Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
Teraz, Bzduras napisał:

Może w ten sposób: From nauczyło się robić jedną grę i boję się, że Sekiro to będzie właśnie ta gra ubrana w płaszczyk czegoś nowego. Spoko, ale trochę mi się przejadła ta formuła.

Brzmi jak Devil My Cry :kaz:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Wy, ale chyba nawet bardziej niż na gameplay czekam na to, co scenarzyści nam zaoferują. Lore Devila nie jest wybitne, ale wciągnęło mnie jak bagno i prosta historyjka pod tytułem "dobre demony biją złe demony, żeby uratować świat" jakoś tak wbiła się w serduszko mocno.

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze a propos Sekiro to imo nadchodza najlepsze soulsy  - bez staminy, bez budowania buildow  - szybka, skillowa rozgrywka.

A teraz wracamy do GOTG

 

2 minuty temu, Bzduras napisał:

Nie wiem jak Wy, ale chyba nawet bardziej niż na gameplay czekam na to, co scenarzyści nam zaoferują. Lore Devila nie jest wybitne, ale wciągnęło mnie jak bagno i prosta historyjka pod tytułem "dobre demony biją złe demony, żeby uratować świat" jakoś tak wbiła się w serduszko mocno.

Imo dmc 1 i 3 bardzo dobre fabularnie. Ogólnie seria ma świetne lore, szkoda że tak zdalnione w dmc4 i 2. Liczę, że ta część będzie najlepsza fabularne z mega (pipi)nieciem i koncowym epilogiem rozwalajacym suty jak swego czasu poczatkowa scenka ze Sparda gdzie zawsze mam ciary.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie ukrywam, że dla mnie absolutnie najważniejszy jest gameplay. Nie dla fabuły spędzę w tej grze setki godzin, tylko dla masterowania ocen i wyciśnięcia wszystkich soków z systemu walki, chociaż wiadomo, scenariusz też mnie ciekawi, ot taka pyszna wisienka na tym grywalnościowym torcie. 

 

Odnośnik do komentarza

Hype w tym temacie mi sie udzielil. W oczekiwaniu Bayo2 skonczone wczoraj. Preorder u Czezkiego zlozony. Teraz tylko wyczyscic kalendarz w piatek i szarpiemy.

 

Przy kazdym Devilu powtarzam sobie, ze to bedzie wlasnie ten przy ktorym spedze 100+ godzin niczym przy starutkim Ninja Gaiden Black. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...