Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, GAMERA napisał:

Fajne się tu zrobiło bydło... jak za starych czasów.

A teraz na poważnie. Ci koledzy którzy byli tutaj tacy "mili" - zapraszam na Extreme Party. Już sobie zarezerwowałem w redakcji 5 minut "na scenie" by wyczytać Wasze ksywy (które sobie już zanotowałem) i zaproszę Was na środek. Chętnie Was poznam osobiście.

Zobaczymy kur.wa czy będziecie mieli wtedy takie jaja i tak prężnie będziecie otwarci z wypowiedziami. 

Koniec.

 

Niektórzy będą (ci bardziej wyrobieni atletycznie) a niektórzy (ci, dla których orężem jest przede wszystkim słowo) skierują swoje kroki bezpośrednio do radcy prawnego.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Square napisał:

Skoro jesteśmy przy poważnych odpowiedziach, to może wyjaśnisz nam po co był Ci potrzebny ten alter, z którego broniłeś swojej osoby?

Robi się zbyt śmiesznie :pawel:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, GAMERA napisał:

Fajne się tu zrobiło bydło... jak za starych czasów.

A teraz na poważnie. Ci koledzy którzy byli tutaj tacy "mili" - zapraszam na Extreme Party. Już sobie zarezerwowałem w redakcji 5 minut "na scenie" by wyczytać Wasze ksywy (które sobie już zanotowałem) i zaproszę Was na środek. Chętnie Was poznam osobiście.

Zobaczymy kur.wa czy będziecie mieli wtedy takie jaja i tak prężnie będziecie otwarci z wypowiedziami. 

Koniec.

 

 

Gamera pisz Hyde Park bo zostały dwa miejsca a trzeba stronę zamknąć  :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, GAMERA napisał:

Fajne się tu zrobiło bydło... jak za starych czasów.

A teraz na poważnie. Ci koledzy którzy byli tutaj tacy "mili" - zapraszam na Extreme Party. Już sobie zarezerwowałem w redakcji 5 minut "na scenie" by wyczytać Wasze ksywy (które sobie już zanotowałem) i zaproszę Was na środek. Chętnie Was poznam osobiście.

Zobaczymy kur.wa czy będziecie mieli wtedy takie jaja i tak prężnie będziecie otwarci z wypowiedziami. 

Koniec.

 

Maus mam nadzieję, że już kupiłeś bilet XDDDD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...