Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ragus napisał:

Jezuuu gdzieś to musi być na forum, musiało się uchować. @c0ŕ działaj, 2 monsterki wyślę

 

Trzeba dokopac sie do 2008, a nie wiem czy ten rok forum jeszcze archiwizuje niestety:

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Rozbo napisał:

To nigdy nie była ściema, ale nawet taki HIV czy Myszaq wiedzą w którym momencie jest beka, a w którym już obowiązki. Że za tymi żartami i luzackim nastawieniem kryje się jednak ciężka praca wielu ludzi. Nie znam Shivy personalnie, więc się nie wypowiadam, ale Ty najwyraźniej tego zrozumieć nie potrafisz.

No to jednak sciema bo to co opisujecie to mega hardkorowe spoznienia itd. Ktos tu sciemnia

 

Psyko no coz, chyba komus w zyciu nie wuszlo. I zamiast sie pozbierac to robisz after piz.da party w sieci. 

 

Co do kasy. No ponoc drama. I dlatego w PE jest tylko jeden red ktory DOBRZE pisze. To Rozbo. Inni słowem władaja poprawnie. Sobek I Walkiewicz jeszcz ale oni maja malutko do pisania. Koso mial tez swietnty warsztat, ale to historia.

 

Jasne, ze Psyko zachowal sie jak nastolatek itd. Ale z drugiej strony warto poznac was od kuchni. Piraty to uj, wiadome, ale kopiowanie opisow z gamefaq, ankieta ktora Sciera sfałszował, propozycja korupcyjna od Sony ktorej nie ujawnil a o ktorej opisuje...madry swoja droga? Dowodow juz nie ma, mogli by mu chyba gnoj robic

 

 

 

Edytowane przez Twarożek
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Roger napisał:

 

 

Komedia bo? Tak, grałem na piratach w czasach PSX-a. Znam wielu ludzi z branży, którzy robili podobnie a dziś wmawiają innym publicznie, że mając 13, 14 lat kupowali wszystkie nowości na oryginale i jeszcze ściągali nowości z importu. Nie było mnie wtedy stać na takie luksusy i mam udawać, że było inaczej?  A mnie np. śmieszy, że gość po 18 latach pamięta i żali się na forum, że ktoś był mu winien 20 złotych i nie oddał. Pośmiejmy się razem. 

 

Po pierwsze dzieciaku się nie żalę, tylko punktuję komedię  tej redakcji. Na ratkę za samochód musiało być, to obetniemy pół pensji redaktorom. A jakieś grosze pamiętam, bo nie mogę do dziś uwierzyć, że ci frajerzy nawet 20-30 zł potrafili udawać, że nie ma tematu:). Po prostu dobrze się tym bawię, nie wiem jak ty:).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mr. Shiva napisał:

 

Po pierwsze dzieciaku się nie żalę, tylko punktuję komedię  tej redakcji. Na ratkę za samochód musiało być, to obetniemy pół pensji redaktorom. A jakieś grosze pamiętam, bo nie mogę do dziś uwierzyć, że ci frajerzy nawet 20-30 zł potrafili udawać, że nie ma tematu:). Po prostu dobrze się tym bawię, nie wiem jak ty:).

 

Ale raz mi już odpisałeś nie pociągnąłem tematu uważając za zamknięty a ty dalej męczysz bułę rzucając epitetami o dzieciakach? Chłopie masz już pewnie 40-lat a udajesz, że się dobrze bawisz wspominając o tym, że 18 lat temu nie oddali ci 20 złotych. Chyba masz w życiu za dużo wolnego czasu albo biała mewa weszła zbyt mocno. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Shiva, proszę, nie kompromituj się już. Nawet jeśli tak było, z tamtą redakcja nie mamy wiele wspólnego. Zaczęliśmy w czasach, w których dawno już wszyscy o tych Twoich 20 zł zapomnieli i po prostu kontynuujemy świetny projekt zapoczątkowany kiedyś przez katowickich zapaleńców. Dla nas to świętość, czy tego chcesz czy nie. Teraz to inna redakcja i nieco inni ludzie, ale dusza PE została. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Roger napisał:

