Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Raptor napisał:

Nie pograzaj sie juz Shivus bo sie normalnie posrasz z tej spinki :D

 

Napisał raptuś, który redakcji PE nawet nie liznął. Szejdiego z didżejki już nawet nie cytuję, kur.wa tyle ma wspólnego, że znajomy markę przejął, wydając na to tyle, ile przez całe życie nie zarobisz. Zachował ciągłość dostaw i produktów,  ale wiem że dla ciebie ser żółty to ser żółty i jak można sprzedawać to za 50 zł/kg. 

Teraz, milan napisał:

Myśle ze shiva powinieneś mieć lepszego piarowca, bo karty na wejściu miałeś dobre,  ale z karety zrobiła się parka.

 

A nie pojąłeś, że nie zależy mi na wygranej w taki syfie? W życiu sobie radzę, odejście z PE to była najlepsza decyzja:). Przez miesiąc pamiętam po odejściu zarobiłem tyle, co przez 5 lat w tym czymś:). 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mr. Shiva napisał:

 

Pisałem, że z redakcji dostawałem piraty i albo piszesz na temat, albo idź pan wiadomo gdzie. Nie wiem czy do twojej głowy ten prosty przekaz nie dotarł, czy udajesz głupka dla zasady.... bla bla bla

 

"Ja chcialbym ja najpierw wyprobowac przed zakupem. Na chwile obecna posilkuje sie piratami, i to jest swiadomy wybor."

 

EHE, brzmi jak opinia biednego parobka ktorego redakcja zmusza do tyrania na piratach.

 

Swiadomy wybor = dostawalem piraty no co mialem zrobic

 

Po chuju. xd



 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mr. Shiva napisał:

A nie pojąłeś, że nie zależy mi na wygranej w taki syfie? W życiu sobie radzę, odejście z PE to była najlepsza decyzja:). Przez miesiąc pamiętam po odejściu zarobiłem tyle, co przez 5 lat w tym czymś:). 

Nie no spoko, nie będę kłamał i pisał ze jak tu wtopiłeś to w zyciu też wtopiłes, tlyko piszę że jakbyś mądrzej to rozegrał pare dni temu, to miałbys po  swojej stronie wiekszosc tutjeszych zartownisiów, a tak to w sumie wyszło że wszyscy się osmieszyliscie. Ogólnie zauwazyłem ze chyba nie czujecie klimatu forum,  każdy tu się spina,  może roger nie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mr. Shiva napisał:

 

Napisał raptuś, który redakcji PE nawet nie liznął. Szejdiego z didżejki już nawet nie cytuję, kur.wa tyle ma wspólnego, że znajomy markę przejął, wydając na to tyle, ile przez całe życie nie zarobisz. Zachował ciągłość dostaw i produktów,  ale wiem że dla ciebie ser żółty to ser żółty i jak można sprzedawać to za 50 zł/kg. 

 

A nie pojąłeś, że nie zależy mi na wygranej w taki syfie? W życiu sobie radzę, odejście z PE to była najlepsza decyzja:). Przez miesiąc pamiętam po odejściu zarobiłem tyle, co przez 5 lat w tym czymś:). 

no przejal market po upadlej firmie, to nie ma nic wspolnego ze społką ALMA ktora upadla, tak jak napisal Roger, czyli Roger mial racje a to ze kogos znasz z widzenia nie znaczy ze jest twoim znajomym, nie naduzywaj tego stwierdzenia

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mr. Shiva napisał:

 

Pisałem, że z redakcji dostawałem piraty i albo piszesz na temat, albo idź pan wiadomo gdzie. Nie wiem czy do twojej głowy ten prosty przekaz nie dotarł, czy udajesz głupka dla zasady. Nikogo z Almą nie podpuszczałem, poziom absurdu już facet przekroczyłeś, wypunktowałem jego bzdurę o Almie, bo Roger ma takie pojęcie o biznesie i tym co się w kraju dzieje, jak ja o dokarmianiu wróbli w Częstochowie. 

