Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, cotek napisał:

Żeby to jednego xD

 

Tak w ogóle to przypomniała mi się sytuacja przy zakupie DMC4 na allegro tydzień przed premierą. Nawet zamawialem z jednej aukcji z którymś užytkownikiem z tego forum.( z Soulem o ile dobrze pamiętam) Zdążyłem przejść grę i któregoś ranka wpadli niebiescy i mi za(pipi)ali Devila 4. Bo się okazało że typ podkradł z tłoczni kilkanaście pudełek i opylił na allegro i te kopie nie miały hologramu czy jakiegoś innego znaku wodnego i były nielegalne. Opisywałem tą sytuacje w temacie DMC4, kuźwa ponad dekade temu xD true story

 

Edit: pardon to nie na tym forum o tym pisałem, na Gameonly.pl

Hehe mi też psiarnia za(pipi)ała grę chyba z tego samego tira nasze egzemplarze dmc4 spadły

Odnośnik do komentarza

Recki już są :D

EA93378D296FACE9C8A6A9EEE03008F7A2DC3DD9

Cytat

Devil May Cry 5 is a worthy return to the main stage for action games. Delivering unparalleled gameplay executed beautifully with consistent remarkable performance. Fans will love this title, and newcomers will likely become fans as well.

 

 

Gamespot 9.0

https://www.gamespot.com/reviews/devil-may-cry-5-review-comeback-album/1900-6417099/

 

Press Start - 9 / 10

Cytat

Devil May Cry 5 rights all the wrongs of its predecessors with style and gusto, whilst being incredibly welcoming to series newcomers. The three playable characters bring great combat variety against the games huge slew of enemies and bosses. There are a few little niggles that stop the game from being the best it could be, but Devil May Cry 5 is undoubtedly one of the best in the series.

https://press-start.com.au/reviews/playstation4-reviews/2019/03/07/devil-may-cry-5-review-sssuper-satisfying-action/

 

Destructoid 10/10

IGN 9.5

 

Easy Allies: 9/10

 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Wiolku napisał:

Czy w piąteczce są jakieś chociaż mini elementy eksploracji? Czy tylko od killroomu do killroomu? Jest to wyważone jak np. w trójce? Są jakieś sekrety itp.?

Są najnormalniejsze sekcje platformowe jak w poprzednich częściach.

Sekrety notatki itp. i standardowo ukryte misje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...