Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem że pierzemy brudy, ale to co psyko wypisuje to też niezłe pie,rdolenie od rzeczy. Kim jest czy był ten psyko oprócz dzieciakiem, jaki miał warsztat czy doświadczenie czy wiedzę żeby zarabiać więcej niż 5PLN? Za przetłumaczenie newsa znalezionego w internecie? Za co niby miałby więcej dostawać. No ku,rwa bez przesady. Millenialsi je,bani. Nie przeklejaj więcej tu jego postów.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

A odkad to o sile PE stanowił mdły profesjonalizm? A no tak, to nie te czasy. Pozowałem? Skoro tak myślisz.  

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
6 minut temu, szejdj napisał:

Ja rozumiem że pierzemy brudy, ale to co psyko wypisuje to też niezłe pie,rdolenie od rzeczy. Kim jest czy był ten psyko oprócz dzieciakiem, jaki miał warsztat czy doświadczenie czy wiedzę żeby zarabiać więcej niż 5PLN? Za przetłumaczenie newsa znalezionego w internecie? Za co niby miałby więcej dostawać. No ku,rwa bez przesady. Millenialsi je,bani. Nie przeklejaj więcej tu jego postów.

5zł to jak napluć w ryj człowieku 

Odnośnik do komentarza

O, ja mam jeszcze pytanie do @Rozbo, mianowicie, jak Myszaq w którymś growymi podsumowaniu roku dawno temu napisał w kategorii RPG, że w tym temacie to tylko wrzucanie extasy na dyskotekach, to było to profesjonalne?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, xboks napisał:

O, ja mam jeszcze pytanie do @Rozbo, mianowicie, jak Myszaq w którymś growymi podsumowaniu roku dawno temu napisał w kategorii RPG, że w tym temacie to tylko wrzucanie extasy na dyskotekach, to było to profesjonalne?

 

Widzę, że nadal chyba nie zdajesz sobie sprawy, że czasy dawno się zmieniły. Kiedyś to i krwawe Mortal Kombat reklamowano plakatem z dzieciakami, których Raiden łapał za fraki. Dziś by to nie przeszło. 

 

Zadziwia mnie Twoja uporczywa naiwność. W każdej pracy, której się podejmujesz, takową wykazujesz?

 

Also: jaki to ma związek z tym, że jesteś człowiekiem, który wbił swoim współpracownikom i kolegom nóż w plecy?  

Odnośnik do komentarza

Jak czasy się zmieniły? Bullshit, zmienił się magazyn, który z tym co kiedys wspólną ma jedynie nazwę. Geez, to żadna naiwność, ja po prostu nie zwykłem płynąć z pradem. Nóż w plecy? A gdzie tam, napisałem jak jest, nikogo nie obraziłem.

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, xboks napisał:

O, ja mam jeszcze pytanie do @Rozbo, mianowicie, jak Myszaq w którymś growymi podsumowaniu roku dawno temu napisał w kategorii RPG, że w tym temacie to tylko wrzucanie extasy na dyskotekach, to było to profesjonalne?

To były inne czasy, inni czytelnicy.  Pisali tam młodzi ludzie którzy grali w gry i chodzili na imprezy. Jak masz wolny umysł od problemów, to można cieszyć się życiem i przelać, to na papier.  Rozumiem Myszaqa i Kaliego z tamtych lat. Sam tęsknię za taką beztroską i jaraniem się dosłownie wszystkim. 

 

Odnośnik do komentarza

Bloga nie ma już chyba, ale chętnie zobaczylbym, gdzie kogoś obrazilem.

 

To co, czasy się zmieniły i xtc jest nie ten teges. A popatrz w moich rodzinnych stronach ulubione regionalne śniadanie to metamfetamina, może i masz rację.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bzduras napisał:

Przecież obraził tylko lobby LGBT, nikogo personalnie

 

Prywatnie może sobie obrażać kogo chce. Ale nie w ramach pracy i nie przy użyciu PPE jako redaktor portalu, bo wtedy wpisuje to w stanowisko redakcji. To chyba oczywiste - każdy pracodawca dba o takie rzeczy, żeby jego pracownicy nie wygłaszali poglądów, za które później to pracodawca (nie pracownik) może zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej.

 

Sam fakt, że Psyko nie zdaje sobie sprawy z takich rzeczy, świadczy tylko o tym, że przeżył ostatnie 20 lat pod kamieniem, albo że jest niedojrzałym zawodowo człowiekiem.

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.