 

PS. Raptor, nie pamiętam nawet jak wyglądasz, na pionka jak widać mógłbyś sobie co najwyżej zasłużyć. Idź może napisz do do kogoś, kogo chociaż znasz i wiesz, o czym jest temat.

 

Czujecie klimat? Butch zarzuca mi kopiowanie treści, zaraz po tym jak ja im napisałem, że odchodzę. Co było absurdem na poziomie PE. Nie zamieścili normalnego HP, w którym to wyjaśniłem w jednym zdaniu, a mój post stąd natychmiast usunęli. Potem szybkie przeprosiny, bo wiedzieli że ich zaraz prawnie zjadę, kancelaria swoje zrobiła. Odpuściłem po żenujących przeprosinach, a ten pajac B miał cywilny, który przegrał, w dodatku nie odbierając pism, bo jak się ma dziarę na nodze to nie wiem - wszystko mi wolno.  Mega komedię mam po latach, zresztą po tych latach widzę, że dostarczamy nadal sporo rozrywki:).

Wuj mnie ta Alma obchodzi, to był tylko żart. Natomiast żartem nie były wklejone przez kogoś posty z jakiegoś forum, gdzie pisałeś o graniu na piratach i nic nie wskazuje z tych postów, że chodzi o gierki z redakcji. Jakieś podwójne standardy czy zwykła hipokryzja? O ile na początku brzmiało to wszystko w miarę wiarygodnie co przedstawiłeś, tak teraz ciężko jest cokolwiek brać na serio z tych Twoich wywodów. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Lizanie redakcji to byla chyba twoja praca..., a teraz dziki placz po tylu latach :D Jesli myslisz, ze sklecenie paru mocno sredniackich (bedac lagodnym) tekstow o Halo bylo proba "lizniecia" to mnie rozsmieszyles - jedyne co bylo to promowanie Halo w polsce (bo Neo+ nie bylo zainteresowane gierka na Xboxa w przeciwienstwie do PE) i nic wiecej, ale jak musisz sobie jakos probowac dowartosciowac sie to okej :D

O zarobkach to nie mendrkuj lepiej bo wskazujesz, ze chyba dalej musisz grac na piratach jak w te tematy idziesz ;)

Caly czas sie nie ustosunkowales do wczesniejszych fragmentow z prgk - czytelnicy na forumku juz ci o tym nie raz przypominali, chyba maja prawo poznac temat glebiej jak wyciagasz juz te wszystkie brudy o Feniksach, Scierach itp. niech poznaja i o tobie! ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, milan napisał:

Nie no spoko, nie będę kłamał i pisał ze jak tu wtopiłeś to w zyciu też wtopiłes, tlyko piszę że jakbyś mądrzej to rozegrał pare dni temu, to miałbys po  swojej stronie wiekszosc tutjeszych zartownisiów, a tak to w sumie wyszło że wszyscy się osmieszyliscie. Ogólnie zauwazyłem ze chyba nie czujecie klimatu forum,  każdy tu się spina,  może roger nie.

 

Ale wiesz o co chodzi, mnie nie zależy na opinii jakiś dzieciaków z forum PE czy niespełnionych raptorów, którzy w redakcji nawet na wycieraczkę się nie nadawali. Wyjaśniłem temat, bo mi to ktoś podesłał, a delikatnie mówiąc jest irytujące, że oskarżyli cięo plagiat, a facet, który to zrobił, ma wyrok skazujący i pism nie odbierał. Redakcja przeprosiła w formie takiej, że większej żenady nie dało się wymyślić. Jeśli kogoś moje słowa zabolały - trudno, opisałem tylko sytuację. Więcej zabawy już wam dostarczać nie będę, a mam na dysku sporo takich rzeczy, że sam się za głowę łapałem czytając to po latach, w jakim cyrku uczestniczyłem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mr. Shiva napisał:

opinii jakiś dzieciaków z forum PE

 

Tutaj jest tyle dzieciaków co oryginalnych gier na Sokolskiej :kaz:

 

Jakby jakieś były, to może by w bajeczki zgreda uwierzyły.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...