co jest oczywistym skojarzeniem w Prince of Darkness - Mundusem.

026.jpg?width=500&height=282

https://c2.staticflickr.com/2/1756/42745217501_1ae6b243d3_o.gif

 

B A N D E R A S

Powracają przeciwnicy z DMC3 ło panie

https://c2.staticflickr.com/2/1753/42745216521_5e145ac4d5_o.gif

strasznie mnie jara, że mimo klimatu miasta czuć te atmosfere DMC1 i DMC3. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten japoński Eredin wygląda świetnie. W ogóle Capcom się ogarnęło i idzie w dobrą stronę zarówno z DMC5 jak i REmake 2. Taki comeback to ja rozumiem!

 

Na Gamescom będzie grywalne demo, mam nadzieję, że wrzucą je do pobrania na XBL i PSN

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Mani napisał:

A nie lepiej gdyby zrobili nowego DC na REngine?

Niby tak, ale gdyby polecieli w stronę DC3 to paaanie, idź pan pod Biedronkę. A remake jedynki z PSX (modny i szanowany przeze mnie trend ostatnio) daje gwarancję, że bazowaliby na bardzo dobrym materiale źródłowym.

Odnośnik do komentarza

Genialne. Niby lokacje w mieście, ale z zachowaniem tego posępnego klimatu  dmc 1 i 3, świetna grafika, do tego powrót kreatur z "trojki", oj coś czuje ze więcej będzie takich nostalgicznych powrotów. Nie zdziwiłbym się gdybyśmy odwiedzili Mallet Island z jedynki.

Na ten moment minusy to widzę wszystkie stare ruchy z DMC4, nic nowego. Oby nie odyebali powtorki z DMC4 i mega backtrackingiem, dali każdemu te kampanie na przynajmniej 6h (albo w ogóle zrobili tak ze kampania jest dla jednej postaci, a reszta sobie po prostu zagramy po przejściu gry i w bloody palace no ale to raczej wątpliwe bo Dante ma niby szukać zabójcy swojem matki wiec będzie pewnie miał i swój czas) no i nie wyobrażam sobie w ogóle scenariusza ze postaci będą miały mniej niż po 3 bronie białe i pistolety - czasy się zmienily, bayonetta czy ninja gaiden mają po 10 różnych broni gdzie kazda ma więcej combosów niż dmc 1-4 razem wzięte.

Odnośnik do komentarza

Nowe info z famistu

 

  • - Full development started right after DMC4SE.
  • - Team set goal for 4K/60 and as much realistic presentation as possible without being too uncanny.
  • - Facial and costume scanning
  • - Everything is rendered in real-time, no CG footage
  • - Team wanted to reveal it last year, but they decided to do it so along with RE2 Remake at this E3.
  • - Game really important for team as they aim for the "highest peak action game before the end of this Heisei period".
  • - They treat "V" character's reveal as easter egg for now, new elements will be teased with each promotion.
  • - Upgradable Devil Breaker arm with "cartridges" to be found around stages (missions are back?), shop is used to buy upgrades.
  • - Nico is human "girl in the family of a gun-maker"
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...