Skocz do zawartości

The Quiet Man


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś dodać notkę prasową i studio odpowiedzialne za grę (Human Head Studios).  Nawiasem mówiąc, kompletnie nie spodziewałem się, że ujawnią kolejne studia, z którymi współpracują, na razie mamy tak:

Studia zew.
*People Can Fly - niezapowiedziany FPS AAA
*Human Head Studios - rzeczony The Quiet Man.
*Platinum Games - Babylon's Fall

Nowe studia wew.
*Luminous Studio - niezapowiedziany tytuł AAA (next gen)
*Studio Istolia -  niezapowiedziany jRPG

Plus dochodzą nowe gry od Business Division (wśród których jest pewnie jakiś FF, pewnie też na nową generację :v) i zachodni oddział, który de facto skupi się na umowie z Marvelem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, ogqozo napisał:

Ale kapitalnie się czyta te recenzje. Aż mam ochotę w to pograć żeby wziąć udział w kultowym wydarzeniu historii gier.

 

Kurde, mam podobnie :)

Nie żebym kiedyś w to zagrał, ale w kolekcji chętnie bym takiego uber crapa umieścił. Coś jak swego czasu Mindjack na PS3. 

Trzeba mieć jaja ze stali, żeby w dzisiejszych czasach wypuścić taką sr.akę :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2018 o 13:31, Bansai napisał:

 

@_Be_

Jakies tam stukania tylko slychac dziwne, najlepsze jest to ze gierka ma normalne wstawki filmowe jak sobie wszyscy gadaja dookola i tez nic nie slychac, mimo ze "CICHY MAN" zachowuje sie jakby wszystko rozumial na tych scenkach.

 

Czyta z ruchu warg - taki z niego cwaniaczek. 

 

17 godzin temu, okens napisał:

Mhm a zaraz stowarzyszenie gluchoniemych oswiadczy, ze gra jest prowokacja aby wyczulic swiat na ta ulomnosc

 

No jak tylko to zobaczyłem to czekałem na jakieś artykuły, które by broniły tego crapa za to, że porusza ważne problemy życiowe. 

 

Wersja pudełkowa jest? Bo cyfry nie tknę, ale wrzucić coś takiego do Zakupów growych... :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...