Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Też wczoraj oglądałem i polecam. Chwilami było bardzo wesoło, trochę krindzu trochę łez. Ogólnie to Lisa K. ona za bardzo się nie zmieniła i dalej potrafiła fajnie zagrać Phobie, ale C.C. i Rachel to mają twarz tak naszprycowana, że aż ciężko mi było na nie patrzeć ( chociaż jak na swój wiek to bralbym) no i Matwie widać, że zajechany mocno swoim życiem. Szkoda gościa. Widać, że dla niego mega ważne było to spotkanie ( jak np usiadł na fotelach i zaraz było cięcie kamery) jednak obstawiam, że każdy po tym odcinku wróci do domu i nawet do siebie nie zadzwoni czy napiszę wiadomości. 

 

 

 

 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Ja jestem w szoku jak głos Rachel się zmienił. Wszyscy brzmią mniej więcej podobnie jak te 20 lat temu w serialu, ale ona ma kompletnie inny głos obecnie.

W sumie najlepiej zestarzała się Phoebe, która już w pierwszym sezonie była starsza od większości obsady o dobre kilka lat. Joey też dobrze się starzeje, bęben wychodował, ale nie wygląda na zmęczonego życiem tak samo Phoebe. Chandler to jest mocno styrany życiem, gość ma dopiero 50 a wygląda gorzej niż mój tata parę lat starszy od niego. 

 

Producenci zaskakująco dobrze się trzymają, myślałem ,że to obecnie mocno starsi ludzie.

 

Najbardziej w pamięci zostanie mi fragment jak Matt opowiada o swoich uczuciach co do zawodu aktora xd

 

 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

No obejrzałem i ja... Czy czuje się bardziej spełniony? No nie bardzo... Ale po kolei.

Jako ogromny fan serialu, takie wydarzenie jak Reunion to powinno być święto. Niestety serce jedno, a rozum drugie. No bo fajnie ich zobaczyć znowu, ale z drugiej strony lepiej żeby zostali zapamiętani ze swoich najlepszych lat. Powyższe rozmowy, kto ma bardziej naciągniętą gębę są na to idealnym dowodem. Najbardziej mi żal Perry'ego, kiedyś śmieszek nr 1, a obecnie miejscami zachowywał się jakby nie wiedział w ogóle gdzie jest, a przez całość odezwał się może 2-3 razy. No chyba, że ma już taki styl bycia, ale jako widz tak to odebrałem. Pani Lisa za to istna kocica, trzyma się idealnie i naturalnie, widać że nie pakowała plastiku na twarz (a jeśli tak to brawa dla chirurga) i wyszło jej to na plus. Chętnie bym więcej jej posłuchał, zresztą Phoebe zawsze była moją ulubienicą.

Przejdźmy jednak do samej zawartości. Co tutaj zobaczymy? No właśnie w tym jest mój największy problem, bo nic specjalnego. Ekipa sobie siadła, coś tam powspominała na planie, pośmiali się, powzdychali i tyle... Zdecydowanie więcej powinno być jakiś smaczków zza kulis, tak jak romansowanie Davida i Jennifer, czy niechęć do małpy, albo jak przebiegał casting, itd. Do tego wpadki na planie powinny też więcej zajmować, a tak to tylko wybity bark Matta znalazł miejsce, czy znany upadek Matta. No i ten pokaz ubrań, przemilcze... Wracając jeszcze do smaczków to dziwię się, że do dzisiaj nie wydali jakiegoś ogromnego blu raya z samymi wpadkami, wyciętymi scenami i materiałami zza kulis. Na bank mają tego od groma w swojej bazie i nie wykorzystują tego. Kiedyś kolekcja na DVD chyba miała trochę materiału z wpadek, warto by to rozszerzyć o jakieś nowe rzeczy. Poszło by jak świeże bułki.

Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam ich, no ale jednak to wszystko wydało mi się trochę sztuczne, z nutką żenady tu i tam. Pewnie też za dużo wymagam, bo znam każdy detal tego serialu, może temu taki mój odbiór przez zbyt duże oczekiwania. Wiadomo też, że to aktorzy i robili to za co im płacą, a pewnie tutaj przytulili niebotyczne sumy, ale jestem ciekaw ile z ich zachowań było szczerych, a ile udawanych. Z jednej strony czekałem na to długie lata, a z drugiej jest jednak lekki niedosyt. Obejrzałem to raz i raczej do tego już nie wrócę, w przeciwieństwie do serialu. Odcinek przeznaczony tylko dla największych fanów, reszta może odpuścić, nic nie stracicie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Patricko napisał:

Najbardziej mi żal Perry'ego, kiedyś śmieszek nr 1, a obecnie miejscami zachowywał się jakby nie wiedział w ogóle gdzie jest, a przez całość odezwał się może 2-3 razy.

 

Dragi, dragi, alkohol. On nawet nie pamięta nic z kręcenia 3-6 sezonów. W dodatku miał stomatologiczną operację w dniu krecenia Reunion.

Odnośnik do komentarza

@Patricko

Łap 15 minutowy wywiad z Conanem.

 

Ogólnie wyszła trochę lipa. Niepotrzebne wstawki jakiś randomów że oglądanie serialu zmieniło ich życie, pokaz mody, Corden, Lady Gaga. Mogli to sobie darować. Trzeba było zrobić 6 odcinków à la Ostatni Taniec i siódmy z tymi głupotami. 

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znowu ten szajs nie działa. Co z tego, że jest dobry kontent, skoro aplikacja nie chce działać. Tak jak wcześniej był problem z przewijaniem, kontynuowaniem odtwarzania od danego momentu, czy dziadowskim bitratem, tak teraz się wysypał i dupa. Wyskakuje komunikat o braku sieci, mimo że wszystkie pozostałe aplikacje normalnie się odpalają. Reset apki, telewizora, zmiana routera - nic nie pomaga. Na telefonie to samo - kręci się koło i kręci wieczność, po czym wyskakuje komunikat o braku dostępu do sieci. No co za balas, człowiek ma chwilę wieczorem i chce sobie coś obejrzeć, to nie, bo w połowie odcinka się to gunwo wysypie i nara. Niech się uczą od Netflixa jak to się robi, bo klienci zaczną się wysypywać z takim pożal się borze serwisem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...