Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Orzeszek napisał:

Czekamy na posty Pegaza, który spyerdolił z kasą "Polak potrafi" za reaktywacje Secret Service na Dominikane i wspominki Gulasha który musiał dostać raka by uciec z gułagu zwanym Neo+.

Dr Maxa z Neo Plusa poczytałbym w PE,  zamiast Marcelusa,  który do gazety o gierkach dla dzieci,  przemyca lewackie poglądy. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

Naczelnym miał zostać Koso,  ale przeniósł się na portale internetowe. Czemu Butcher?  Bo jest odpowiedzialny.  Gdyby Ekstrima prowadził HIV,  czy Kali,  już dawno PE byłoby wspomnieniem. 

 

Znając zapędy handlowe Hiva to pół redakcji wyprzedałby na allegro i olxie xd

Edytowane przez Słupek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Karolek napisał:

@Shiva czy tam @Mr. Shiva pewnie pamięta tę akcję bo wyjaśnił to już raz 10 czy ileś lat temu na bieżąco ale post został po minucie wypier.dolony, przeczytało go może kilka osób. Nie wiem czy nie zbanowali go też z miejsca w ramach podziękowań za wieloletnią współpracę xD O jakimkolwiek szacunku do butchera i jego świty nie mogło być już mowy po takiej akcji, zwłaszcza, że nikt później nie reagował na pytania o skasowany post i zaginionego zgreda. 

 

Dokładnie 10 lat temu, wątek "Inteligentna krytyka pod adresem Zg(RED.)ów" w dziale Zgredzi, druga strona, polecam. Nie śledziłem akcji wtedy (a w każdym razie nie pamiętam), ale na dzień dzisiejszy jakieś tam posty dotyczące tematu domniemanych plagiatów wiszą, a stare konto Shivy jest aktywne.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
3 minuty temu, grzybiarz napisał:

No i przynajmniej fachowo przerobił moje dwa NDSy - a że był zgredem, to nie bałem się wysłać konsolek :)

 

grzybi masz pod ręką numer z testem xboxa 360? taka zielona okładka z białym xboksem. 

 

co ja bym dał żeby przeczytać jeszcze raz te podsumowanie HIVa na 250 słów xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...