Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Banny napisał:

Obejrzałem wczoraj trzeci odcinek, dla mnie wypas.

 

W dniu 28.03.2019 o 19:46, YETI napisał:

Pierwsze trzy odcinki już na HBO, podobno bardzo dobry serial, oparty na faktach. 

 

I ja też dzisiaj nadrobiłem 3 odcinki. Dobry stuff. Aż dziwne, że nic nie słyszałem o tej serii przed premierą. Po cichaczu musiał wejść. 

Odnośnik do komentarza

Ten the walking dead taki trochę średni, ale fajnie się ogląda. Drugi ep drugiego sezonu jest zbugowany, bo dźwięk jest spóźniony o jakąś sekundę albo więcej :/ No albo to tylko u mnie tak. 

Jeszcze zacząłem oglądać gorzej być nie może. Taka typowa amerykańska głupia komedyjka. Jak na ten "gatunek" jest nawet fajnie. 

 

Odnośnik do komentarza

Na Web OS ta apka w ogoe czasami nie dziala. Czesto jak chce cos obejrzec, to zamiast filmu widze czarny ekran, za 3 lata moze ogarna, poki co podobnie Ty, po grze o tron rezygnuje z HBO Go, bo często łatwiej i szybciej odpalić serial z torrenta, niz z płatnej aplikacji na telewizorze...

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, _Be_ napisał:

A co ci w nim nie pasuje?

Główną bohaterkę za jej głupotę i wyraz twarzy bym lał sztachetą bez przerwy. Przez cały serial się gniecie, wije, akcja stoi w miejscu. Męczyłem się cholernie. Prawie każda postać w tym serialu mnie mocno irytowała. Wizja sama w sobie też średnia, odrealniona za bardzo. Nie wiem, trochę temu już to oglądałem, ale po końcu sezonu miałem ochotę zwymiotować, szczególnie biorąc pod uwagę to, że jest trylion innych, świetnych seriali.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wiolku napisał:

Główną bohaterkę za jej głupotę i wyraz twarzy bym lał sztachetą bez przerwy. Przez cały serial się gniecie, wije, akcja stoi w miejscu. Męczyłem się cholernie. Prawie każda postać w tym serialu mnie mocno irytowała. Wizja sama w sobie też średnia, odrealniona za bardzo. Nie wiem, trochę temu już to oglądałem, ale po końcu sezonu miałem ochotę zwymiotować, szczególnie biorąc pod uwagę to, że jest trylion innych, świetnych seriali.

 

W czym odrealniona? W tym, że coraz mniej ludzi rodzi dzieci i sztuczne zapłodnienie oraz surogatki są coraz bardziej popularne i za góra kilkadziesiąt lat będą powszechne? Czy w tym, że w każdym państwie opartym o segregację społeczeństwa przeradza się to w totalitaryzm prowadzący do kast oraz prób rebelii przez najniższe klasy? 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To widzę, że na Tizenie jest jeszcze spoko. Appka zawsze działa, filmy też, nie ma problemów ze skaczącą rozdzielczością tylko te bazy danych coś im nie teges.

 

Opowieści podręcznej pierwszy sezon super, drugi w większości też ale zakończenie dwójki ciut meh. Trójka jest dalej na podstawie książki czy już dorabiany scenariusz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...