Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

No i bardzo dobry finał "Mare z Easttown". Cały serial jest spójny, ze świetnie nakreślonymi postaciami, mnóstwem tropów, świetnym aktorstwem i niespodziewanymi twistami. Zamknięta historia, a wszystkie wątki zostają wyjaśnione w satysfakcjonujący i emocjonalny sposób. Życzyłbym sobie więcej takich mini seriali. Twórcy podeszli ambitnie i z wszystkiego się wywiązali. Marsz oglądać. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam podjarkę Mare. Gęste toto jak smoła i fajnie gra na emocjach. Aktorsko również pierwsza klasa. Topka roku. Jedynie bym odpuścił te wątki humorystyczne z Matką Mare. Nagła zmiana muzyczki, heheszki, jakbyśmy się nie domyślali, że serial daje nam odpocząć od kolejnych zwłok i łez xd Było tego na tyle mało, że mogli całkowicie odpuścić.

 

Pytanie do tych, co są już po wszystkich odninkach:

Spoiler

Czy sprzedalibyście młodego na miejscu Mare, czy jednak już odpuścili? Ciekawe ile taki młodzian, włączając w to okres wejścia w dorosłość, spędza za kratami. 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Wiolku napisał:

Potwierdzam podjarkę Mare. Gęste toto jak smoła i fajnie gra na emocjach. Aktorsko również pierwsza klasa. Topka roku. Jedynie bym odpuścił te wątki humorystyczne z Matką Mare. Nagła zmiana muzyczki, heheszki, jakbyśmy się nie domyślali, że serial daje nam odpocząć od kolejnych zwłok i łez xd Było tego na tyle mało, że mogli całkowicie odpuścić.

 

Pytanie do tych, co są już po wszystkich odninkach:

  Pokaż ukrytą zawartość

Czy sprzedalibyście młodego na miejscu Mare, czy jednak już odpuścili? Ciekawe ile taki młodzian, włączając w to okres wejścia w dorosłość, spędza za kratami. 

 

 

Spoiler

Dziecko nie dziecko, gość ukradł broń i z jakimś tam zamysłem poszedł sam na spotkanie z laską, które skończyło się jak się skończyło. Gdyby mu odpuścić to tworzymy kolejną patolę, która nie wiadomo w którym kierunku pójdzie. Ogólnie to nie zazdroszczę bycia w sytuacji takiego wyboru. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2021 o 23:21, Rudiok napisał:

No i bardzo dobry finał "Mare z Easttown". Cały serial jest spójny, ze świetnie nakreślonymi postaciami, mnóstwem tropów, świetnym aktorstwem i niespodziewanymi twistami. Zamknięta historia, a wszystkie wątki zostają wyjaśnione w satysfakcjonujący i emocjonalny sposób. Życzyłbym sobie więcej takich mini seriali. Twórcy podeszli ambitnie i z wszystkiego się wywiązali. Marsz oglądać. 

 

Obejrzałem również całość. 

Jedna jedyna rzecz, która mi trochę zepsuła wrażenia z serialu to ta kompletnie 'przypadkowa' scena z wizytą u 

Spoiler

dziadka i odnalezieniem narzędzia zbrodni

:pechowiec:

No come on, nie oczekiwałem tak taniej akcji po tak świetnym serialu.

 

Daję 8+/10 i polecam mocno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

też obejrzałem, ostatnie 3 epy weszły na raz bo nie chciałem czekać. Kate genialna w swojej prostocie i autentyczności. świetnie zagrała. bardzo dobry serial i nie dziwie się zachwytom. co do końcówki

Spoiler

z tą bronią trochę tak wyskoczyło ale jakoś musieli połączyć z ostatnim wątkiem i wyjaśnić do końca. no właśnie - wyjaśnić. to mi się mega podoba że zakończyli ten serial. domknęli wątki, wyjaśnili co trzeba wyjaśnić. trochę happy endów, trochę dramy, oczyszczenia jak z przyjaciółką i strychem. żadnych cliffhangerów na siłę i podkładki pod następny sezon który i tak by nie powstał, żadnych otwartych zakończeń by widz rozkminiał. po prostu zakończenie. za to duży plusik.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2020 o 15:29, Rudiok napisał:

 

Właśnie się dziwiłem, że nikt nie ogląda bo cicho. Faktycznie doje.bane bardzo fajnie. Sceny na sali sądowej wypas, sama historia trzyma w napięciu a za tydzień ostatni odcinek. 

 

Jedynie ponaciągana botoksem Kidman mi nie leży, za to Grant klasa sama w sobie. 

 

Właśnie pozwolę sobie się nie zgodzić.

Pierwszy odcinek był bardzo obiecujący.

Za to potem coraz to gorzej, więcej tej kiczowatej muzyki połączonej z dziwną realizacją.

Do tego dziwne sceny (wizyta Jonathana u Fernando WTF), dzieci na sali sądowej w procesie o morderstwo XDDDD, płaczący Grant co za drewno.

 

Został mi tylko ostatni odcinek na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Również oglądałem, ale ja akurat łykam wszystkie whodunnity, szczególnie jeżeli to miniserie. Dobry serial, ale co ta Kidman ze sobą zrobiła ;/

 

Właśnie odkrywam dobrodziejstwa platformy i leci pierwszy sezon Banshee. Widziałem już wcześniej fragmenty i wiedziałem, że to sztos, ale co tu się dzieje :banderas: Pisałem już to wcześniej, ale h2O jakościowo bije netflixa na łeb, praktycznie już od ponad miesiąca nie włączałem LGBTV

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...