Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Jak boga kocham,  przecież za starych czasów w psx extreme często był poruszany temat piratów, pewnie co pare miesiecy jakiś artykuł, żarty, redakcja cały czas wciskała kity ze czekali na gry z japonii, że piraty są złe, psują rynek, a teraz sie okazuje ze łupali na tdkach i verbatimach ?

nie dobrze mi,  popsuliscie mi  dziecinstwo, ragus, ile na tym moge wycisnać, za zniszczoną psychikę?

 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Mr. Shiva napisał:

 

Haha, spoko  65 1500 1142 1011 4004 9077 0000 - nota bene to to samo konto, jakie miałem wtedy w tym 1999r. Ale teraz poważnie, naprawdę do dziś nie rozumiem mentalności tych gości, oszczędzali 20-30 zł na oddaniu za coś, za co sami mieli zapłacić. Taki jeden robił później wałki na VAT, generalnie melina. PS. Dave - dokładnie, pasji nie zabili, bo kupiłem zaraz po rozstaniu trzy currenty, w Fifę grałem, ale jako redakcja/pracodawca byli takimi ch..., że szkoda już akurat ten temat rozwijać. 

 

Poszlo ekspresem, zaraz powinienes miec :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@hiv to odkupie na kilogramy te promki, co szły prosto na Allegro z konsolowiska :ogor:  Nawet pomimo tego, że brzydko wyrazales się o X360, o Shivie po jego odejściu i jak słyszałem zostawiłeś żonę z dzieckiem dla młodszej. To już nie gracie razem z Tornado Kacprem w tym wypadku?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jezuuu jaki PAPKORN.JPG

 

Jak coś mogę od września pisać 2x więcej i lepiej dla ppe.pl za darmo tylko wywalcie gruszczyka

Mam wtyki w wallmarcie kanada, w tym roku pokazał więcej ciekawszych gier, niż E3

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja pamiętam jak już kiedyś @Dave Czezky pisał, że spotkał ongiś Dziada w empiku i ten bez ogródek przyznał, że po redakcji latają Verbatimy niczym kapelusz Kung Lao I wszyscy leją na Xboksa, żyjąc i oddychając Sony PlayStation 2. C'nie Dave, czy coś poje.balem?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, xboks napisał:

@hiv to odkupie na kilogramy te promki, co szły prosto na Allegro z konsolowiska :ogor:  Nawet pomimo tego, że brzydko wyrazales się o X360, o Shivie po jego odejściu i jak słyszałem zostawiłeś żonę z dzieckiem dla młodszej. To już nie gracie razem z Tornado Kacprem w tym wypadku?

 

kur.wa a jakoś niedawno się zastanawiałem co tam z tym jego synem bo kiedyś to HIV chwalił się potomkiem na łamach magazynu, czyżby syndrom Lucka?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Już nie, i to było pożycz 500,oddam w sobotę 600. No kolegą @raven_raven tym sposobem zarobił sobie tysiaka spokojnie. Ot, na narko cugi się pożyczali, żeby potem partnerka nie zdziwiona że w 3 tygodnie zniknęło 3 czy 4 koła ze wspólnego konto. Oczywiście na końcu zawsze się wydawało, ale daj Boziu, od 15 miesięcy czysciutki jak łza.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
2 godziny temu, milan napisał:

Jak boga kocham,  przecież za starych czasów w psx extreme często był poruszany temat piratów, pewnie co pare miesiecy jakiś artykuł, żarty, redakcja cały czas wciskała kity ze czekali na gry z japonii, że piraty są złe, psują rynek, a teraz sie okazuje ze łupali na tdkach i verbatimach ?

nie dobrze mi,  popsuliscie mi  dziecinstwo, ragus, ile na tym moge wycisnać, za zniszczoną psychikę?

 

 

 

Najpierw 3000 na konto:

 

2234 5656 5652 4485 1111 0000 0006

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...