Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam z łapą w gaciach na gameplay od kogoś, kto potrafi grać w Devile

 

edit: jeszcze nie obejrzałem do końca, ale tutaj jest normalna jakość i audio z gry :)

 

 

edit2: meh, gość grał na auto :( Jednak ogląda się to i tak lepiej niż tamtego leszcza, co sam przyznał, że nigdy z DMC styczności nie miał.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Czyli szykuje się własnoręczne odtworzenie końcówki misji 14 z DMC3.

 

Dawaj to demo dla ludzi człowieku

 

edit: ten nowy trailer :obama: Jaki to będzie turborozpie.rdol, czekam na wersję w jakiejś dobrej jakości i dorzucę do posta

 

premiera 08.03.2019

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

premiera 08.03.2019


Najbardziej gorące pół roku, jakie kiedykolwiek widziałem - i to w większości miesiące oficjalnie "jesienno-zimowe":

Wrzesień - Grudzień 2018:
SPIDER-MAN, Shadow of the Tomb Raider, Red Dead Redemption 2, Spyro, Darksiders III, Fallout 76

Styczeń - Marzec 2019:
Resident Evil 2 Remake, Anthem, Days Gone, METRO Exodus, The Division 2, Sekiro Shadows Die Twice i teraz DMCV...

Ja prdl... takiego wysypu  hiciorów to ja nie pamiętam. A nie liczę tu jeszcze tych wszystkich tasiemców od Acti/UBI/EA...

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, milan napisał:

W zasadzie ta gra w 100% spełnia to czym miała być, i  czego chcieli fani.

Lekki cringe przy muzyce, zbyt dyskotekowej, żarty tez kiepskie, nie wiem czy  w jedynce takie czerstwe tez dante pi,sgał. Jak będzie jakieś zamczysko to w zasadzie będzie dyszka.

Cieszy powrót fryzjerek.

W jedynce były suchary, ale raczej one-linery w niewielkiej ilości. DMC1 kładzie najmniejszy nacisk na fabułę i cut-scenki w całej serii (nie licząc dwójki, bo tam to już w ogóle olano temat sikiem poprzecznym), dopiero przy trójce zainteresowano się tematem i teraz mamy tego pokłosie. Ale IMO to bardzo dobrze, na to właśnie czekam od tych (pipi)ych 10 lat.

 

Dzień kobiet... chyba zrobię swojej prezent i będzie miała cały dzień dla siebie do wykorzystania jak chce, hyhy

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:

Tak teraz mnie tknęło... na końcu trailera jest 8.3.2019...
Czy to czasem nie jest zapis amerykański? W sensie najpierw miesiąc, a później dzień? Bo "po naszemu" to tam jeszcze zera powinny być z przodu.
Więc może jednak sierpień :)

Gamescom odbywa się w Niemczech, na żywo były nawet niemieckie napisy włączone, więc... Nie, definitywnie marzec :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...