Skocz do zawartości

Cobra Kai


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Po tej dramie 2 sezonie wymęczyłem ostatnie dwa sezony. No i jest progres. Oczywiście było skipowane jak wchodziło high school musical ale reszta jak najbardziej ok. Walki poprawiły się w 4 sezonie. W 3 jeszcze opierały się głównie na rzutach ale później już dużo lepiej. Turniej dostarczył ładnych klepanek. 

 

Jednak mam nadzieję, że 5 będzie ostatnim sezonem bo nie wiem na ile jeszcze wytrzymam dramaturgii rodem z brazylijskiej telenoweli wśród gimbazy. Ten z tą, bo tamta z tym, a ten tego zdradził więc on jest z nimi ale jednak nie jest z nimi bo on ich wykorzystuje... Nosz kurwa. Daniel ze swoim Miyagi-way na okrągło też już zaczyna męczyć dupe. Tylko Zabka non stop wynosi bycie boomerem na coraz wyższy level. Trening Miguela to było złoto.

 

Hilary musi wjechać bo jak na razie morał z serialu jest taki, że karate jest złe bo każdy który nauczył się coś kopać to przeważnie kopie leżącego więc tak średnio dla hołdu pana Miyagi'ego

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Serial nadal jest uroczo głupkowaty, trochę stonowali z nastoletnią dramą, dużo walk, nowe postacie da się lubić, ogółem dobry sezon. Miejsce Johnny'ego przy LaRusso zajął Chozen i wszystkie sceny z nim to złoto, cała akcja w sklepie z meblami :banderas: 

Spoiler

Barnes trochę niewkorzystany, ale miło, że nie zrobili z niego kolejnego czubka z cobra kai. Brakowało żeby dołączył się do nich w tej limuzynie, byłoby trzech antagonistów z każdej części imprezujących z Danielem. 

 

Końcówka ok, ale mogliby dobijać już do brzegu, bo praktycznie wszystkie wątki zostały podomykane i trochę już na siłę ten wątek z Kreesem. W następnym sezonie go zamkną a z kolei Silver się wybroni i wróci, i tak w koło. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Końcówka nowego sezonu wygląda jakby czasu zabrakło, pomijając głupotki to wygląda to tak jakby to już ostatni odcinek serialu był.

Spoiler

Największe rozczarowanie sezonu to walka Chozena z Silverem. Liczyłem, że ten pierwszy wyciągnie jakieś ciekawe techniki z rękawa (kiedyś dawał Danielowi jakiś pergamin z sekretami, chyba już nawet scenarzyści o tym zapomnieli :/), albo przynajmniej tego obezwładnienia użyje a tu dupa. Zmarnowany potencjał imo.

 

Motyw podróży Miguela do mechiko też bez sensu, nic nie wniósł do serialu, a poszły na to chyba z 3odcinki. Ogólnie dziwny sezon, chyba najsłabszy z dotychczasowych.

 

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...