Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie cały drugi sezon to jest inwencja twórcza scenarzystów, ponieważ książka kończy się w tym samym momencie co finał pierwszego sezonu. Stąd też pewnie taka a nie inna "jakość" tego sezonu. A sam finał tak mi się podobał, że chyba sobie daruję oglądanie dalszych przygód offred :gayos:W ogóle mam wrażenie, że twórcy już za bardzo idą w stronę

Spoiler

hurr durr wszystko przez złych, białych mężczyzn i nawet Serena i ciocia Lydia zostaną postaciami pozytywnymi :reggie:

 

Odnośnik do komentarza

Ja teraz jestem w trakcie oglądania Ucieczki z Dannemorry i od razu czuję klimat A way out, które leży rozkopane. Muszę żonę zagonić do pada, bo tak to nigdy nie przejdziemy :cool2:

Sam serial, przynajmniej do połowy póki co bardzo fajny. Lubię takie klimaty małego amerykańskiego miasteczka, lekko redneckowatej ludności, układów, układzików itd. Dobrze dobrana obsada i chyba każdego da się lubić, nawet tych "złych". No i gdyby nie lista płac, to nie poznałbym Pani Patricii. Świetna rola w jej wykonaniu i dziś ciąg dalszy seansu.

 

Co do działania aplikacji, to u mnie na Samsungu działa ok. Natomiast apka dość długo się ładuje i czasami napisy się "zawieszają", tzn. wskakuje następna kwestia, a poprzednia zostaje na ekranie i dopóki nie zatrzymam i nie ruszę ponownie, ta sama linijka tekstu cały czas wisi na ekranie razem z kolejnymi, które normalnie przeskakują. Na szczęście zdarza się to sporadycznie podczas filmu. Natomiast nic się na szczęście nie buforuje.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Banny napisał:

Szkoda, bo pierwszy sezon był dobry, porównywałem sobie epizody do książki, no wszystko jakoś lepiej się trawiło. A tutaj - "klops". I ponoć ma byc 3ci sezon.

 

Drugi sezon to już totalne odjechanie od książki. Pierwszy odcinek najlepszy, ostatni najsłabszy. Trzeci sezon obejrzę głównie z sympatii dla klimatu i Peggy #pdk. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...