 

Ale raz mi już odpisałeś nie pociągnąłem tematu uważając za zamknięty a ty dalej męczysz bułę rzucając epitetami o dzieciakach? Chłopie masz już pewnie 40-lat a udajesz, że się dobrze bawisz wspominając o tym, że 18 lat temu nie oddali ci 20 złotych. Chyba masz w życiu za dużo wolnego czasu albo biała mewa weszła zbyt mocno. 

 

Zawsze byłem i będę osobą, która lubi ironie. Nie masz Roger pojęcia o redakcji z tamtych czasów, szefostwie, to wydaje się grzecznie byłoby milczeć. Nikt się nikomu nie żali, trochę rozrywki jest, wątek żyje, więc w sumie nie ma czego się czepiać. 

2 minuty temu, Rozbo napisał:

Shiva, proszę, nie kompromituj się już. Nawet jeśli tak było, z tamtą redakcja nie mamy wiele wspólnego. Zaczęliśmy w czasach, w których dawno już wszyscy o tych Twoich 20 zł zapomnieli i po prostu kontynuujemy świetny projekt zapoczątkowany kiedyś przez katowickich zapaleńców. Dla nas to świętość, czy tego chcesz czy nie. Teraz to inna redakcja i nieco inni ludzie, ale dusza PE została. 

 

Ale co mnie "wasza redakcja" interesuje? Piszemy o redakcji pod trio Fenix, Aju, Sciera, a nie o was, więc ponawiam prośbę jak wyżej - nie udzielaj się, bo ciebie to nie dotyczy. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Popa napisał:

Zastanawia mnie jedno. Skoro było Shivie źle w PE to czemu był tam tyle lat (ponad 5, nie pamiętam dokładnie).

 

W dużym skrócie - dla zabawy. Ekipa (Kali, Myq, Norby i cała reszta) była naprawdę zacna, sporo imprezowaliśmy i dobrze się bawiliśmy. A to że bzinesowo to była komedia, to już inna sprawa:). 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mr. Shiva napisał:

 

W dużym skrócie - dla zabawy. Ekipa (Kali, Myq, Norby i cała reszta) była naprawdę zacna, sporo imprezowaliśmy i dobrze się bawiliśmy. A to że bzinesowo to była komedia, to już inna sprawa:). 

No tak, teraz mi się przypomniało że lubiłeś dużo imprezować :) (techno/trance, te "klimaty" jeśli się nie mylę). 

Odnośnik do komentarza

Pewnie mówili mu, że wszystko idzie ku lepszemu, nakład wzrasta, hajs będzie się zgadzał, Volvo spłaci się za moment. Nie no, Shiva wypomnial kuriozalną sytuację, z tego co pisze jedną z naprawdę wielu, a tu święte oburzenie. I te teksty o kontynuowaniu tradycji PE, no bez jej, w latach Shivy magazyn był gigantem, a on sam czołowym autorem. Zawsze z jajem, na maksymalnym luzie, często kąśliwie, nieco  cwaniacko, ale czytało się  to znakomicie. Bez porównania do tej "profeski" w erze post-Sciery. Nawet jeżeli to był pic na wodę, granie pod publiczkę, a od środka wszystko toczyła zgnilizna. No ale dzieciaki nabierały się na ten mityczny klimat. To co pisze Shiva w dużej mierze napisał mi jakiś czas temu Pingwin, w tym coś o wyruchaniu Playmana i Rasputina. Ale tutaj nie pamiętam dokładnie o co biegało.

 

Shiva, ale zabierał Was chociaż Fenix na Happy Meale do Maca tym Volvo? Oczywiście z włączonym taksometrem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...