Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że poziom wątku osiągnął już możliwości polskiego internetu, jak nie niektórzy analfabeci, to szejdidje o zerowym pojęciu w czymkolwiek, a na dokładkę Robzo i inne Rogery, których ironia nawet nie zbliżyła się do tego pojęcia i jest tak śmieszna, jak żart o tym, że facet szedł chodnikiem i poślizgnął się na skórce od banana (np. to o V40). Nic do obecnej ekipy PE nie mam, sami się dopierdzielaliście w odpowiedziach, a teraz ból tyłka że piszę jak było z zupełnie innymi ludźmi. Zawsze waliłem prawdą, feniowi się to najbardziej nie podobało, ale co was to dotyczy? Retorycznie pytam  i żegnam, powodzenia z tematem. PS I tak, wyobraźcie sobie, że można było być pasjonatem na tyle, by za 5 stów ściągnąć w marcu Winning Eleven z Japonii, mimo że europejczyk był w wakacje:). Kto miał zrozumieć mój przekaz, to i tak zrozumiał w sensie piratów. Nie o piraty chodziło, tylko o podejście wydawcy. To tak jakby wam w pracy dali kradziony samochód i mówili, że jest super, niczym to się nie różni od kupionego w salonie, a jak nie chcesz to spadaj i nie jeździj. 

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kinoji napisał:

 

 

4 minuty temu, Raptor napisał:

Bo sie juz wystarczajaco samozaoral... tak najlatwiej. Ogon pod siebie i znika ;]

 

Nie Raptorku. Kto miał przekaz zrozumieć, to zrozumiał. Samozaoranie to teksty typu twojego, bo w d... w redakcji byłeś, g.. widziałeś, ale do komentowania pierwszy. 

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza

No widzisz Shivus gowno to sam wiesz. W redakcji pare razy bylem (ba nawet kimalem przed jednym EP - co akurat nie ma znaczenia czy w niej bylem czy nie do calego tematu).

Ja sie tylko odnosze do twojego wybielania sie, a jak cie za reke zlapali z postami z prgk to juz pomijasz :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kinoji napisał:

Ja to pamietam jak jakis typ, z PSX Fana bodajze, zywcem tlumaczyl i kopiowal opisy z gamefaqs. Nakryli go w koncu na tym, ze chyba w opisie Syphon Filtera napisal, ze trzeba sie "podciagnac na bar" a tam nie bylo zadnego baru, tylko chodzilo o pręt xD

On też kopiował od konkurencji - Playstation Plus.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Yakubu napisał:

Ja tam czekam aż Butcher spróbuje się wybronić co do zarzutów, że kradł teksty zza granicy

Też czekam, ale co ma w sumie Butcher pisać. Fajnie jakby doszło do starcia Shiva vs Burcher. Wtedy tylko zimne piwko i wciskanie F5.

7 minut temu, ciwa22 napisał:

On też kopiował od konkurencji - Playstation Plus.

Było też coś z trasami od Wipeouta - w PlayStation Plus były to autorskie rysunki, a PSX Fan to sobie zeskanował...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...