Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za(pipi)ista ta Euphoria, dla mnie instant klasyk ze stajni HBO. Wszystko tutaj zagrało. Nie widzę tutaj miejsca na drugi sezon no ale niech próbują.

 

Mocne 8/10

 

 

 

 

:banderas:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Showmax się zmył, nie ma już z kim specjalnie walczyć ceną na naszym rynku, to ponoć ma zdrożeć o całe 5zł na miesiąc

 

https://www.press.pl/tresc/58256,abonament-hbo-go-ma-zdrozec---prawdopodobnie-o-5-zl

Jakoś od czasu Czarnobyla w zasadzie zniknął u mnie problem z ustawicznym buforowaniem i przywieszkami odtwarzania, no ale jakość nadal jest bidna. Czasem oglądając mam flashbacki z czasów pochłaniania (pipi)owych dvd-ripów z  warezów :bad:

Odnośnik do komentarza

Barry :obama:

 

Sztosik, Hader wcześniej mi się kojarzył jedynie z wsiowym głupkiem grającym wsiowych głupków w głupich komediach a tu proszę - i aktorsko i scenariuszowo i reżysersko jest bardzo dobrze i dojrzale. Kupił mnie ten czarny humor, wyraziste, lekko przerysowane postacie (NoHo Hank) no i syndrom "jeszcze jeden odcinek". Na końcu oczywiście cliffhanger, czekam na 3. sezon jak poje.bon.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pisałem, że to obecnie jedna z lepszych rzeczy jeżeli chodzi o seriale. W tym wypadku szkoda, że odcinki trwają tak krótko. 

Scena

 

walki w drugim sezonie w supermarkecie, lub akcja z tą dziewczynką skacząc po drzewach

:)

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Po kolejnej próbie obejrzenia kolejnego sztosika na podstawie komiksu (Legion) odpaliłem Euforię i siadło. Oglądanie naćpanej Zendayi to czysta przyjemność. Bez maniery, szpanowania, kija w dupie, od pierwszych minut wierzysz w jej postać. Dziękuję Disney. 

Po pięciu epach Euforia wydaje się być za(pipi)ista. Castingowo mamy do czynienia z typowym serialem o szkole wypchanej pięknymi nastolatkami, gdzie trans jest ładniejszy niż wszystko co ruchają/ruchali konsolomiaki, a jedyna gruba laska w szkole nosi rozmiar XL. Fani habeowych penisów nie będą zawiedzeni

Historyjka to takie bardziej hardcoreowe Sex Education, wizualna perełka po której już nigdy nie będziesz chciał być nastolatkiem w amerykańskiej szkole. 

Odnośnik do komentarza

Końcówka Euforii taka piękna:fsg:

Nie, ale serio to jest w (pipi) dobry serial. Może 7 odcinek średnio mną szarpnął, ale cała reszta to jest majstersztyk. To kłębowisko sprzecznych uczuć jakie wywołują bohaterowie i ich postępowanie, ale nawet przez chwilę nie myślimy "nie, to nie jest (pipi)a prawdziwe" i do tego tak oprawione, że oczy z uszami płoną.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...