Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

No Czarnobyl sztosss 9+/10

Ogląda ktoś Wojownika? Niby na zapiskach Bruce’a Lee - ile w tym prawdy to nie wiem, ale ogląda się naprawdę dobrze. Sceny pojedynków tez całkiem niezłe. Właśnie zarzucam ostatni odcinek. Serial trochę bez echa a czytałem, ze juz potwierdzili, ze powstanie 2 sezon. Dziwne, bo podobno oglądalność średnia. Mimo to ja się cieszę i chętnie 2 sezon obejrzę. Jak ktoś lubi klimaty kung-fu - Polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2019 o 10:35, MBeniek napisał:

Nie rozumiem fenomenu BLL. Gdyby nie znane nazwiska w obsadzie, to serial pewnie przeszedłby bez echa. :dunno: prove me wrong

 

Wiesz co, jak komuś coś "siądzie", to nie mają znaczenia suche fakty, bo w sumie ciężko się kłócić, że serial jest czymś więcej, niż jest, więc przekonywać na siłę nie ma co. Mi się bardzo podobał, choć to żadne przełomowe dzieło, o którym będę pamiętał latami (teraz się w ogóle dowiedziałem, że już wychodzi drugi sezon). Ot, w miarę ciekawa intryga, dobre, naturalne dialogi i ciekawie poprowadzone, nie czarno-białe postacie. W dobie wpychania wszędzie "silnych kobiecych bohaterek" na jedno kopyto, ten serial to miła odmiana, gdzie w obsadzie dominują aktorki, ale grają faktycznie interesujące osoby, ze swoimi wadami i zaletami. 

 

Oczywiście, że ekipa aktorska robi robotę, ale w sumie poza chwilowym szumem po premierze i wysokimi miejscami w rankingach seriali 2018 (czy tam 2017), to raczej BLL faktycznie nie zrobił dużego szumu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czarnobyl, (pipi)aniutki mesjasz. Jak zacząłem oglądać tydzień temu po 21 to zarwałem nockę i obejrzałem do końca. Jak sobie wyobrażałem, że to się serio działo na prawdę to momentami, aż krew mroziło. Kilka genialnych scen i kilka dość słabych. Minus za tę wymyśloną laskę i tego ubogiego bliźniaka Saula Goodmana, był kompletnie nienaturalny w tym swoim braku odpowiedzialności. 9+/10.

 

Opowieść podręcznej. Meh. Zupełnie nie kupuję tego uniwersum i zlewam na wszystko co się tam dzieje. Moment

 
 

strajku i zabijania typów chyba miał być przejmujący, a kompletnie nie był

 

Wielkie kłamstewka. Rany, ile bab i ile babskich problemów. Odpuściłem po pierwszym epie, bo i tak połowę czasu spędziłem na przeglądaniu Przeglądu Sportowego. Może kiedyś.

 

Rodzina Soprano. Myślałem, że starych seriali nie ma co łykać po takim czasie (patrz to guwno kompania braci tfu!),  a tu rewelacja kurdę. Rano popijając kawę, to potrafię trzy epy obejrzeć zanim z łóżka wyjdę:banderas:

. Odpuściłem w trakcie piątego odcinka.

(pipi)a, głupie forum zepsuło mi posta i nie da się naprawić :daddy:

2019 kek

Edytowane przez Yakubu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Serial stosz, duet Harris - Skarsgård świetnie się uzupełniał. 4 sezon True Detective poproszę z tymi panami.

Świetne zdjęcia, klimat, muzyka... Tylko dwa motywy troszkę wytrącają z rytmu:

Spoiler

urwany wątek górników (niby wiadomo co i jak ale z odcinka na odcinek nagle puff i ni ma) oraz wątek żołnierzy zajmujących się odstrzałem zwierząt (no nie do końca pasował ten motyw do reszty odcinków choć jako osobny człon sprawdza się).

Ostatni odcinek to już raczej postscriptum ale z przeplatany dobrymi flashbackami więc ok. Pierwsze odcinki to miejscami nawet o thriller się potykają więc klimat jest i to przez srogie K.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...